reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Chyba w srode w ddtvn Kasia Bosacka ( wiem co jem) mowila, ze morele suszone dobrze robia na zgage. Lepiej wybierac te ekologiczne - ciemne a nie te pomaranczowe ladne, bo zawieraja E200 iles i bardzo szkodza na organizm. Ogolnie kilka dziennie tylko mozna jesc nawet tych ekologicznych, gdyz zawieraja duzo cukru.
O :) dzięki,wypróbuję [emoji5]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@yoan.m ja nie wiem czy iść do szkoły rodzenia bo dalej nie wiem czy mogę rodzic SN, zobaczymy co powie mi dr. Lisiak, u niego wizyta z usg i badaniami 200 zł wiec cena spoko :)

No mówię Ci wpisz sobie dr Wolski i u niego na stronie jest rejestracja online i cennik który zabija [emoji12]


@Czoperka ja tez myślałam, ze ro żart [emoji23]

@kamisia1101 ja naliczyłam 27 dzieł ostatnio nie licząc tych na których powstały inne :p jak tylko urodzę biorę się za skończenie ręki, później plecy i w planach była szyja ale z uwagi na powrót do pl narazie odkładam szyje do przemyślenia i tak budzę setki spojrzeń w PL [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny!

My juz przeprowadziliśmy sie do rodziców i od dzis zaczynamy remont naszych pokoi. Duzo, duzo pracy... Nogi i plecy mi siadają:(

@Olivka, Trzymam kciuki, by kolejne badania wypadły dobrze !

@gato, smutna historia. Popieram, trzeba sie regularnie badac.

Miłej soboty dla wszystkich styczniowek!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@olivka85 oby na kolejnych badaniach wyszło ze wszystko jest prawidłowo, powodzenia :)
A z tą cytologią to dziewczyny uważajcie na siebie, ja co dwa lata robiłam i często jakies lekkie stany zapalne mi wychodzily. Ale gdybym przez te wszystkie lata to zaniedbała to różnie mogłoby to być.
Ostatnio wszystko mi się zmienia chyba wicie gniazda mi się załączyło :D Stwierdziłam że jednak nie będę czekac az Nikodem podrośnie tylko już teraz robimy mu pokój-mąż się nie ucieszył hehe
 
Witam porannie,

@olivka85 kciuki za maluszka. Nie martw się na zapas. Mi na połówkowym niby potencjalnie dziurka między komorami wyszła (ale lekarz nie był pewny i uprzedzał, żeby się nie martwić), a jak robiłam 3 dni temu echo serca to kardiolog dokładnie obejrzała, pomierzyła wszystko i nic takiego nie znalazła. Poza tym serduszko sprawdzała w dużym powiększeniu. Badanie kosztowało 300 zł.

Idę śniadanko robić starszakowi
 
Gato przykra historia ale taka jest rzeczywistość na wsi. My w mieście mamy dostęp do lekarzy i badamy się. Ja mimo że ze wsi, nikt mi o Tym nie przypomina to pilnuje badan, mam dla kogo żyć i to Jet moja motywacja.
Marcje oj fajnie remoncik, męcząca sprawa ale później wszystko nowe...
aaskl25 mąż się nie ucieszył bo czeka go praca? Pochwal się jak będzie gotowy.
U nas dzieci będą miały wspólny pokój, chlopieco-dziewczecy.
Ja i syn dziś już z katarem.
I mam wyprawke po moim synku, wózek niebieski, kocyki i pościele, szkoda mi to wyrzucać. Może Wiktoria się nie obrazi:wink:
 
reklama
Cześć Dziewczynki :rofl:

Melduję się przy porannej kawce.

Olivka trzymam kciuki za kolejne badania i mam nadzieję,ze wszystko wyjdzie dobrze.

Gato,strasznie smutna historia,współczuję tej kobiecie i jej dzieciom z całego serca:frown:

Marcje, my też zaczynamy remont.Dzisiaj jedziemy po panele i obejrzeć kominki.Trzeba się za to zabrać jak najszybciej bo później z brzuchem będzie trochę ciężko. :happy:

KolorowaMamo,zazdroszcze strasznie tatuażu. Mnie się marzy już ładnych parę lat,ale strach przed bólem skutecznie mnie powstrzymuje:rolleyes: wczoraj była u mnie koleżanka,robi sobie właśnie rękaw. Była N drugiej sesji i jak za pierwszym razem było ok,tak teraz mało nie zemdlala,płakała a mąż jej musiał nogi trzymać tak jej się trzesly ;-) ;) A to już któryś jej tatuaż...

Miłego dnia :*
 
Do góry