reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
lisianna91 myślę że spokojnie zapisz się do GP i bez problemu dostaniesz chorobowe ale mów że póki co psychicznie nie dajesz rady jesteś wykończona, boisz się o ciążę wszystko Cie boli. Ja też jestem w UK i nie było problemu , mam koleżanki które też dostały od pierwszych tygodni. Też się wybieram na prywatne USG, powiedz MI w którym poszłaś tygodniu ? kiedy mialas ostatnią miesiączkę?

Na USG nie było zaskoczenia, pani powiedziała że to koniec 6 tygodnia, więc tak jak przewidywałam. Było widać pulsujące serce i wszystko w normie. Ostatnią miesiączkę miałam 30.03.
 
Ja się niestety z wami żegnam. Życzę wam cudownego czasu pozostałego do porodu i zdrowych bobasów [emoji8]

Moja beta dziś 3371 wiec już nie ma szans na dobre zakończenie.

Dziękuje za wspólnie spędzony czas :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Na USG nie było zaskoczenia, pani powiedziała że to koniec 6 tygodnia, więc tak jak przewidywałam. Było widać pulsujące serce i wszystko w normie. Ostatnią miesiączkę miałam 30.03.

a no to troszkę starsza ciaza ,ja miałam 11.04 ostatnią , to się wybiorę za półtora tygodnia :) Bardzo chciałabym usłyszeć serduszko ... ze wszystko ok..
 
Ja się niestety z wami żegnam. Życzę wam cudownego czasu pozostałego do porodu i zdrowych bobasów [emoji8]

Moja beta dziś 3371 wiec już nie ma szans na dobre zakończenie.

Dziękuje za wspólnie spędzony czas :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Kate, przykro mi :*
 
@Kate.0oo tak mi przykro kochana...
@Zancia8906 piękna kreseczka :) Więc alno powtórz bete albo poczekaj z tydzień i umów się na pierwszą wizytę :)

Ja też bety w ogóle nie robiłam, dwa tygodnie po teście poszłam do lekarza i było już wszystko pięknie widać :)
 
Kate kciuki zaciśnięte !!

Żancia ewidentnie wskazuje na ciazy moze powtórzysz betę ? I zapisz sie do lekarza ;)

Marta to dużo wcześniej urodziłaś ! Ja marze zeby to był jednak styczeń ;)

Lisania gratuluje;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kate tak bardzo mi przykro ;( daj znac jął będziesz w ciazy ;*




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziekuje dziewczynki za otuchę :* Tak zrobie bete w poniedzialek a jak nie to sie umowie za tydzien na wizyte do ginekologa, nawet dzis sie obudzialam z mlosciami moim glupim zdaniem cos musi byc !!

Kate trzymaj sie :*
 
Do góry