reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
ktos pytal o forum zamkniete wiec chialam sprawdzic. I dziwna sytuacja bo wczesniej mialam do niego dostep, a teraz jak go szukam to mi sie nie pokazuje :/
 
@aniay, dzięki za załatwienia dla mnie dostępu i czekam na info w tej sprawie :)

@Danutka24, powodzenia na wizycie!

Dziewczyny, mam pytanko o Wasze włosy. W jakiej sa kondycji ? Moje włosy dramat ostatnio... Strasznie mi wypadać zaczęły i boje sie, ze do porody wyłysieje:( macie jakies sposoby na wypadające włosy w ciazy??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi nie wypadają , ale tak się plączą, że masakra .. jeden wielki kołtun. Dzisiaj idę do fryzjera ściąć porządnie końcówki,no i przy okazji,mimo gadania mojej mamy, że w ciąży nie wolno,pofarbuje :) Chciałam wrócić do jednego koloru, ale chyba jednak ombre ;p bardzo wygodne jest ;p
 
A mi właśnie teraz włoski się bardzo wzmocniły. Na wypadające jest mnóstwo sposobów, chociażby olej rycynowy, wcierka z jantaru lub z koziradki, skrzyp z pokrzywą, drożdże... tyle że w ciąży strach takie metody stosować żeby dziecku nie zaszkodzić.

Może po porodzie, kiedy nam będą wypadać, Ty będziesz mieć właśnie bardziej gęste :biggrin2:

A propos farbowania to najlepiej u fryzjera farbą bezzapachową bez amoniaku. Takie farbowanie jest w pełni bezpieczne dla maluszka. Co prawda istnieje taki przesąd, że jak ciężarna rozjaśnia włosy to dziecko bedzie rude... zobaczymy :) ja byłabym w szoku.
 
reklama
image.jpeg

To mój księciunio :zawstydzona/y:

Ja już po. Dzidziuś super, wszystko w porządku. Waży 910 g, parametry dokładnie na 26.0 Wyniki moich badań podobno są całkiem dobre, mam tylko lekka anemię, cukier ok. co do przeziębienia to powiedział, że mam się normalnie leczyć, Apap, flegamina, tabletki do ssania i spray do nosa. Zalecił inhalacje mucosolvanem.
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    233,3 KB · Wyświetleń: 307
Do góry