reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Kiki ty mnie nie strasz ;) musze poczytać o tym bo nie chciałabym sobie zaszkodzić. Ja słyszałam ze pod koniec ciazy nie mozna zeby dziecko sie pępowina nie owinęło ale przyznam szczerze ze nigdy tematu nie zgłębiłam. Poczytam dzis a jak bede na wizycie to na pewno zapytam. Dziekuje za info :)
 
reklama
O fak pierwszy artykuł i informacja ze podnoszenie rak przy myciu okien moze spowodować odklejenie łożyska. Czytam dalej ale na pewno bede bardziej uważać.
 
Witam

Aniay kochana mega wspolczuje takiego snu!!!
Tez miewam bardzo realne sny ktore dlugo przezywam:/

Shar jak pisalas o tym jaki syn jest inteligentny to sadze ze twoj maz ma racje[emoji4]

Gato ciuszki od znajomej to super sprawa;)
Zawsze taniej dasz niz w sklepie bo ceny to maja niezle...
Ja rowniez maluje lozeczko bo po corce i czytalam o farbie pasetelowej fajne rozne odcienia ma Colorit jak niemyle nazwy i na puszce jest misiu;)

Marlena kochana zdrowka!!!!moze wirus cie dorwal ja bralam kiedys zelazo i nie zauwazylam zebym miala potym biegunki...
Oo zobacz jak sie wyjasnila sprawa z mieszkaniem , przynajmniej na przerowadzki zrywac sie niemusisz!

Danutka zdrowka dla Was;)
 
Nie wiem jak z tym myciem okien jest,w 40 tygodniu myłam i było ok. A teraz zainwestowalam w Vilede do mycia okien i jestem mega zadowolona, umyte bez wysiłku. :-)
 
Dziewczyny, ja świeżo po wizycie. Melduję, ze wszystko w najlepszym porządku. Mój maluszek dalej główką w dół, jak na wszystkich wcześniejszych badaniach. Mam nadzieje, ze pod koniec nie zaświruje i nie ułoży sielę dupką [emoji4] juz duzy klocuś z niego. Wazy 741 [emoji4] co oznacza ze w dwa tygodnie przybrał 240g! Szok! [emoji173]️ Urósł o połowę. Wybaczcie moją ekscytację, ale to pierwsza ciaza i duzo niespodzianek [emoji4] jak zawsze ruchliwy, pani doktor podczas mierzenia dostało się w głowice z kopa, az usg odskoczyło. Także wiem, ze maluszek nie przepada za pomiarami [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry