reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Mi sie spoznia tydzien i jeszcze nie bylam :) wybiore sie za tydzien 15 lekarz wraca z urlopu to moze znajdzie mi chwile
 
reklama
Dziewczyny mam wynik drugiej bety. Pierwszy 17570 drugi po 4 dniach 42260. Jak myślicie nie za niska? czy przy tych poziomach już się dokładnie nie podwaja?
Sprawdz na kalkulatorze

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Mam takie pytanie, kiedy najlepiej zgłosić się do lekarza na pierwszą wizytę? W teście wyszły mi dwie kreski, a @ się spóźnia 3 dni.
Ale masz fajny pasek! Też chcę taki :) podobno między 6-8 tygodniem pierwsza wizyta, jeśli nic złego się nie dzieje, ale mamy doświadczone pewnie wiedzą lepiej. Ja dziś rozpoczęłam 6 tydz - według kalkulatora ciążowego, idę na wizytę, ponieważ miewam lekkie plamienia, no i mam tylko jeden jajowód.
 
Puk puk mozna? :) licze na to ze do was dolacze oficjalnie juz niedlugo:) dzis 25dc i betka 26mlU/ml, mam nadzieje ze kropek bedzie dzielnie walczyl o siebie i przyrost betki bedzie piekny:) trzymajcie kciuki :)
Witaj [emoji5] i cichutko gratuluje! [emoji173]️[emoji173]️
Ale masz fajny pasek! Też chcę taki :) podobno między 6-8 tygodniem pierwsza wizyta, jeśli nic złego się nie dzieje, ale mamy doświadczone pewnie wiedzą lepiej. Ja dziś rozpoczęłam 6 tydz - według kalkulatora ciążowego, idę na wizytę, ponieważ miewam lekkie plamienia, no i mam tylko jeden jajowód.
Daj znać po wizycie czy wszystko ok

Mnie dziś strasznie brzuch boli. Ehh pogoda nawet ładna się zrobiła myślałam, że pójdę z dziewczynkami na dwór ale tak mnie właśnie boli, że zwątpiłam czy to rozsądne znosić mi wózek z dzieckiem z trzeciego piętra [emoji20]



 
Witam wszystkie mamusie, obecne jak i te przyszłe które po raz pierwszy doświadczą tego cudownego daru jakim jest macierzyństwo. Może nie zawsze jest kolorowo ale każdy nasz wysiłek zostanie potem odwzajemniony pięknym uśmiechem naszej pociechy.
Jestem mamą 2 dzieciaczków i właśnie nie dawno dowiedzieliśmy się z mężem iż los obdarują nas jeszcze jednym skarbem. Nie ukrywam iż zawsze chcieliśmy mieć 3 dzieci ale mimo iż mam już 2, mam też niezbyt sympatyczną przypadł mianowicie (mdłości). Może któraś mamusia poradzi jak można by je złagodzić bo przyznam szczerze we wcześniejszych ciążach było wszystko ok. Dodam tylko iż to nie są tylko poranne mdłości, mdli mnie praktycznie od rana do wieczora co utrudnia mi normalne funkcjonowanie.
 
reklama
Do góry