reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

My chyba tez fotelik maxi cosi kupimy,chociaż musze poczytać testy bo nie jestem na bieżąco.
@malina4444 nie wiem jak ogarniasz tyle zajęć dzieci:szok: a w sprawie pazurów to nie znam się ale jestem ciekawa jaki to efekt:)
Ja juz dostałam wyniki badań po glukozie i nie wiele rozumiem z tego ale chyba jest ok,zobaczę co powie lekarz.
Za to po tym badaniu mam siniaka na pół ręki bo wkluc się babka nie mogła i boli mnie jak zginam.
Jak u was z przytulaniem?bo u mnie celibat,jakoś się nie składa,ja się czuje ociezala i nie bardzo mam chęć a mój M tez chyba nie za bardzo.Coś czuje ze tak już zostanie do porodu:huh:
 
reklama
Jak u was z przytulaniem?bo u mnie celibat,jakoś się nie składa,ja się czuje ociezala i nie bardzo mam chęć a mój M tez chyba nie za bardzo.Coś czuje ze tak już zostanie do porodu:huh:
u mnie hormony szalały i mogłabym sie caly czas przytulac, ale teraz mam zakaz od lekarza na wspolzycie, wiec celibat niestety.... :(
 
@maryqska witaminę D jak najbardziej można a nawet powinno się. Pewnie masz w suplementach które przyjmujesz dla kobiet w ciazy chyba że nei przyjmujesz nic.
... :)

No wlasnie ostatnio nic nie brałam bo co wzięłam witaminy to wymiotuje, mam trzy rożne firmy i musze zajrzeć co maja w składzie

Ogólnie czuje sie osłabiona, ręce bolą, nogi rwą [emoji33][emoji33][emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Bridget Jones współczuję obolałej ręki i znam ten ból. Teraz dużo lepiej idą pobrania bo jestem na Clexane, ale normalnie to mi nic nie chce lecieć i żyły chowają się- ja sie śmieję, że żyja własnym życiem i wiedzą co robią. My teraz jesteśmy "zarombani". Mój M z glutem, ja chodzę spać o 22. Jeszcze 2 tygodnie temu było dużo przytulanka, teraz libido zminimalizowane prawie do 0. Poza tym przestaję widzieć co mam na dole i coraz trudniej mi ogolić się porządnie, więc to dodatkowy powód dlaczego raczej nie jestem skóra do igraszek. Dla niektórych banalny ale dla mnie bardzo ważny;).

@KIKI83 jeszcze moja córeczka chce chodzić na balet. Obiecuję jej, że oczywiście pójdzie ale może w przyszłym roku.:) Poza tym do mnie też już doszedł kocyk, ten mniejszy z Colorstories, jest śliczny, kupiłam tez rożek:biggrin2:.

Czy kolorowa jest już w Polsce, przeglądając szybko posty, rzuciło mi sie, ze ktoś gratulował jej udanego lotu. Nie mam czasu nadrobić więc nie wiem:confused:
 
reklama
O Dziewczyny sushi to trawa ryż i ryba wiec jak moze nie byc wegetariańskie? O co wam chodzi z tym sushi bo oryginalne sushi jest z ryba a to chyba nie mięso :)
Chyba ze wegetarianie nie jedzą ryby?
 
Ostatnia edycja:
Do góry