reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@aniay dokładnie ja swój kamień wydaliłam sama, a mój mąż brał leki na poszerzenie cewki moczowej bo był za duży kamień i musil pic 3 litry wody z cytryna codziennie po 4 dniach nie było śladu po kamieniach także woda działa cuda.
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie niestety skonczylo sie operacja bo dostałam bardzo wysokiej goraczki, I koniec końców mi kamien rozbili ultradzwiekami I zacewnikowali nerke. Na miesiac.
 
reklama
Dzień dobry.

Wyspalam się dzisiaj wyjątkowo.
Sen miałam ciekawy...to pewnie przez to wczorajsze pisanie ;)
Śniło mi się,ze razem ze swoim ukochanym (i to nie był mój mąż :p ) i jeszcze dwoma facetami scigalismy jakiś przestępców. Mieliśmy nawet broń,ale wydaje mi się,ze to nie było do końca takie legalne :D
Później trafiliśmy do jakiejś opuszczonej fabryki w której było mnóstwo gangsterów,narkotyki,zmuszali młode dziewczyny do prostytucji... :/
I jakoś się rozdzielilismy,oni mnie złapali i musiałam z nimi iść do jakiegoś pomieszczenia przez kilka pięter, wyglądało to jak hotel.I pod koniec drogi Ci moi wspoltowarzysze wpadli mnie odbić,była strzelanina,ja zaczęłam uciekać ale jeszcze zdążyłam zobaczyć że strzelają do tego mojego narzeczonego.Zbieglam na dół i wpadłam w histerię.
Jak się obudziłam, to aż się trzeslam...te sny teraz są niesamowicie realne :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty mocno &&&
Ja mam we wtorek,już nie umiem na tyłku usiedziec :D

Buziaki :*
 
reklama
A ja wam polecam film "pokój" nie ma nic wspólnego z romantyczna komedia ale jest świetny. Odstawił am Antka na 12 do szkoły. Zrobiłam zakupy i czeka mnie dokończyć sprzątanie i zrobić syrop z pigwy. W końcu dorwalam 2 kg pigwy.A tymczasem drozdzowka i kawa z cynamonem [emoji7]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Link do: Pokój / Room
 
Do góry