reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Hej wpadam na szybko. Wczoraj cały dzień spędziliśmy w Krakowie, przy okazji byłam na wizycie u mojego nowego ginekologa. No nareszcie jakiś sympatyczny lekarz a nie taki gbur jakiego miałam wcześniej. Przebadał mnie, szyjka ok, Janczek też w porządku, rośnie - 650 g już :) No i wreszcie mam L4.

@gato mmm ślinka cieknie :)
@MiMeMi właśnie robię nalewkę imbirową, pięknie pachnie!

U nas dziś zupa dyniowa, a na drugie indyjski gulasz z soczewicy, pieczone ziemniaki i ogóry kiszone :)

Buziaki
 
Hej wpadam na szybko. Wczoraj cały dzień spędziliśmy w Krakowie, przy okazji byłam na wizycie u mojego nowego ginekologa. No nareszcie jakiś sympatyczny lekarz a nie taki gbur jakiego miałam wcześniej. Przebadał mnie, szyjka ok, Janczek też w porządku, rośnie - 650 g już :) No i wreszcie mam L4.

@gato mmm ślinka cieknie :)
@MiMeMi właśnie robię nalewkę imbirową, pięknie pachnie!

U nas dziś zupa dyniowa, a na drugie indyjski gulasz z soczewicy, pieczone ziemniaki i ogóry kiszone :)

Buziaki
Ja to u Ciebie bym mogła obiady abonamentowe wykupić ! mmm
Gratuluję wizyty :)
 
No i dola zlapalam.... z dzidzia oczywiscie wszystko ok choc nie mogla dobrze ocenic mozgu i serduszka ale wyglada ze wszystko wporzadku. Niestety jie dowiedzialam sie co bedzie... bardzo liczylam ze mi powiedza, czekalam na to usg dwa miesiace i dupa.... nie mam jeszcze nic kupione bo nje moge patrzec na unisex juz i myslalam ze pojade namjakies zakupy wreszcie ale niestety ja to zawsze mam farta.... nic tylko najesc sie czekolady i pojsc spac [emoji53]

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie ja dziś też byłam na wizycie szyjka się uspokoiła mogę normalnie funkcjonować tylko zakaz sexu:no2:. Ale jakoś damy radę. Najważniejsze że mogę jeszcze chodzić. Powoli zbieram się też do zakupów ale jakoś wydaje mi się że tyle jeszcze czasu że trudno mi wrzucić do koszyka wkładki laktacyjne np. Albo mnie to już tak przeraża że blisko a ja uwielbiam dzieci ale nie jestem fanką tego wieku niemowlęcego.
 
Do góry