reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
Kate współczuję wiem co czujesz:(

Dziewczyny po 7 tyg ciązy wszystkie już słyszałyście serduszka swoich pociech. Ja się denerwuje bo byłam 3 tyg temu i był tylko pęcherzyk a wizyte mam pod koniec przyszłego tygodnia. Boje się aby wszystko było ok. Będzie to już prawie 9 tydz. nachodzą mnie straszne wizje. Co do l4 raczej zdecyduje się je wziasc teraz Dzidzia najważniejsza a prace zawsze można zmienić ( wiem w dzisiejszych czasach to trudne zwłaszcza jak w domu ma się gromadke ale moje szefostwo mojej decyzji nie zrozumie wiec wiem jak to się skończy).
 
Kate współczuję wiem co czujesz:(

Dziewczyny po 7 tyg ciązy wszystkie już słyszałyście serduszka swoich pociech. Ja się denerwuje bo byłam 3 tyg temu i był tylko pęcherzyk a wizyte mam pod koniec przyszłego tygodnia. Boje się aby wszystko było ok. Będzie to już prawie 9 tydz. nachodzą mnie straszne wizje. Co do l4 raczej zdecyduje się je wziasc teraz Dzidzia najważniejsza a prace zawsze można zmienić ( wiem w dzisiejszych czasach to trudne zwłaszcza jak w domu ma się gromadke ale moje szefostwo mojej decyzji nie zrozumie wiec wiem jak to się skończy).

Ja nie usłyszę bicia serca ani nie zobaczę dzidziula aż do ok 12 tygodnia [emoji17]


 
Kate... wiem co czujesz :( 3 maj sie kochana...

Dzisiaj cisza tutaj w wweekend , ja leżę cały dzień jak flak :) raz mam na coś mocno ochotę, zjem to a późnej ledwo żyję bo ta Mi nie dobrze :)

Malinka ja tez jeszcze nic nie wiem, wizyta jakoś za 2 tygodnie. jeśli chodzi o pracę to w 1wszej ciąży też moja szefowa nie rozumiala , przeszłam tyle nerwów ale po czasie jej przeszło a mnie już to nie obchodzi , najważniejsze jest dzieciatko teraz to wiem..
 
Michasia jeszcze nie masz listu ? Mi dotarł na 13 lipca :o szok , już będzie prawie 14 tydzień więc dali MI najpóźniej jak można.. nie wybierasz się na early scan prywatnie? bo ha nie wytrzymam :)
 
reklama
Michasia jeszcze nie masz listu ? Mi dotarł na 13 lipca :o szok , już będzie prawie 14 tydzień więc dali MI najpóźniej jak można.. nie wybierasz się na early scan prywatnie? bo ha nie wytrzymam :)

Dziś przyszedł mi list z data pierwszej wizyty z położna. Mam 6 czerwca. Na dniach powinien mi przyjść list z data scanu. Wydaje mi się ze tez będę miała w czerwcu [emoji6] najpóźniej pod koniec .


No właśnie widzę ze bardzo późno cię wpisali 14 tydzień to ostatni moment żeby zrobić badanie NT .


Nie idę prywatnie bo nie przeszkadza mi poczekać a z drugiej strony trochę się boje ze się zakocham a potem cos sie stanie....
Gdyby coś się działo pewno miałbym szybciej ze względu na wcześniejsze poronienie.



 
Do góry