reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2018

ile macie dzieci? (licząć z tym/tymi w brzuszku;))

  • to będzie moje pierwsze dziecko

    Głosów: 50 50,0%
  • to będzie moje drugie dziecko

    Głosów: 34 34,0%
  • to będzie moje trzecie dziecko

    Głosów: 13 13,0%
  • to będzie moje czwarte dziecko

    Głosów: 3 3,0%

  • Wszystkich głosujących
    100
Ja sie melduje. U nas srednio. Mam duzy stan zapalny i stad ten bol brzucha. Ale nie wiadomo dokladnie czemu boli. Biore leki i nic nie jemy :( zaraz kontrolne usg u chirurga. dzidziek na szczescie sobie radzi. Szyja coraz krotsza. Boje sie ale leze i czekam co sie bedzie dziac dalej.

Nie bagatelizujcie silnych skurczy i bron boze nie bierzcie nospy ani nic rozkurczowego. W weekend nie bylo mojego lekarza, karmili mnie rozkurczowymi lekami i zniszczyli mi szyjke.
 
reklama
Ja sie melduje. U nas srednio. Mam duzy stan zapalny i stad ten bol brzucha. Ale nie wiadomo dokladnie czemu boli. Biore leki i nic nie jemy :( zaraz kontrolne usg u chirurga. dzidziek na szczescie sobie radzi. Szyja coraz krotsza. Boje sie ale leze i czekam co sie bedzie dziac dalej.

Nie bagatelizujcie silnych skurczy i bron boze nie bierzcie nospy ani nic rozkurczowego. W weekend nie bylo mojego lekarza, karmili mnie rozkurczowymi lekami i zniszczyli mi szyjke.
Trzymaj się mocno z Maluchem, napisz co po spotkaniu z chirurgiem. Musi byc dobrze! Wszystkie tu trzymamy kciuki

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Ja sie melduje. U nas srednio. Mam duzy stan zapalny i stad ten bol brzucha. Ale nie wiadomo dokladnie czemu boli. Biore leki i nic nie jemy :( zaraz kontrolne usg u chirurga. dzidziek na szczescie sobie radzi. Szyja coraz krotsza. Boje sie ale leze i czekam co sie bedzie dziac dalej.

Nie bagatelizujcie silnych skurczy i bron boze nie bierzcie nospy ani nic rozkurczowego. W weekend nie bylo mojego lekarza, karmili mnie rozkurczowymi lekami i zniszczyli mi szyjke.
Trzymajcie sie!
I dawaj znac
 
Remont łazienki przezylam rok temu;p fajnie sie myło w misce;)
Najgorsze przy remoncie łazienki u nas bylo ze ciagle cos nie tak, a to rura stara, a to cieknie, a to nie ma czegoś tam.
Ja też na razie nie kupuje bo pył osadza sie wszedzie...
Właśnie nie wiem co gorsze, mycie w misce czy przeprowadzenie się na ten czas do teściowej, mieszka parę ulic dalej :szok: a najlepsze jest to, że jest położna, a wogole nie czuje od niej wsparcia. Wszystkie moje dolegliwości brała za moje wymysly. Ma pomóc mi z wyborem szpitala bo ja się waham ale czarno to widzę.
 
Ja sie melduje. U nas srednio. Mam duzy stan zapalny i stad ten bol brzucha. Ale nie wiadomo dokladnie czemu boli. Biore leki i nic nie jemy :( zaraz kontrolne usg u chirurga. dzidziek na szczescie sobie radzi. Szyja coraz krotsza. Boje sie ale leze i czekam co sie bedzie dziac dalej.

Nie bagatelizujcie silnych skurczy i bron boze nie bierzcie nospy ani nic rozkurczowego. W weekend nie bylo mojego lekarza, karmili mnie rozkurczowymi lekami i zniszczyli mi szyjke.
Trzymaj sie!

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie nie wiem co gorsze, mycie w misce czy przeprowadzenie się na ten czas do teściowej, mieszka parę ulic dalej :szok: a najlepsze jest to, że jest położna, a wogole nie czuje od niej wsparcia. Wszystkie moje dolegliwości brała za moje wymysly. Ma pomóc mi z wyborem szpitala bo ja się waham ale czarno to widzę.

Moja mieszka 70 km ode mnie.
Kurde dziwnie, jest polozna to chyba powinna sobie zdawac sprawę z różnych zagrożeń dla ciężarnych i na pewno nie bagatelizować twoich dolegliwości...
 
Właśnie nie wiem co gorsze, mycie w misce czy przeprowadzenie się na ten czas do teściowej, mieszka parę ulic dalej :szok: a najlepsze jest to, że jest położna, a wogole nie czuje od niej wsparcia. Wszystkie moje dolegliwości brała za moje wymysly. Ma pomóc mi z wyborem szpitala bo ja się waham ale czarno to widzę.

I traf na taką położna...bez obrazy dla Twojej teściowej ale sorry najgorsze co może być to bagatelizować samopoczucie ciężarnej. My same najlepiej wiemy ze coś niedobrego się dzieje

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Właśnie nie wiem co gorsze, mycie w misce czy przeprowadzenie się na ten czas do teściowej, mieszka parę ulic dalej :szok: a najlepsze jest to, że jest położna, a wogole nie czuje od niej wsparcia. Wszystkie moje dolegliwości brała za moje wymysly. Ma pomóc mi z wyborem szpitala bo ja się waham ale czarno to widzę.
Ech, tesciowe :D ale w sumie mega dziwne, przeciez chodzi o jej wnuka a wylane ma. Nie rozumiem ludzi. Ja to sie juz zastanawiam z kim zostawie małego jak wrócę do pracy. Mam na dole tesciowa, od 10lat bezobotna, nie ma 60 lat. Nawet jej chciałam zapłacić za opiekę, ale gdzie tam, w zyciu. Zapowiedziala mi, ze może ewentualnie może 2 h w niedziele posiedziec hahahaha :D Nie będę nikogo zmuszać, obcym zaplace ;) a ona nadal będzie płakać,ze biedna jest.
 
reklama
Ech, tesciowe :D ale w sumie mega dziwne, przeciez chodzi o jej wnuka a wylane ma. Nie rozumiem ludzi. Ja to sie juz zastanawiam z kim zostawie małego jak wrócę do pracy. Mam na dole tesciowa, od 10lat bezobotna, nie ma 60 lat. Nawet jej chciałam zapłacić za opiekę, ale gdzie tam, w zyciu. Zapowiedziala mi, ze może ewentualnie może 2 h w niedziele posiedziec hahahaha :D Nie będę nikogo zmuszać, obcym zaplace ;) a ona nadal będzie płakać,ze biedna jest.
A nas czeka żłobek [emoji51][emoji51][emoji51] moja teściowa to w drugą stronę aż nadopiekuncza jest

07.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Do góry