reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Nie musisz się wcześniej anonsować, po prostu przyjeżdżasz. U mnie mąż na polnej za obecność przy porodzie płacił 50 zł. Nie wiem w którym szpitalu chcesz rodzic, na polnej są podkłady( najlepsze do nich są majtki siateczkowe), dla dziecka są kaftaniki, pieluszki, kocyki wystarczy mieć chusteczki i ubranko na wyjście i dla siebie koszule, do porodu się dostaje.
Chusteczki do pierwszej kupy - smolki, polecili mi w szkole rodzenia papmers sensitive i się sprawdziły, wiec tez polecam, a później już używałam innych.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O dzięki Ci Kochana tak Polna a kiedy rodzilas?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Tak się właśnie zastanawiałam bo przecież na NFZ są trzy badania USG, to nie te w 30 tygodniu?
Moze chodzi o jakieś inne, takie "zwykle" jak chodzisz do lekarza na NFZ. Nie wiem, w każdym bądź razie powiedziano mi, ze to nie jest refundowane ale sa rekomendowane ;). No nic, zapłacę i zrobię. I tak chodzę cały czas prywatnie oprócz tych dwóch dodatkowych.
 
Dziękuję za wpisanie do kalendarza:), trzymam kciuki za wszystkie wizyty:) i postaram się teraz nadrobić. Wczoraj poszłam do przyjaciółek na wieczór, mamy takie spotkania raz w tygodniu, one nie mają dzieci, więc jak przyszłam o 22 to już byłam padnięta.
 
O dzięki Ci Kochana tak Polna a kiedy rodzilas?

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu

Dwa lata temu, ale koleżanka 6 tyg temu i z rzeczy do zabrania nic się nie zmieniło, na stronie maja rozpiskę i nawet jadłospis na dane dni :). Jak będę się z nią widzieć to jakbyś miała jakieś pytania to się dopytam czy coś się zmieniło. Jedyne co to narzekała na urywane sznurki przy kaftanikach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Biorę magnez, ale teraz mam taki do picia i chyba ***** daje, ale brzuch ok (chyba sam z siebie). Przepływy standardowo przy połówkowym zrobił

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ja tez brałam 3x2 magneB6 i oko mi "latało" ;). Hm, to zapytam mojego lekarza na następnej wizycie o te przepływy bo czytam tez z rożnych źródeł, ze robi sie po 26tc i przy wskazaniach...No ale niech zrobi, co jej szkodzi ;). Skoro bada przepływy u dziecka to u mnie tez moze :p.
 
Dwa lata temu, ale koleżanka 6 tyg temu i z rzeczy do zabrania nic się nie zmieniło, na stronie maja rozpiskę i nawet jadłospis na dane dni :). Jak będę się z nią widzieć to jakbyś miała jakieś pytania to się dopytam czy coś się zmieniło. Jedyne co to narzekała na urywane sznurki przy kaftanikach.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super uspokoilas mnie, jeśli możesz dopytaj jak tam z tym porodem rodzinnym [emoji6] ja nie wyobrażam sobie bez M rodzić ze względu na to, że dotknęła nas niepłodnośc i od początku wszystkie wizyty razem....jest dla mnie ogromnym wsparciem. Dziwnie się czułam jak bylam na IP na Polnej i On musiał zostać w poczekalni....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Ja tez brałam 3x2 magneB6 i oko mi "latało" ;). Hm, to zapytam mojego lekarza na następnej wizycie o te przepływy bo czytam tez z rożnych źródeł, ze robi sie po 26tc i przy wskazaniach...No ale niech zrobi, co jej szkodzi ;). Skoro bada przepływy u dziecka to u mnie tez moze :p.
Pewnie robila a nawet nie wspominala bo wszystko ok[emoji6]

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
@angelka90 jestem z Gdańska.
Widzisz też, się zdziwiłam tą kontrolą :) jestem ciekawa wyjaśnienia.
Najgorsze jest to, że nie wypłacili mi jeszcze kasy za końcówkę lipca, a za sierpień,w związku z kontrolą mają 30 dni na wyjaśnienie i też wstrzymanie zasiłku :] więc ciekawe kiedy dostanę kasę :D

Napisane na 2014813 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Super uspokoilas mnie, jeśli możesz dopytaj jak tam z tym porodem rodzinnym [emoji6] ja nie wyobrażam sobie bez M rodzić ze względu na to, że dotknęła nas niepłodnośc i od początku wszystkie wizyty razem....jest dla mnie ogromnym wsparciem. Dziwnie się czułam jak bylam na IP na Polnej i On musiał zostać w poczekalni....

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Ja też nie wyobrażam sobie rodzić bez B, na razie twierdzi, że będzie że mną. Oczywiście jak mu się odmieni i jednak stwierdzi, że nie to go nie zmusze. W takim wypadku ściągne mame :)
 
Do góry