reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@RudaMama spokojnie, masz w domu już całkiem sporego i napewno bardzo mądrego młodego człowieka, który dużo będzie mógł Ci pomóc przy maluszku
@Ann powodzenia jutro
@monia strasznie się wzruszam, w niedzielę poryczałam się w Kościele jak ksiądz powiedział, że za tydzień komunia jest
@mamaincogito trzymam kciuki za jutro
 
reklama
@aga_agi ostatnio poszłam z córką na majówkę... Zryczalam się jak głupia, stała ta maliznota przy mnie jak kleczalam i mnie tuliła jeszcze, żeby mama nie płakała a ja jeszcze bardziej.masakra...
 
Dziewczyny mam wynik drugiej bety. Pierwszy 17570 drugi po 4 dniach 42260. Jak myślicie nie za niska? czy przy tych poziomach już się dokładnie nie podwaja?
 
Dziewczyny ja ryczałam nie będąc w ciąży zawsze przed okresem... Mój mąż tak się nauczył ze jak wracał do domu i zastal mnie zaryczana to nie pytał czy kota nam rozjechało tylko pytał czy ma iść po lody czekoladowe do sklepu bo butów nie będzie dwa razy ubierał... [emoji12][emoji12][emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja się nie wzruszam. Chociaż w poprzednich ciążach to na wszystkim płakałam [emoji23]

Idę spać dziewczyny. Spokojnej nocy i kciuki trzymam za wszystkie jutro wizytujące [emoji1307]


Mój suwak już gdzieś zaginął [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja się nie wzruszam. Chociaż w poprzednich ciążach to na wszystkim płakałam [emoji23]

Idę spać dziewczyny. Spokojnej nocy i kciuki trzymam za wszystkie jutro wizytujące [emoji1307]


Mój suwak już gdzieś zaginął [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

A może tez pojawia się jak kogoś cytujesz[emoji6]
Dobranoc


 
reklama
Mam takie pytanie, kiedy najlepiej zgłosić się do lekarza na pierwszą wizytę? W teście wyszły mi dwie kreski, a @ się spóźnia 3 dni.
 
Do góry