reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
reklama
@xssenia Trzymam kciuki! Musi być dobrze!

Apropo samopoczucia ciężarnej i podejścia innych. Tak mnie wczoraj zeźliła moja babcia, dzwoni do mnie i pyta się jak się czuje, mówię, że dziś średnio, a ta na mnie, że mam nie narzekać, bo inne mają gorzej itd. Nie zdążyłam powiedzieć, że zasłabłam na zakupach już sobie odpuściłam marudzenie jakiekolwiek. Jak dla niej się mam zawsze dobrze czuć to po ciul się mnie pyta o zdanie xD
Nas też czeka żłobek po macierzyńskim. Moja mama mieszka blisko ale pracuje więc pomoże ile będzie mogła ale też nie zawsze. Teściowa jest raczej mało zainteresowana innymi niż samą sobą, a poza tym jakoś jej nie ufam i też mieszka spory kawałek od nas.
 
@xssenia Trzymam kciuki! Musi być dobrze!

Apropo samopoczucia ciężarnej i podejścia innych. Tak mnie wczoraj zeźliła moja babcia, dzwoni do mnie i pyta się jak się czuje, mówię, że dziś średnio, a ta na mnie, że mam nie narzekać, bo inne mają gorzej itd. Nie zdążyłam powiedzieć, że zasłabłam na zakupach już sobie odpuściłam marudzenie jakiekolwiek. Jak dla niej się mam zawsze dobrze czuć to po ciul się mnie pyta o zdanie xD
Nas też czeka żłobek po macierzyńskim. Moja mama mieszka blisko ale pracuje więc pomoże ile będzie mogła ale też nie zawsze. Teściowa jest raczej mało zainteresowana innymi niż samą sobą, a poza tym jakoś jej nie ufam i też mieszka spory kawałek od nas.
Tez mnie to denerwuje jak ktos pyta a później swoje mądrości....
 
reklama
A w jakim wieku do żłobka? Różne opinie czytałam, ale i tak życie wszystko weryfikuje.
Moja młodsza poszła do żłobka jak miała 10 miesięcy w październiku jak zaczynał się sezon chorobowy. Chodziła rok ale to była tydzień zdrowa trzy tygodnie chora. U nas się nie sprawdziło. Zrezygnowalismy bo to nie miało sensu.
 
Do góry