reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Ja znam jednego dorosłego Gabrysia małych chłopców nie znam, znam za to Gabrysię - dziewczynkę. Imię Gabriel mega mi się podoba.
O Olivka to byle do czwartku. Będę trzymac kciuki. Fajnie że mąż ci będzie towarzyszył.
Yoan andziulka trzymajcie się.
 
reklama
Usg szyjki mialam i badanie na samolociku. Szyjka nadal miekkawa u gory jak byla, ale dluga (5cm) i zamknieta.

@olivka85 paluszki trzymam

I w ogole mialam cos napisac ale ostatnio sie gubie co komu mam pisac. Dziewczyny z L4 sie nie wahajcie, dosc sie napracowalyscie.
 
dzieki dziewczyny za wsparcie mentalne odnosnie rozterek zw z L4 ;) wezme za 2 tyg na pewno, a najwyzej powiem szefowi ze jak by baardzo czegos ode mnie potrzebowali to moge okazjonalnie pomoc z domu..

co do termometrow to ja jeszcze na naprawde dobry nie trafilam. moze wyprobuje jakis lepszy do ucha, choc przekonania nie mam..

@Danutka24 nie wiem czy chodzi Ci o to samo, ale ja mam bol spojenia od dosyc dawna. jest do przezycia, ale momentaki mam wrazenie ze kosci tam mi sie polamia ;) za 2 tyg wybieram sie na rehabil to moze cos pomoze
 
@gato my używamy bezdotykowy firmy Diagnostic. Mierzy temp ciała i jest opcja innych rzeczy (temp jedzonka nim mierzę). Jest ok. Stabilny pomiar itd. Jak chcesz to sprawdzę dokładnie model.

@ankamaz @Czoperka my takiego kółka używaliśmy na wakacjach na basenie jak młody miał 5 miesięcy.

@olivka85 kciku w czwartek trzymam. Będzie dobrze

@yoan.m u mnie standard to jakieś 98/66 i przez ponad tydzień mierzyłam 2-3 razy dziennie i w takich granicach się trzymało. Raz jak się zdenerwowałam dyskusja z mamą to mi skoczyło do 140/70 czy jakoś tak.
Także no stress!

@Andziulkag81 może przez brak magnezu masz twardy brzuch. Brzuch nie powinien być taki twardy. W pierwszej ciąży nie zwróciłam uwagi, ale lekarka podczas badania tak i od razu magnez przepisała.

Pokręciłam się po domu, posprzątałam i już mnie brzuch ciągnie i boli :-( Także oglądamy z młodym bajkę.
Dobrze, że chociaż słońce wyszło bo wieje jak diabli u nas.
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny, o matko sto lat nie zaglądałam :errr: tyle postów, witam wszystkie nowe dziewczyny;], staram sie nadrabiać co u was...ale ciagle gubie wątki :hmm: U mnie ok wczoraj akurat wizyta byla troche sie balam bo po osttaniej lekarz mnie nastraszyl ze sie szyjka duzo skrocila wczoraj bylam skrocic sie nie skrocila wiecej ale musze sie oszczedzac bo jest krotka 27 mm, po za tym mój pierworodny daje w kość trudno odpocząć przy szalonym 2 latku, i ciągle pracuje jeszcze..., no i załątwiamy kredyt hipoteczny bo chcemy w końcu własny kąt mieć poki co czekamy na decyzje z banku wniosek złożony w tamtym tyg więc myśle ze w przyszłym tyg będzie już coś wiadomo:happy:
 
hej dziewczyny, o matko sto lat nie zaglądałam :errr: tyle postów, witam wszystkie nowe dziewczyny;], staram sie nadrabiać co u was...ale ciagle gubie wątki :hmm: U mnie ok wczoraj akurat wizyta byla troche sie balam bo po osttaniej lekarz mnie nastraszyl ze sie szyjka duzo skrocila wczoraj bylam skrocic sie nie skrocila wiecej ale musze sie oszczedzac bo jest krotka 27 mm, po za tym mój pierworodny daje w kość trudno odpocząć przy szalonym 2 latku, i ciągle pracuje jeszcze..., no i załątwiamy kredyt hipoteczny bo chcemy w końcu własny kąt mieć poki co czekamy na decyzje z banku wniosek złożony w tamtym tyg więc myśle ze w przyszłym tyg będzie już coś wiadomo:happy:
no właśnie co lekarz to inna opinia co do szyjki.ja już przy 26mm miałam założony pessar i nakaz lezenia.

Czoperka my na basen bierzemy kółko dmuchane z żyrafa do którego wkłada się nogi w sensie w wycięciem na nogi albo bierzemy z basenu piankowe deski.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
no właśnie co lekarz to inna opinia co do szyjki.ja już przy 26mm miałam założony pessar i nakaz lezenia.

Czoperka my na basen bierzemy kółko dmuchane z żyrafa do którego wkłada się nogi w sensie w wycięciem na nogi albo bierzemy z basenu piankowe deski.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi w ciągu 3 tygodni skrocila się z 32 do 28

Napisane na ASUS_T00J w aplikacji Forum BabyBoom
 

[USER=165827]@yoan.m
u mnie standard to jakieś 98/66 i przez ponad tydzień mierzyłam 2-3 razy dziennie i w takich granicach się trzymało. Raz jak się zdenerwowałam dyskusja z mamą to mi skoczyło do 140/70 czy jakoś tak.
Także no stress![/USER]
no widzisz , ale ja takie mam tylko jak leżę w łóżku i nic przez pół godziny nie robię, nawet nie wstaję po ciśnieniomierz, a jak mierzę w ciągu dnia, to mam ok 138/98...
 
reklama
hej dziewczyny, o matko sto lat nie zaglądałam :errr: tyle postów, witam wszystkie nowe dziewczyny;], staram sie nadrabiać co u was...ale ciagle gubie wątki :hmm: U mnie ok wczoraj akurat wizyta byla troche sie balam bo po osttaniej lekarz mnie nastraszyl ze sie szyjka duzo skrocila wczoraj bylam skrocic sie nie skrocila wiecej ale musze sie oszczedzac bo jest krotka 27 mm, po za tym mój pierworodny daje w kość trudno odpocząć przy szalonym 2 latku, i ciągle pracuje jeszcze..., no i załątwiamy kredyt hipoteczny bo chcemy w końcu własny kąt mieć poki co czekamy na decyzje z banku wniosek złożony w tamtym tyg więc myśle ze w przyszłym tyg będzie już coś wiadomo:happy:
Powodzenia z kredytem [emoji4]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry