reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Mam wrażenie że w ciągu 2 dni brzuch powiększył mi się dwukrotnie i mimo że leżę to czuję jakby cały czas był twardy. Wy jak dotykacie to jest miękki? Może to już taka moja przypadłość bo może mięśnie tak trzymają. Ale ogólnie jestem w szoku poleżałam 4 dni i czuje się jak w 9 miesiącu jak byłam w ruchu to wydaje mi się że wszystko mniej mnie bolało. Dlatego dziewczyny korzystajcie. Co do pracy w ciazy w poprzedniej pracowałam bardzo długo ale mialam fajna atmosferę mogłam sobie pozwolić na gorszy dzień. Teraz pracuje w korporacji gdzie nikt na ciąże nis zwraca uwagi jak jest się w pracy to cele trzeba wyrobić itd.
 
reklama
Czy znacie jakiegoś chłopczyka o imieniu Gabriel? Imię mi się spodobało ale nie znam nikogo o tym imieniu.
Ja znam Gabrysia, chodzil z moja coreczka do szkoly, super chlopak, bardzo lubiany przez dziewczynki I z wzajemnoscia. Do tego znam kilku Adasiow I Adamow I też super chłopaki.
 
Ja mam termometr z Medisany, polecam.

Co do l4 to poszłam jak tylko się dowiedziałam o ciąży. Bez skrupułów. Każda w moim zawodzie tak robi [emoji28][emoji12]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
aaaa i jeszcze chciałam spytać: macie jakieś sprawdzone termometry, takie którymi mierzy się temp. na czole? Kiedy Antek był mały przerobiłam ze trzy i wszystkie były do d.... Teraz używam rtęciowego. Muszę się teraz zaopatrzyć w jakiś dla małej, a nie chciałabym znowu jakiegoś dziadostwa kupić. Możecie coś polecić?
My mamy taki od roku i jestem zadowolona cena ok100 zl
WP_20161004_001.jpg
WP_20161004_001.jpg
 

Załączniki

  • WP_20161004_001.jpg
    WP_20161004_001.jpg
    474,9 KB · Wyświetleń: 350
Danutka mnie boli od czasu do czasu jak np dużo chodzę albo się przeforsuje. Wczoraj mnie tak bolało krocze ze myślałem że mi macica wypadnie .

Olivka Powodzenia na usg
Mój synus śpi. Wrócił że szkoły pojawił się poczytalismy książkę i usnal. ...a ja sprzątam


Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy znacie jakiegoś chłopczyka o imieniu Gabriel? Imię mi się spodobało ale nie znam nikogo o tym imieniu.
ja znam :) moja koleżanka tak dała synkowi na imię, ale ja niewiele o nim mogę powiedzieć, poza tym, że jest śliczny, bo oni mieszkają w Rzymie i ostatni raz, to ja go widziałam jeszcze w brzuszku u mamy :)
 
reklama
Hej dziewczyny,

@yoan.m a Twoje ciśnienie dopiero teraz skoczyło? Bo ja cały czas niskociśnieniowiec a epizod ze skokiem mi się trafił. Badałam poziom elektrolitów (potas, magnez, sód i kreatynina). U mnie wyszedł dobry, ale mimo to zwaliliśmy na niski poziom magnezu, bo cały tydzień brzuch mnie ciągnął i pobolewał. A jak robiłam badanie to lepiej już było.
Ciśnienie mam takie od ok półtora miesiąca, lekarz mówi, żebym je sobie badała po obudzeniu, jak poleże 20 minut nic nie robiąc.... No to dziś tak zmierzyłam... 98/68, ale w takim razie chyba powinnam leżeć, bo cokolwiek zrobię, to czuję się potwornie zmęczona. A miało być tak pięknie... Drugi dzien na zwolnieniu, a ja jakieś koszmarne doły łapię i tylko bym ryczała :( Wszystko mnie dziasiaj wkurza na maksa....
 
Do góry