reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Mnie to przerażają te promocje Lidlu, zawsze po takiej jakieś afery wychodzą. Nie mam go nigdzie blisko i nie wyobrażam sobie jeździć na 7 na walki do sklepu xD
 
reklama
@mamaincognito ja myślę między czerwcem, a wrześniem żeby w te wakacyjne miesiące nie jechać.

@aneczka227 ja już dawno zapowiedziałam B, że nie wyobrażam sobie żeby nie chodził że mną do szkoły rodzenia. Mój ojciec umył całkowicie ręce od opieki nad siostrą i mną i kiedyś sobie powiedziałam, że chodźby groźbami nie pozwole żeby moje dzieci czuly się odrzucone przez ojca

I bardzo dobrze...

Moj M nie powiem zajmie sie jak trzeba ale kapanie wyegzekwowalam dopiero 2 msc temu i teraz na zmiane.. przy porodzie nie byl teraz nie wiem czy bedzie ale chcialabym zobaczymy.. on ogolnie pochodzi z krotko mowiac patologicznej rodziny :hmm:i wiele rzeczy sie uczy...i tak jest kochany na to co przezyl w dziecinstwie... Czasem trzeba im cos uswiadomic a nawet przymusic oni czesto maja inne myslenie niz my...:happy2:
 
I bardzo dobrze...

Moj M nie powiem zajmie sie jak trzeba ale kapanie wyegzekwowalam dopiero 2 msc temu i teraz na zmiane.. przy porodzie nie byl teraz nie wiem czy bedzie ale chcialabym zobaczymy.. on ogolnie pochodzi z krotko mowiac patologicznej rodziny :hmm:i wiele rzeczy sie uczy...i tak jest kochany na to co przezyl w dziecinstwie... Czasem trzeba im cos uswiadomic a nawet przymusic oni czesto maja inne myslenie niz my...:happy2:
Mój przy porodzie w życiu by nie był. No cóż trzeba uszanować. Ale do dziecka od początku angażowalam do opieki o jest ok, a kąpiele prawie od początku należą do niego
 
Przy pierwszej moj byl do polowy przy porodzie, poki nie mialam partych, potem obydwoje chcielismy zeby wyszedl. Przy drugiej nie zdarzyl heheheh. Bo poszedl zjesc obiad a jak podali mu zupe to juz corcia byla :-) teraz mysle ze tez tylko do polowy go wezme
 
U mnie w lidlu tez nic nie zostalo[emoji4]
My na wakacje w przyszlym roku planujemy leciec we wrzesniu do Grecji,ew Chorwacja [emoji4]
Juz sie nie moge doczekac [emoji5][emoji5][emoji5]w koncu wakacje w trojeczke


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kass uwielbiam polspioszki.
Moj m opiekowal sie malym od.poczatku, jedynie przez.kilka pierwszych dni bal sie.pieluszke zmienic. Pamietatam jak pewnego pięknego dnia wybralam sie na.zakupy takie szybkie do sklepu, K zostal z.mezem. Ja wraca po polgodzinie a tam kuba rozebrany od pasa w.dol, jedynie kocykiem okryty , bo okazalo sie ze jak siknal ze do góry poszlo (u chlopcow tak sie zdarza) :-) z tego wszystkiego dostal czkawki a tu jedynie cyc pomagal.
 
Mój M był ze mną od początku do końca, przecinał nawet pępowinę :) mimo, że nie planowal, ale jakoś tak poszło, że już i dostał nożyczki i w szoku przeciął :)
Pierwsza pieluchę zmieniał jeszcze w szpitalu.
Ogólnie to jak trzeba to zrobi przy dziecku wszystko, ale jak jestem obok to z wygody mówi, że nie umie [emoji23]
Kiedyś wzięłam się na sposób jak zrobiła kupkę i poszłam się kąpać, ten mnie woła, mówię żeby przebrał, on że nie, że mam wyjść. Ja mówię że trudno, odparzy się najwyżej, ja nie wychodzę. No to przebrał, bo jak to tak córcia się odparzyc miała :)

Sent from my NEM-L21 using Forum BabyBoom mobile app
 
Mój B nigdy nie miał z maluchem styczności. Sam mówi, że mogłoby się już takie 3-letnie urodzić i to mnie trochę przeraża. Chętnie bawi się ze starszymi siostrzenicami i bratanicą, a siostrzeńcem zainteresował się dopiero jak zaczął chodzić.
Na dzień dzisiejszy bardzo bym chciała żebym ze mną był przy porodzie i mówi, że będzie. Zobaczymy jak będzie w trakcie. Dlatego też zależy mi żeby chodził ze mną do tej szkoły, nie chce żeby był mega zaskoczony. Wiadomo, że różnie może być, w żadne plany porodu nie wierzę ale może nie będzie to takie wszystko zadziwiające.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Od wczoraj mam do nadrobienia 12 stron! Jesteście niemożliwe! [emoji16] A przecież siedze na L4, byłam pewna ze bede na bieżąco i co? [emoji23]
Doczytałam jednak o kontrolach z Zusu. Moja przyjaciółka pracuje w Zusie i mówi ze takie kontrole sa rzadkością. Kobiety w ciazy rzadko sa kontrolowane chyba ze na życzenie pracodawcy ale moim zdaniem taki pracodawca to kawał ch*ja. Ja rozumiem ze to zwolnienie lekarskie ale jest oznaczone 2, czyli mozna wychodzić. I nie koniecznie tylko na zakupy czy do lekarza ale i na spacer (ktory dobrze a nawet i zdrowotnie wpływa na kobietę i dziecko), do rodziny. To nie jest zwolnienie bo kobieta jest ciezko chora, tylko zwolnienie od pracy ktora moze byc szkodliwa w ciazy. Na urlop bym sie na L4 nie wybrała ale nie popadam w paranoje, wychodzę z domu normalnie :)

Zmieniając temat... przyszła mi dzis paczka z zamówionymi ubrankami [emoji7][emoji7]
1500553177-aaaaaa.jpeg
1500553183-aaaaaa.jpeg
1500553189-aaaaaa.jpeg


[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry