reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

kciuki za dzisiejsze wizyty I ostatnie (chyba) polowkowe!

ja dzis chwilka w pracy a potem uciekam na masaz dla kobiet w ciazy, wkoncu troche relaksu sie nam pracujacym mamom nalezy! :)
a potem biegne po synka do przedszkola I cos fajnego na kolacje musze wymyslec. ale nie mam pomyslu. moze mnie zainspirujecie, lece do watku kulinarnego :)
 
reklama
Shaer powodzenia na wizycie. Oby to nie było nic poważnego.
A teściową sie nie przejmuj, niech gada co chce a wy róbcie swoje!
Mi jakis czas temu teściu powiedział, ze po co mamy kupować cos większego (a mamy mieszkanie dwupokojowe) jak ich dom (w malutkiej mieścinie, gdzie pracy raczej w naszych zawodach z narzeczonym nie znajdziemy ) bedzie dla nas po ich śmierci. Po prostu swietnie, będę czekała z dwójka albo i trojka (bo tak mi sie marzy) dzieci na 40 m2 na 4 pietrze .. na dom, po śmierci teściów. No ale moja mama właśnie wtedy mnie uspokoiła mówiąc, ze każdy moze myślec, mowić co tam chce, mogę wysłuchać a i tak robić swoje [emoji4]

Katem powodzenia jutro! Kciukasy [emoji4]

Jestem właśnie po glukozie, półtorej godziny mija a maluszek zaczął szaleć w brzuchu. Teraz to chyba naprawdę zwymiotuje [emoji23] a do tego walczę ze snem. Mam dość sprzeczne stany [emoji4] jeszcze pol godziny i idę do domu jeść !

Marlena dam Ci znac, kiedy wyniki. Zapytam na odchodne.

Aniay jak dzisiaj??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry

Nutka ja golonki z indyka odsmazam w brytfance zalewamy bulionem potem i duszę do miękkości. A jeszcze lepszy sposób to upiec w rękawie z warzywami
Shaer co za babiszon z tej twojej teściowej -spalić na stosie czarownica
Marlena -odpoczywaj. ..U mnie wyniki zawsze na drugi dzień
Kolorowa dobrze se piesek ok. Kiedy zjezdzasz do Pl?

Ja już po śniadanie obiad się robi -dziś fasolka po bretonsku -poszłam na łatwiznę.
Czeka mnie sprzątaniem chaty ale czuję że z dnia na dzień ucieka mi siła i coraz bardziej się męczę. Bolą pachwiny biodra ciągnie brzuch. ...10 kg więcej daje o sobie znać [emoji26].
Miłego dnia dziewczyny zagladne przy kawie

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ankamaz mój.maluszek na wszystkich badaniach od początku jest ułożony główka w dół i lekarz mówił, ze to ok, nie ma czym sie przejmować ze dzidzia nie zmiania pozycji, oczywiście tak naprawdę nie dowiemy sie czy w międzyczasie nie zmienia [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Shaer powodzenia na wizycie. Oby to nie było nic poważnego.
A teściową sie nie przejmuj, niech gada co chce a wy róbcie swoje!
Mi jakis czas temu teściu powiedział, ze po co mamy kupować cos większego (a mamy mieszkanie dwupokojowe) jak ich dom (w malutkiej mieścinie, gdzie pracy raczej w naszych zawodach z narzeczonym nie znajdziemy ) bedzie dla nas po ich śmierci. Po prostu swietnie, będę czekała z dwójka albo i trojka (bo tak mi sie marzy) dzieci na 40 m2 na 4 pietrze .. na dom, po śmierci teściów. No ale moja mama właśnie wtedy mnie uspokoiła mówiąc, ze każdy moze myślec, mowić co tam chce, mogę wysłuchać a i tak robić swoje [emoji4]

Katem powodzenia jutro! Kciukasy [emoji4]

Jestem właśnie po glukozie, półtorej godziny mija a maluszek zaczął szaleć w brzuchu. Teraz to chyba naprawdę zwymiotuje [emoji23] a do tego walczę ze snem. Mam dość sprzeczne stany [emoji4] jeszcze pol godziny i idę do domu jeść !

Marlena dam Ci znac, kiedy wyniki. Zapytam na odchodne.

Aniay jak dzisiaj??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje za kciuki a usg dzis! Pisalam po polnocy chyba hahaha. No juz wyttzymac nie moge. O 11:45 czasu angielskiego mam czyli wg waszego pl to godzine pozniej. Dam znac zaraz jak wroce do domu. Buziaczki

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ankamaz ja miałam kolke nerkowa, to jest zatrzymanie moczu w nerce, z tego Co wiem to zazwyczaj spowodowane jest to kamieniami na nerkach, tak bylo u mnie.
Jak zapobiegac? Duzo wody pic. I mi lekarz piwo zalecił raz na jakiś czas.
Nie Zycze tego najgorszemu wrogowi bo ból jest taki ze sie ciemno przed oczami robi, ból porodowyto przy tym pikus.

U mnie lepiej, paracetamol pomogl na bóle a witamina c chyba ogarnela choć troche pecherz, mimo wszystko padam dzis na pysk, normalnie bez energii jestem.
Po cieplej kapieli ustaly też skurcze, ufff a dzidzi szaleje od samego rana dzis ale chyba sie przekrecilo nogami w dol, jak wieczorem mialo czkawke to az bolalo.
 
@aniay dokładnie ja swój kamień wydaliłam sama, a mój mąż brał leki na poszerzenie cewki moczowej bo był za duży kamień i musil pic 3 litry wody z cytryna codziennie po 4 dniach nie było śladu po kamieniach także woda działa cuda.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam
@Shaer powiem Ci, że straszna cholera z tej Twojej teściowej. Nienawidzę kiedy ktoś się wtrąca z buciorami w czyjeś życie. Masz rację, że jej na to nie pozwalasz, chociaż wyobrażam sobie jak takie ciągłe użeranie się z nią musi być męczące. Trzymam kciuki za wizytę.
@marlena:) ja też myślałam, że jak pójdę na l4 to zwariuję z nudów. I z ręką na sercu mogę napisać, że do tej pory miałam może jeden dzień, który przebimbałam. Cały czas mam coś do zrobienia, załatwienia, itd. Fakt, że robię to na spokojnie. Poświęcam młodemu więcej czasu, co jest dla mnie mega :-D. Po prostu trzeba się chyba przestawić na inny tryb, taki no stres;). Nie będę pisać, że prace typu : zrobię porządek w papierach, ubraniach leżą nieruszone, bo nie mam kiedy się za nie zabrać;).
@katem trzymam kciuki, dawaj znać ci i jak po wizycie.
@nutka13 Kamisia dobrze pisze, upiecz w rękawie z warzywami. Albo możesz też dodać jabłka, ja np. lubię:).
@betina79 zazdroszczę masażu:).
u mnie dziś na obiad risottto z warzywami + pieczony sandacz , złowiony wczoraj przez mojego męża:).
Miłego dnia laski:-) :)
 
Do góry