reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Ojejku, ile wy piszecie! :)
@RudaMagda trzymam mocno kciuki. Ja się zgadzam z dziewczynami - facet nie zasługuje na Ciebie. Z takim podejściem partner to dla mnie pipa, a nie partner. Gdzie wsparcie i bezpieczeństwo?
Zresztą, ja jestem wielkim przeciwnikiem aborcji w takich przypadkach. Wpadka, problem, nie chcę, do usunięcia. Brrr. Aż płakać się chce.

A tak w ogóle nie chce wam się płakać, nie wzruszacie się częściej i mocniej? Bo ja tylko zobaczę jakiś durny filmik i od razu chce mi się ryczeć :) :)
 
Kochana! Jesli tylko troche cieszy Cie ta ciaza to nie rezygnuj z niej dla tchurza. Albo sie otrzasnie albo odejdzie. Ale nesli nie jest wstanie poniesc odpowiedzialnosci to powinniscie powaznie porozmawiac na temat waszej wspolnej przyszlosci. Spojz ile kobiet nie moze miec dzieci i jak bardzo oddalo by wszystko aby je miec! Bedziesz samotna matka? Trudno! Lepiej samotna matka ale szczesliwa z dzieckiem. A nie samotna wsrod jakiegos nieodpowiedzial ego typka
Dziękuję :* ja marzyłam o tej ciąży i jestem szczęśliwa. Ale mam synka 11 letniego z 1 małżeństwa. To chyba straszne być samotna mama 2 dzieci :( boję sie
 
Ojejku, ile wy piszecie! :)
@RudaMagda trzymam mocno kciuki. Ja się zgadzam z dziewczynami - facet nie zasługuje na Ciebie. Z takim podejściem partner to dla mnie pipa, a nie partner. Gdzie wsparcie i bezpieczeństwo?
Zresztą, ja jestem wielkim przeciwnikiem aborcji w takich przypadkach. Wpadka, problem, nie chcę, do usunięcia. Brrr. Aż płakać się chce.

A tak w ogóle nie chce wam się płakać, nie wzruszacie się częściej i mocniej? Bo ja tylko zobaczę jakiś durny filmik i od razu chce mi się ryczeć :) :)
Dziękuję za wsparcie ja również jestem przeciwnikiem aborcji i dlatego tak strasznie to przeżywam. Nie zrobię tego....Ale będę wtedy patolą - samotną mamą 2 dzieci. Mam synka 11 letniego z 1 małżeństwa
 
@RudaMagda dasz sobie radę! uwierz w siebie !
A co do Twojego partnera to poprostu brak mi słów ... nawet nie chce się wypowiadać na jego temat!
 
Dziękuję :* ja marzyłam o tej ciąży i jestem szczęśliwa. Ale mam synka 11 letniego z 1 małżeństwa. To chyba straszne być samotna mama 2 dzieci :( boję sie
Podejrzewam, ze sie boisz. Ale dbaj o siebie, ciaze i dziecko. Badz troche egoistka i pozwol aby smieci same sie wyniosly. Popros o pomoc kogos z rodziny, przyjaciolke, sasiadke ... kogo kolwiek. Na pewno jest taka osoba. Badz dzielna i konsekwentna. Moze facet sie otrzasnie.... ale lepiej nadziei sobie nie robic ... lepiej milo sie zaskoczyc. Daj sobie i jemu czas. Moze on potrzebuje wiecej czasu. Po prostu teraz wez na przeczekanie i na uspokojenie emocji
 
reklama
Wybieram się jutro do gin. To będzie 5 tc i 3 dzień. Wiem, że wcześnie, ale nie mogę wytrzymać do poniedziałku (przełożyłam wizytę).
Pewnie na USG i tak nic nie wyjdzie, ale przynajmniej da mi skierowania na badania, to już sobie powoli zacznę robić. I umowie się na pierwsze USG prenatalne, bo do tego specjalisty co chce (w pierwszej ciąży też do niego chodziłam na USG) są dosyć długie terminy
 
Do góry