reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Polecam braun do ucha bo kupiłam 3 te na czoło wydałam z 500 zł i dupa źle mierzą

A ja douszne odradzam, mam ale nigdy mi nie zmierzyl tej samej temperatury dwa razy.
Mam taki na czoło ale musze sprawdzic jakiej firmy (najpierw musze go znalezc) mierzy bardzo dobrze i ma takie dwa swiatelka po bokach zeby dobrze odleglosc zrobic od czola za każdym razem.
 
aaaa i jeszcze chciałam spytać: macie jakieś sprawdzone termometry, takie którymi mierzy się temp. na czole? Kiedy Antek był mały przerobiłam ze trzy i wszystkie były do d.... Teraz używam rtęciowego. Muszę się teraz zaopatrzyć w jakiś dla małej, a nie chciałabym znowu jakiegoś dziadostwa kupić. Możecie coś polecić?

Ja swój kupiłam w biedronce za 70zł, bo stwierdziłam, że nawet jak będzie badziew to za taką cenę nie będzie żal. Nazywa się Vitammy SKY 7w1. Używam 4 rok. Mierzy z czoła, a po zdjęciu nakładki z ucha. Kilka razy porównywałam z rtęciowym i wynik był taki sam. Czasami zdarza mu się pokazywać dziwne wyniki, ale ogólnie działa bez zarzutu. Koleżanka ma taki sam i mierzy nim nawet temperaturę zupy i wodę do kąpieli, więc można powiedzieć, że to uniwersalny gadżet:)
 
@kathana nie strasz bo mój ma być Nikodem :(. A jakie imie wybrać kiedy chce grzeczne dziecko ? :D
Dla pocieszenia powiem, że mam chrześniaka Nikodema- 6,5 roku i dzieciak nie dość, że grzeczny to jeszcze bardzo mądry, już w przedszkolu nauczył się czytać, ma zainteresowania, natomiast druga siostra ma Wiktorka-wszyscy mówili, że to takie grzeczne chłopaki, no niestety u niej to się nie sprawdziło, jedynie wygląd ma aniołeczka, a charakterek w drugą stronę ;)
Hej,

Nocka kiepska znów przez komary. Ja nie wiem skąd one się biorą w naszym pokoju, ale już nie mam sił do nich! Od wczorajszego wieczora leje nieustannie więc byliśmy z synkiem połazić po deszczu i kałużach. Popołudniu może się wybierzemy na basen. @MartynaM Ty z Kostkiem chodzisz na basen, co nie? Masz dla niego jakieś kółko czy rękawki? Bo do tej pory trzymałam Adasia na rękach w basenie, ale dawno już nie byliśmy i myślę, że on już nie będzie chciał na rękach ;)

Mam ostatnio strasznego smaka na pieczone ziemniaki. Biorę takie nieduże, dokładnie myję i wykrawam to co brzydkie, bo czym kroję je na połówki i układam na blaszce wyłożonej papierem. Każdego smaruję masłem klarowanym, posypuję solą i przyprawami (u mnie pieprz, papryka słodka, papryka wędzona i cynamon) i wkładam do piekarnika 200 stopni na pół godziny. Po tym czasie podkręcam temperaturę do 250 tak na 15 min żeby się opiekły dookoła. Po wyjęciu smaruję jeszcze raz delikatnie masłem. Można posmarować masłem czosnkowym lub śmietanką i posypać szczypiorkiem. Wiem że to żadne odkrycie, ale wcześniej tak nie robiłam ziemniaków a teraz to moja ulubiona wersja :D Wczoraj były z kapuchą, dzisiaj będzie leczo do tego. A co u Was na obiad?

U mnie dzisiaj gołąbki w sosie pomidorowym :)
A dla synka mamy takie koło(używaliśmy już jak miał z 10 m-cy, jak nie mniej) , takie z 'majteczkami' , coś takiego http://spplthumb.blob.core.windows....wania-fotelik-69x69-bestway-gdow-99532752.jpg

Dziewczyny, ale ja mam włosów na brzuchu ! ;|
 
Ankamaz widziałam kiedyś to koło na basenie, pływał w nim maluszek który miał chyba z pół roczku. Ale teraz myślę czy Adaś nie jest na nie "za duży"? czy nie będzie go wkurzać. W sumie jego to każde koło może wkurzać, taki typ :p
 
Ankamaz widziałam kiedyś to koło na basenie, pływał w nim maluszek który miał chyba z pół roczku. Ale teraz myślę czy Adaś nie jest na nie "za duży"? czy nie będzie go wkurzać. W sumie jego to każde koło może wkurzać, taki typ :p
Nasz ma 2,5 roku i braliśmy na plażę w te wakacje, póki się go ciąga,robi 'motorówkę' to siedzi ;p a później wiadomo :) nasz synek strasznie lubi wodę, nie boi się,więc nawet jak trochę w tym kole posiedzi to fajnie :)
 
Ja tez mam termometr z biedrony, kupilam w zeszlym roku, bo poprzedni sie zepsol. Na razie dziala i ma sie dobrze. Bardzo fajny jest taki co pielegniarki na odzialach dzieciecych maja ale nie pamietam firmy.

W czwartek w poludnie mam echo i usg na Agatowej, nawet maz idzie ze mna ;)
 
My mamy microlife nc 150. Dokładnie taki sam jest w naszym szpitalu. Sprawuje się super. Nie wyobrażam sobie zmierzyć Nikosiowi ryęciowym ;)
Czoperka ja często robię ziemniaki z piekarnika :)
 
reklama
Do góry