reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@malina4444 teoretycznie trzy, na plecach i ramionach obu rąk. Ale powstawały przez rozrastanie się , bo zaczynałam od jakiegoś elementu a potem dokładałam, powiększałam. Teraz mam przerwę ale po skończeniu karmienia mam zamiar brać się za nowe , takie hobby [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też dołączam do grona ze zgagą. Sporadycznie, bo sporadycznie, ale czasami się pojawia i wkurza :/ Migdały tylko póki co próbowałam i faktycznie pomagają, ale na moment.

Ja dziś wieczór w samotności, bo mój M ma integrację firmową, ale ma niby szybko wrócić…Zobaczymy. A synek jeszcze buszuje w pokoju słyszę :O Oby to się przełożyło na spanie jutro rano dłużej. Chociaż mamy z nim od kilku tygodni taki układ, że w weekend nawet jak się obudzi wcześniej to przed 8 nie wchodzi do nas do sypialni i daje nam spać jeszcze i o dziwo działa! Nie ważne, że o 8:01 zawsze wparowuje do nas, ale przynajmniej zawsze to już jakaś sensowniejsza godzina ;) Miłego wieczoru :)
 
Dziewczyny muszę Wam coś napisać, temat smutny , ale muszę. Odwiedziłam dziś w szpitalu mamę mojego ucznia do którego kiedyś jeździłam na nauczanie indywidualne. Ok 3 tyg. temu dostała silnego krwawienia, wylądowała w szpitalu. Pobrali wycinki,wysłali do badania. Wyniki okazały się straszne. Nowotwór , 3 stopień. Dzisiaj jest po operacji. Wycieli jej wszystko, macicę jajniki,szyjkę. Przed nią dalsze leczenie chemia lub radioterapia. Dziewczyna jest sama , musiała z dnia na dzień podjąć decyzję o oddaniu do ośrodka szkolno- wych. swojego niepełnosprawnego syna, córką opiekują się sąsiedzi. Sytuacja tragiczna. Dlaczego Wam to piszę ? Bo ona nie była od 10 lat u ginekologa. Mieszka na wsi, gdzie nie ma ginekologa. Trzeba dojechać. Niepełnosprawne dziecko, zawsze coś ważniejszego. Choroba nie dawała żadnych objawów aż do krwotoku 3 tyg. temu. Nic. Teraz jest bardzo źle.
Dziewczyny badajmy się. Mówmy o tym naszym siostrom, koleżankom, ciotkom. Ja wiem, że życie pędzi, że zawsze jest coś ważniejszego, że dzieci, że praca... Taka cytologia naprawdę pozwala wyłapać coś na wcześniejszym etapie. Ja sama przed ciążą zaniedbałam duży stan zapalny, bo przez rok było mi nie po drodze do gin żeby odebrać wyniki cytologii. Przepraszam ,że z takim ciężkim tematem ale bardzo we mnie to uderzyło.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
KIKI mój mąż tez na imprezie firmowej ale wróci dopiero w niedzielę :)
Siedze i ogladam głupoty na necie, do tego zjadłam pizzę i znów mam wyrzuty sumienia...
Piszcie cos :)
 
@Danutka24 czy nadal męczy cię zgaga, bo ja zaczynam wymiękać, jak się tylko położę od razu piecze, pomocy..... Masz jakiś sprawdzony sposób? Ja biorę rennie, ale różne efekty:baffled:
Chyba w srode w ddtvn Kasia Bosacka ( wiem co jem) mowila, ze morele suszone dobrze robia na zgage. Lepiej wybierac te ekologiczne - ciemne a nie te pomaranczowe ladne, bo zawieraja E200 iles i bardzo szkodza na organizm. Ogolnie kilka dziennie tylko mozna jesc nawet tych ekologicznych, gdyz zawieraja duzo cukru.
 
Dziewczyny 460zł za wizytę u lekarza? U ginekologa? Za zwykłą wizytę? Bo chyba źle zrozumiałam ;)

Gato, smutna historia. Masz rację, badajmy się.
 
Poszlam dzis na usg prywatnie. Lekarz przynajmniejnormalnie mnie zbadal. Malej siusiak nie urósł:) wazy 1015g jest 11dni starsza. Pytal czy glukoza mi wyszla ok, bo troche duzo za duza jest.
Na początku badania wyszlo za wysokie tetno 172 a potem na koniec 147. Powinno byc ok 150, dodatkowo na prawej komorze mozgu jest torbiel 18x19mm i jak mierzyl mi szyjke powiedzial, ze mam zylaki na bliznie i nie bardzo moge miec sn. Ale i tak moj gin mowil o cc. W pon musze zasowac szybko do przychodni, zeby moj gin dal mi skierowanie na echo serca plodu i kontrole przeplywow w mozgu i dokladnego jego obejrzenia.
Wkurza mnie to, ze jak nie zaplacisz to nie masz porzadnie badan robionych. Ten kretyn 2 tyg temu na nfz nic nie mowil, ze cos moze sie dziac, oby tylko odbebnic pacjentke. A ten prywatnie od razu inne podejscie i wszystko mowil.
Na Agatowej wszystko kosztowaloby mnie ok 800zl ale czlowiek zawsze tak sie szczypie z ta kasą. Zobacze gdzie mnie wysle moj gin
 
reklama
Dziewczyny muszę Wam coś napisać, temat smutny , ale muszę. Odwiedziłam dziś w szpitalu mamę mojego ucznia do którego kiedyś jeździłam na nauczanie indywidualne. Ok 3 tyg. temu dostała silnego krwawienia, wylądowała w szpitalu. Pobrali wycinki,wysłali do badania. Wyniki okazały się straszne. Nowotwór , 3 stopień. Dzisiaj jest po operacji. Wycieli jej wszystko, macicę jajniki,szyjkę. Przed nią dalsze leczenie chemia lub radioterapia. Dziewczyna jest sama , musiała z dnia na dzień podjąć decyzję o oddaniu do ośrodka szkolno- wych. swojego niepełnosprawnego syna, córką opiekują się sąsiedzi. Sytuacja tragiczna. Dlaczego Wam to piszę ? Bo ona nie była od 10 lat u ginekologa. Mieszka na wsi, gdzie nie ma ginekologa. Trzeba dojechać. Niepełnosprawne dziecko, zawsze coś ważniejszego. Choroba nie dawała żadnych objawów aż do krwotoku 3 tyg. temu. Nic. Teraz jest bardzo źle.
Dziewczyny badajmy się. Mówmy o tym naszym siostrom, koleżankom, ciotkom. Ja wiem, że życie pędzi, że zawsze jest coś ważniejszego, że dzieci, że praca... Taka cytologia naprawdę pozwala wyłapać coś na wcześniejszym etapie. Ja sama przed ciążą zaniedbałam duży stan zapalny, bo przez rok było mi nie po drodze do gin żeby odebrać wyniki cytologii. Przepraszam ,że z takim ciężkim tematem ale bardzo we mnie to uderzyło.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Ehh... [emoji20] Powiem,ze czasem szewc bez butów chodzi... znam położną, która wylądowała u mnie z nowotworem jajnika, przerzutami...pomimo badań, wizyt u gina itd... Życie jest przewrotne...

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry