reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
@Danutka24 czy nadal męczy cię zgaga, bo ja zaczynam wymiękać, jak się tylko położę od razu piecze, pomocy..... Masz jakiś sprawdzony sposób? Ja biorę rennie, ale różne efekty:baffled:
 
Aniay a gdzie go szukać bo pod tym linkiem wyskakują mi porady dotyczące ładnych piersi [emoji16]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Główna strona forum i przewijasz aż trafisz a Fora zamknięte... klik :)
upload_2016-9-30_17-31-1.png
 

Załączniki

  • upload_2016-9-30_17-31-1.png
    upload_2016-9-30_17-31-1.png
    60,2 KB · Wyświetleń: 474
Hej,

Nie straszcie mnie załamaniem pogody. Ja tu właśnie do pracy ostatni dzień poszłam i liczyłam na piękną złotą jesień. Jeszcze w ogrodzie planowałam prace w końcu, bo zawsze brak czasu i siły.
Co do pracy, zostało mi kilka rzeczy, ale już na spokojnie w domu dokończę. Dostałam też miły prezent- ładnie zapakowana paczka pieluch jednorazowych i flanelowych oraz małe skarpetki. Aż się wzruszyłam.

Dziewczyny, ładne rzeczy szyjecie. Jak dam radę to też się zmierzę. Pożyczyłam już dawno maszynę od teściowej (starego łucznika) żeby zobaczyć czy przejawiam jakiś talent w tym obszarze (chociaż w podstawówce raczej dobrze mi szło ;-)) Miałam plan do dodatki do pokoju starszaka (motyw morski).

Ja ostatnio jak byłam na sushi zapytałam które zestawy nie maja surowej ryby. I miałam zestaw z gotowaną krewetką. Może sama zrobię. Był czas kiedy robiłam i wychodziły mi bardzo fajne (np z karmelizowanym węgorzem)

@julia0903 ach, mam nadzieję, że nie masz żadnych dolegliwości po stłuczce.

@marlena:) nie przeginaj bo na własne wesele wylądujesz na kanapie. Zawsze można umówić się o przesłanie zdjęcia do akceptacji zakupu ;-)

Miłego wieczoru, trzymajcie się
 
@Danutka24 czy nadal męczy cię zgaga, bo ja zaczynam wymiękać, jak się tylko położę od razu piecze, pomocy..... Masz jakiś sprawdzony sposób? Ja biorę rennie, ale różne efekty:baffled:
Mam zgagę kilka dni pod rząd,potem trochę spokoju. Pojawia się i znika kiedy chce,niezależnie od tego co zjem, a czego będę unikać... nic nie pomaga, Rennie, ani migdały,ani mleko,ani cola....

Mnie w końcu na ból żołądka pomógł Dicoflor i zglupialam. Nie ważne. Ważne,że jak jem to mnie już nic nie boli,bo pół dnia chodziłam głodna....

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@yoan.m do Ciebie mam pytanie odnośnie lekarza, tak jak wcześniej pisałyśmy chce urodzić w MSWiA umówiłam się do dr.Lisiaka słyszałaś może coś o nim?

Trochę się wystraszyłam tego szpitala jak przeczytałam o słychu "obudźmy Kasie" bo to właśnie po cc w MSWiA zapadła w śpiączkę ale kurczę idąc tym torem to w każdym szpitalu stało się coś złego.

Dziewczyny na Bydgoszczanach na fb chwała dr. Wolskiego ale jak zobaczyłam, ze wizyta kosztuje 460 zł to zrezygnowałam.
emoji23.png
emoji85.png
hej @kolorowaMama o dr Lisiaku słyszałam same dobre opinie i sama chciałam do niego iść, jest ordynatorem w MSWiA, my zaglądamy teraz prywatnie do dr Małka, on również pracuje w MSWiA a dodatkowo jest kolegą z ławki szkolnej mojej Teściowej, więc chodzimy do niego z polecenia :)

Nie słyszałam nic o tym incydencie, o którym wspomniałaś, ale ja wolę chyba nie wiedzieć takich rzeczy. Nakręcanie się w czasie ciąży mi nie służy.... Dopiero wczoraj ochłonęłam, jak w końcu udało się Młodemu obejrzeć dokładnie serduszko. Dwa wcześniejsze badania (w tym połówkowe) nie dały jasnej odpowiedzi, że serce ok.... A przynajmniej teraz jestem spokojna :)

Co do wizyty za 460 zł , no to jak na nasze bydgoskie warunki, to jakiś horror ! u nas ceny za wizytę to zwykle ok 150-200 zł... Przy MSWiA jest szkoła rodzenia, zapisaliśmy się już nazywa się Akademia Z Brzuszkiem na FB znajdziesz bez problemu. W razie pytań pisz, jeśli będę umiała to chętnie pomogę.
 
reklama
Do góry