reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Kiki zazdroszcze wypadu zakupowego, ja sobie takowy zaplanowalam dopiero na za tydzien ;-)
urszulka sama to zrobilas?? super!
idealka cc mam zaplanowane bo pierwszy porod byl bardzo ciezki I z powiklaniami I po wielu godz. skonczyl sie szybka cesarka.
co do spojenia to pokazala zeby takie delikatne ruchy jak do zabki wykonywac w basenie. a skierowanie do fizjo na pewno wezme nastepnym razem. za miesiac bede juz na zwolnieniu wiec bede miec kiedy sie umowic na wizyty ;)
 
reklama
sowy.jpg
 

Załączniki

  • sowy.jpg
    sowy.jpg
    185,4 KB · Wyświetleń: 384
Urszulka i askl no ale jesteście zdolne podziwiam! Piękne rzeczy. UrsUlka ty powinnas to sprzedawać bez dwoch zdań. Jeszcze nasza Shaer i Martyna jest uzdolniona :) Ja to lewa łapa jestem do takich rzeczy ;) a no i siostra olivki tez świetne ubranka uszyła
 
reklama
Do góry