reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
@paprotna taaak, domyślam się. Właśnie wczoraj z M tak się zastanawialiśmy, co z ludźmi którzy nie mają odłożonych pieniędzy, bo mają kredyty, jakieś zobowiązania i nagle zostają bez kasy na tyle czasu. Paranoja.

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie tez czeka ,,mały " remont, łazienka i toaleta, musimy to zrobic teraz ,bo jak nie teraz to kiedy z małym dzieciątkiem. Tez mnie to przeraza, mamy mieszkanie więc nic nawet dla dzidzi nie kupuje bo wszystko się zakurzy:( A jak to potem posprzątam to tez nie wiem
Remont łazienki przezylam rok temu;p fajnie sie myło w misce;)
Najgorsze przy remoncie łazienki u nas bylo ze ciagle cos nie tak, a to rura stara, a to cieknie, a to nie ma czegoś tam.
Ja też na razie nie kupuje bo pył osadza sie wszedzie...
 
Ja wczoraj wieczorem to myślałam ze padnę taki bol mialam rozchodzacy sie na klatkę piersiową kręgosłup az w gardle czułam. Nie wiem co to było ale musiałam wstawac chodzić bo nie byłam wstanie zasnąć

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu

dreams, ja miałam tak raz w tamtym tygodniu i to sie utrzymywało przez kilka godzin razem z kłuciami w brzuchu. Męczące strasznie, dobrze, ze jednorazowe.
 
Dziewczyny a jak wygląda to badanie polowkowe? Samo usg przez powloki brzuszne czy jeszcze jakies dowcipne atrakcje? :D Wybieram sie do dr Hoppe do Olsztyna. Z gadki taki mruk, ale podobno dobry lekarz.
Ja wczoraj miałam tylko przez brzuch, dopochwowe robi się żeby zmierzyć szyjkę. Mi zmierzyła również przez brzuch. Trwało ok 15 minut bo bobas leżał dobrze ;)

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a jak wygląda to badanie polowkowe? Samo usg przez powloki brzuszne czy jeszcze jakies dowcipne atrakcje? :D Wybieram sie do dr Hoppe do Olsztyna. Z gadki taki mruk, ale podobno dobry lekarz.
Dowcipne też powinno być na zbadanie szyjki także lepiej się przygotuj[emoji16]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
@paprotna taaak, domyślam się. Właśnie wczoraj z M tak się zastanawialiśmy, co z ludźmi którzy nie mają odłożonych pieniędzy, bo mają kredyty, jakieś zobowiązania i nagle zostają bez kasy na tyle czasu. Paranoja.

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
No dla mnie to byłby dramat naprawdę....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
dreams, ja miałam tak raz w tamtym tygodniu i to sie utrzymywało przez kilka godzin razem z kłuciami w brzuchu. Męczące strasznie, dobrze, ze jednorazowe.
Kobieto co z Tobą? My tu wszystkie zmartwione a Ty nagle przestałas się odzywać
Super uspokoilas mnie, jeśli możesz dopytaj jak tam z tym porodem rodzinnym [emoji6] ja nie wyobrażam sobie bez M rodzić ze względu na to, że dotknęła nas niepłodnośc i od początku wszystkie wizyty razem....jest dla mnie ogromnym wsparciem. Dziwnie się czułam jak bylam na IP na Polnej i On musiał zostać w poczekalni....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Do góry