reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Dziewczyny wy piszecie o porodach jakby to byla wizyta u fryzjera, a ja na sama myśl dostaje palpitacji. Matko Boska :D

Nie wiem gdzie będę rodzic, wiem, ze z mężem, bo od poczatku chcial i stwierdził, ze jak będą tam problemy jakies, odpukać, to ich pozabija. No pocieszające bardzo :D jeszcze sie będę martwic zeby ten mój dwumetrowy kolos nie został wyprowadzony w kaftanie bezpieczeństwa.

Wczoraj obejrzałam finalowy odcinek Gry o Ton i teraz będę czekać rok:( Nie ma sprawiedliwości na tym swiecie.
Kolejny dzień w pracy utwierdza mnie w przekonaniu, ze L4 wcale nie jest takie zle. Niby ciaza to nie choroba, ale ja się czuje jak zombie. Dobrze, ze mąż ogarnął sprzatanie i nawet w szafie posprzątał,bo ja się do niczego nie nadaje...
 
reklama
Ja też nie wyobrażam sobie rodzić bez B, na razie twierdzi, że będzie że mną. Oczywiście jak mu się odmieni i jednak stwierdzi, że nie to go nie zmusze. W takim wypadku ściągne mame :)
Mame to ściągnę po porodzie[emoji23] na poród chcę M. Widzę że trochę się cyka ale się zgodził. Kurczę mnie będzie bolało to On może chociaż popatrzeć. Ja sobie nie mogę zdecydować czy chcę być przy porodzie[emoji23] ale przy cc tez może być ktoś?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Dziewczyny wy piszecie o porodach jakby to byla wizyta u fryzjera, a ja na sama myśl dostaje palpitacji. Matko Boska :D

Nie wiem gdzie będę rodzic, wiem, ze z mężem, bo od poczatku chcial i stwierdził, ze jak będą tam problemy jakies, odpukać, to ich pozabija. No pocieszające bardzo :D jeszcze sie będę martwic zeby ten mój dwumetrowy kolos nie został wyprowadzony w kaftanie bezpieczeństwa.

Wczoraj obejrzałam finalowy odcinek Gry o Ton i teraz będę czekać rok:( Nie ma sprawiedliwości na tym swiecie.
Kolejny dzień w pracy utwierdza mnie w przekonaniu, ze L4 wcale nie jest takie zle. Niby ciaza to nie choroba, ale ja się czuje jak zombie. Dobrze, ze mąż ogarnął sprzatanie i nawet w szafie posprzątam,bo ja się do niczego nie nadaje...
Ja jak leze wieczorem to sobie zaczynam myslec jak to bedzie przy porodzie ale mam same zle mysli wiec staram sie na razie w ogóle tego nie analizowac.
Ja tez sie czuje jak zombie, tez mi powtarzaja ze to nie choroba;p ale kto wie jak sie czuje ;p tu kluje, tam ciagnie, plecy bola, mdli mnie nadal... ;p
A jeszcze zaczęliśmy ^mały^ remont ktory bedzie trwal do konca października przypuszczam... wiec co chwile sprzatanie;p
 
Ja wczoraj wieczorem to myślałam ze padnę taki bol mialam rozchodzacy sie na klatkę piersiową kręgosłup az w gardle czułam. Nie wiem co to było ale musiałam wstawac chodzić bo nie byłam wstanie zasnąć

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
My bierzemy sie za remont łazienki tak wiec będzie fajnie. No ale lazienka jest wybitnie tragiczna wiec nie ma na co czekać.
 
@angelka90 jestem z Gdańska.
Widzisz też, się zdziwiłam tą kontrolą :) jestem ciekawa wyjaśnienia.
Najgorsze jest to, że nie wypłacili mi jeszcze kasy za końcówkę lipca, a za sierpień,w związku z kontrolą mają 30 dni na wyjaśnienie i też wstrzymanie zasiłku :] więc ciekawe kiedy dostanę kasę :D

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
Nooo to możesz sobie poczekać. Mnie kontrolowali w pierwszej ciąży bo miałam zmianę etatu na większy, co prawda nie byli w domu ale dzwonili do pracodawcy i kasy nie dostawałam bardzo długo [emoji24]

Kciuki za dzisiejsze wizyty [emoji7]

Ja mam dziś masaż bo już było dobrze, póki się nie schylilam do psa. Znowu ból, że szok. Tak się boję kichnac, że organizm sam hamuje kichniecie w ostatniej chwili. Smieszne [emoji3]
 
Mame to ściągnę po porodzie[emoji23] na poród chcę M. Widzę że trochę się cyka ale się zgodził. Kurczę mnie będzie bolało to On może chociaż popatrzeć. Ja sobie nie mogę zdecydować czy chcę być przy porodzie[emoji23] ale przy cc tez może być ktoś?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Z tego co wiem to jeśli chodzi o cc to też różnie, w niektórych szpitalach pozwalają, w innych nie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jak leze wieczorem to sobie zaczynam myslec jak to bedzie przy porodzie ale mam same zle mysli wiec staram sie na razie w ogóle tego nie analizowac.
Ja tez sie czuje jak zombie, tez mi powtarzaja ze to nie choroba;p ale kto wie jak sie czuje ;p tu kluje, tam ciagnie, plecy bola, mdli mnie nadal... ;p
A jeszcze zaczęliśmy ^mały^ remont ktory bedzie trwal do konca października przypuszczam... wiec co chwile sprzatanie;p

Mnie tez czeka ,,mały " remont, łazienka i toaleta, musimy to zrobic teraz ,bo jak nie teraz to kiedy z małym dzieciątkiem. Tez mnie to przeraza, mamy mieszkanie więc nic nawet dla dzidzi nie kupuje bo wszystko się zakurzy:( A jak to potem posprzątam to tez nie wiem
 
reklama
Dziewczyny a jak wygląda to badanie polowkowe? Samo usg przez powloki brzuszne czy jeszcze jakies dowcipne atrakcje? :D Wybieram sie do dr Hoppe do Olsztyna. Z gadki taki mruk, ale podobno dobry lekarz.
 
Do góry