reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Hej dziewczyny. Przepraszam ze nic nie pisalam ale w sumie nic sie u mnie nie dzieje. Doczekalam sie mojego wielkiego dnia. Jutro USG polowkowe! Mam nadzieje ze dowiem sie kto u mnie mieszka. Bardzo jestem podekscytowana az biegunki dostalam.... ogolnie u mnie wszyscy zdrowi, ja czuje sie nawet niezle, male rusza sie non stop.... pozdrawiam was wszystkie cieplutko. Napisze jutro co tam slychac u mojej kruszynki [emoji6]
@truskaweczka wiem niestety co czujesz ale czas lagodzi bol. Ja jestem zwolennikiem szybkiego lagodzenia bolu druga ciaza.... bo choc zapomniec nie da sie nigdy to skutecznie odwaraca uwage.... trzymaj sie Kochana cieplutko i daj znac czasem co u ciebie slychac [emoji11]

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry. Nawet nie wiem, kiedy zleciał czwartek a tu już piątek. Wczoraj miałam kilka załatwień na mieście, a wkładanie 10kg klocka i wyjmowanie z fotelika trochę wymaga. W dodatku pobudka była o 6. Nikoś miał wczoraj szczepienia obowiązkowe 5w1 i pneumokoki, następne na szczęście w wieku 4 lat.
No i już woła z pokoju... Miłego dnia
 
Dzień dobry,

@maryqska planowałam pracę do końca września. Łamałam się czy nie zostać dłuzej, ale chyba sobie daruję.

@Truskaweczka2017 fajnie, że wpadłaś :-)

A ja dzisiaj czekam na oddanie krwi. Lekarz dodał mi jeszcze elektrolity do zbadania.

@kolorowaMama jak tam piesek? A jak go zabieracie, samolotem?

Miłego dnia i kciuki za badania i maluszki.
 
Dzis mam wizyte o 10.00 pokaze te wyniki i zobaczymy.
Moja tesciowa znow sie wpieprza, mozemy z WP dostac mieszkanie do 4 pokoi (o okreslonym metrazu chyba maks 55-60 m kw, nie pamietam teraz) a ona namawia mojego meza zeby wziac 2 pokoje, bo na co nam wiecej i czynsz wiekszy trzeba placic.
Ona z mezem siedzi na 65 m kw w dwie osoby a nam gada ze 45 bedzie akurat dla 4 osob. Mam dosc i tak postawie na swoim, chce zeby Maks i Dzidzius mieli swoje pokoje. Zeby mieli swoj kat , swoj azyl a nie ze ta mi sie znow wpieprza i probuje decydowac. Co ja nasz czynsz obchodzi? Nigdy nie placila za nas ani jednej oplaty (chyba ze komorke meza, ale nic o tym nie wiem)
I ciagle ma najwiecej do powiedzenia.
Jestem rozdrazniona m mnie wkurza, bo znow cale dnie lezy w lozku, maly sie kloci i coraz czesciej mam ochote uciec gdzie pieprz rosnie a ich zostawic samych
 
Hej dziewczyny :)

Powiedzcie ile sie czeka na wyniki badan z glukozy ? Jak na normalne z morfologi ?
Dzisiaj bede sie wylegiwac dalej ii szczerze wam powiem szlag mnie trafia juz w domu a leze dopiero od kilku dni nie wiem jak wy dajecie rade naprawde ja bym wrocila do pracy juz ale czy wroce dowiem sie jutro ..

Ja tez mam niekiedy skurcze i to bolace ... ale nie sa regularne wiec sie nie przejmuje ... Powiem wam tak ze cieszylam sie jak mała zacczynała kopac ale robi sie to juz u mnie uciazliwe zaczynaja te kopniaki bolec ostatnio musialam sie rozchodzic zeby mala nizej zeszla bo jak dostałam po zebrach to auu ...

Dziewczyny u mnie za chwile to juz prawie 26 tydzień ! :) Tez zalezy jak to liczy bo jak nie skonczone to juz by było :p
 
Dzis mam wizyte o 10.00 pokaze te wyniki i zobaczymy.
Moja tesciowa znow sie wpieprza, mozemy z WP dostac mieszkanie do 4 pokoi (o okreslonym metrazu chyba maks 55-60 m kw, nie pamietam teraz) a ona namawia mojego meza zeby wziac 2 pokoje, bo na co nam wiecej i czynsz wiekszy trzeba placic.
Ona z mezem siedzi na 65 m kw w dwie osoby a nam gada ze 45 bedzie akurat dla 4 osob. Mam dosc i tak postawie na swoim, chce zeby Maks i Dzidzius mieli swoje pokoje. Zeby mieli swoj kat , swoj azyl a nie ze ta mi sie znow wpieprza i probuje decydowac. Co ja nasz czynsz obchodzi? Nigdy nie placila za nas ani jednej oplaty (chyba ze komorke meza, ale nic o tym nie wiem)
I ciagle ma najwiecej do powiedzenia.
Jestem rozdrazniona m mnie wkurza, bo znow cale dnie lezy w lozku, maly sie kloci i coraz czesciej mam ochote uciec gdzie pieprz rosnie a ich zostawic samych
Masz racje nie daj żeby tesciowa kierowala twoim życiem.powiedz jej ze ty sie mu wtryniasz w jej życie wiec ona niech nie dyryguje twoim.dobrze ze moja tesciowa daleko hi hi..nie przejmuj się!:)A i powodzonka na wizycie:)
 
Hej dziewczyny :)

Powiedzcie ile sie czeka na wyniki badan z glukozy ? Jak na normalne z morfologi ?
Dzisiaj bede sie wylegiwac dalej ii szczerze wam powiem szlag mnie trafia juz w domu a leze dopiero od kilku dni nie wiem jak wy dajecie rade naprawde ja bym wrocila do pracy juz ale czy wroce dowiem sie jutro ..

Ja tez mam niekiedy skurcze i to bolace ... ale nie sa regularne wiec sie nie przejmuje ... Powiem wam tak ze cieszylam sie jak mała zacczynała kopac ale robi sie to juz u mnie uciazliwe zaczynaja te kopniaki bolec ostatnio musialam sie rozchodzic zeby mala nizej zeszla bo jak dostałam po zebrach to auu ...

Dziewczyny u mnie za chwile to juz prawie 26 tydzień ! :) Tez zalezy jak to liczy bo jak nie skonczone to juz by było :p
Ja morfologię mam zawsze tego samego dnia po poludniu a glukozę miałam na drugi dzień popołudniu:)ale nie wiem czy zależy to od labolatorium.
 
Hej dziewczyny :*

@minemi dziękuje, psinka lepiej ale dostając leki za 100£ musiało być przejśc bo chyba bym się zapłakała [emoji85] piesek jedzie z moim mężem autem.

Trzymam kciuki za wizytujące. Ja jak tylko ograne mieszkanie w pl lecę do lekarze i będę się badać od góry do dołu [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzis mam wizyte o 10.00 pokaze te wyniki i zobaczymy.
Moja tesciowa znow sie wpieprza, mozemy z WP dostac mieszkanie do 4 pokoi (o okreslonym metrazu chyba maks 55-60 m kw, nie pamietam teraz) a ona namawia mojego meza zeby wziac 2 pokoje, bo na co nam wiecej i czynsz wiekszy trzeba placic.
Ona z mezem siedzi na 65 m kw w dwie osoby a nam gada ze 45 bedzie akurat dla 4 osob. Mam dosc i tak postawie na swoim, chce zeby Maks i Dzidzius mieli swoje pokoje. Zeby mieli swoj kat , swoj azyl a nie ze ta mi sie znow wpieprza i probuje decydowac. Co ja nasz czynsz obchodzi? Nigdy nie placila za nas ani jednej oplaty (chyba ze komorke meza, ale nic o tym nie wiem)
I ciagle ma najwiecej do powiedzenia.
Jestem rozdrazniona m mnie wkurza, bo znow cale dnie lezy w lozku, maly sie kloci i coraz czesciej mam ochote uciec gdzie pieprz rosnie a ich zostawic samych
Bardzo współczuję ci takiej wstretnej wpieprzajacej się baby(teściowej), aż się we mnie zagotowalo jak przeczytalam:/ kciuki za wizytę!

Ja wczoraj miałam wizytę. Serca dalej nie przebadal, bo mały ciągle źle ułożony, się zapytałam czy to normalne że 3tyg temu taka Pozycja, wczoraj identyczna, to powiedział, że tak mu najwygodniej widocznie :/
@kolorowaMama ty miałaś kolke nerkowa? Bo ja mam trochę złe wyniki moczu, nie dostałam żadnych leków oprócz dalej Urosept co drugi dzień, ale lekarz przebąkiwał, że oby nie doszło do kolki nerkowej, ale głupia się nie zapytalamyjak temu zapobiec
 
reklama
Trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj powodzenia.Ja teraz lece na kawcie do kumpeli i na ploty....:szok:Jutro biorę się za okna bo co miesiąc myje i układam w pułkach ,ale będą moje córeczki i mi pomogą wiec damy rade a mam tylko 3 okna do mycia wiec spoko.Co do mycia okien jak ktoś kiedyś pisała to ja uważam że wszystko jest dozwolone w granicach rozsądku i jeśli niema przeciwwskazań.
A JA od dzisiaj mam dietę zero słodyczy napoi słodzonych tylko woda herbatki i soki 100 % zaczynam do mojej diety wprowadzać kaszę i ryż bo mi pyry zbrzydły.Zacznę jeś sery twarogowa(któraś pisała że ich nie cierpi ja też nie nawidzę tylko ser biały typu włoskiego mi podchodzi no i oczywiście będziemy wcinać warzywa .Bo ostatnio nic nie jadłam tylko chleb ze szmalcem z lidla taki w słoiczkach mają pycha z ogórkiem kiszonym ,ale już mi sie przejadł.
Dziś na obiad kasza jęczmienna z indykiem i cukinią a mężowi pyry bo on to taka pyra:-) :)uwielbia je .Co do indyka ma takie golonki wiec nie mam zbytnio pomysłu jak je przyrządzić może jakieś pomysły..
 
Do góry