reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
@malina4444 ale ładne zdjęcie. Super , że wszystko ok.
@kolorowaMama w końcu porządna wizyta [emoji16]
@Marcje moje włosy w miarę w dobrej kondycji, normalnie są cienkie , teraz się poprawiły. W poprzedniej ciąży też tak było. Natomiast po porodzie rzeczywiście wypadały.
@MiMeMi szafa będzie narożna i z drzwiami przesuwnymi , i z otwieranych tradycyjnie. Dobrze,że mi o tym napjsalaś, to porozmawiam o tym jeszcze z wykonawcą. Zamorduje mnie ten facet [emoji38]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam po wizycie. Wszystko ok, dzidziuś trochę duży jak na 26 tydzień,ale nie mam się martwić. Wazy około 1 kg,główka chwilowo w dole, nisko. Na przyszły tydzień picie glukozy [emoji13]
Szyjka miekkawa,ale ponoć przy luteinie też może być taka, bo wiecznie w tej mazi jest...
A oto stópka co mnie kopie [emoji7]
1475762686031.jpg


Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475762686031.jpg
    1475762686031.jpg
    64,3 KB · Wyświetleń: 351
reklama
Do góry