reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Byłam dzisiaj na pierwszych zajęciach szkoły rodzenia. Grupa liczy 30 osób (!), a okazało się, ze jako jedyna mam termin na pocz. stycznia. Większość dziewczyn ma termin na polowe lutego. Zajęcia trwają do świat Bożego Narodzenia. Mam nadzieje, ze dotrwam do końca i nie urodzę na jednym ze spotkań [emoji6] Czy któraś z Was tez tak późno zaczęła chodzić do szkoły, czy tylko ja się tak zgapiłam? Chociaż to położna taki termin mi doradziła...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dzisiaj na pierwszych zajęciach szkoły rodzenia. Grupa liczy 30 osób (!), a okazało się, ze jako jedyna mam termin na pocz. stycznia. Większość dziewczyn ma termin na polowe lutego. Zajęcia trwają do świat Bożego Narodzenia. Mam nadzieje, ze dotrwam do końca i nie urodzę na jednym ze spotkań [emoji6] Czy któraś z Was tez tak późno zaczęła chodzić do szkoły, czy tylko ja się tak zgapiłam? Chociaż to położna taki termin mi doradziła...


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam pierwsze zajęcia w przyszłym tygodniu ><
 
Uff... @aniay @HappyBabyMama uspokoilyscie mnie, dzięki
Chciałam jeszcze podpytać, czy wybralyscie już położną środowiskową, która będzie Was odwiedzać w domu? Podobno w szpitalu, zgłaszając się do porodu, trzeba podać namiary na nią. Tylko ze ja chodzę do lekarza prywatnie, nie mam wybranej położnej. Odkąd przeprowadziłam się do W-wy wszelkie badania robiłam w lux medzie w ramach abonamentu z pracy i nawet nie wiem, gdzie jest moja przychodnia rejonowa.
Czy takie rzeczy w ogóle załatwia się w przychodni rejonowej? Czy dowolnej?
 
Gossip ja nie mam pojecia jaką mam położna tez chodze prywatnie. Poprostu dam namiary na moja przychodnię niechh przyslą kogo chca :) Z jakiej dzielnicy wawy jestes?
 
reklama
Do góry