reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Cześć Wam,

Ogladaliśmy wczoraj z mężem film animowany "Inside out" i powiem Wam że bardzo dobry.. nawet myślę że lepszy dla rodziców niż dla dzieci ;) Porusza tematykę uczuć, emocji i ich opanowywania. Po filmie włączył nam się od razu w tv kolejny - "Obława". Mieliśmy iśc spać, ale tak nas wciągnął, że obejrzeliśmy. Też bardzo dobry, choć ciężki. Tematyka wojanna. Także poszliśmy spac grubo po 1.

Co do wagi to ja systematycznie tyję, ale powoli. Mam jakieś +4 - 4,5. Pamiętam że z Adasiem najwięcej przytyłam w 3 trymestrze.

Shaer, ja jeśli bym robiła raban o parówkę to dlatego, bo to syf. No ale chyba większość rodziców karmi dzieci parówami, więc nie dziwię się że w szkole dają. Ja jestem wierząca i pewnie ucieszyłby mnie fakt gdyby w piątek w szkole mięsa nie było, mimo dyspensy i nawet jeśli tylko połowa dzieci jest wierząca. Brak mięsa nie oznacza wcale wielkiego postu. Dzieci tak samo uciesza sie z jajecznicy i naleśników na słodko. Oczywiście zawsze można się przyczepic "dlaczego niewierzące dzieci muszą się dostosować do wierzących" ale to już kwestia podejścia... z czystej ludzkiej życzliwości można się dostosować tym bardziej że nikt na tym nie cierpi. Ale jak ktoś ma się czepiać to się do wszystkiego przyczepi. Ja to bym się ucieszyła jakby w ogóle w szkole nie dawali mięsa hehe no ale to już by musiała być jakas specjalna szkoła :p

Aniay, o rany, współczuję snu...

Gato, na farbie powinno być napisane że może być użyta do akcesoriów dziecięcych (np. zabawek). Jak masz wątpliwości to zapytaj sprzedawcę :)
 
reklama
Powodzenia na dzisiejszych wizytach:)

Ja przez całą ciążę mam zryte sny, a niektóre to są tak zboczone, że na samą myśl robię się czerwona. Że też takie głupoty w mojej podświadomości się kryją, masakra :surprised:
 
jeśli chodzi o sny to ja mam podobnie. Od kiedy jestem w ciąży to codziennie mam dziwne sny. I te sny są bardzo realne, i potrafi mi się przyśnić kilka snów w ciągu jednej nocy ;) a sny erotyczne to już norma, ach te hormony :)
 
dziewczyny trzymam kciuki za wizyty i czekam na wieści :)

Marlena ja tylko dodam że w szpitalu dziewczyny mi mówiły że nie zawsze żelazo wywołuje zaparcia że też mogą być wymioty lub biegunka i im akurat żelazo pomogło na zaparcia ciążowe. każdy organizm inny. trzymaj się i zdrowiej.

już jesień zaraz zima i poród...wczoraj spać nie mogłam myśląc o mojej cesarce. jakoś się już nią stresuje. sny ja też mam porypane też mi się śnią od erotykow po wojny zagłady i śmierć. ostatnio uciekałam z całą wsią przed wózkiem Stalina. porażka.

Czoperka podziwiam Cie za to gotowanie :)

u mnie synek wczoraj miał szczepienie straszny placz był... 3 osoby go trzymały okropne to było. wyrosl mi synek że wszystkiego wczoraj wyszło że jest 90centyl więc ostatnio mocno urósł.moj m odetchnąl że na razie wygląda na to że wzrost ma po nim bo buzia i charakterek 100% ja :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ketrinna super przystojniak :) Gratulacje!

@HappyBabyMama i inne myjące okna w ciąży! Czy nikt Wam nie mówił, że to w ciąży niebezpieczne? Ja w zasadzie o niewielu zakazach w ciąży słyszałam, ale o tym że myć okien nie można to wszędzie trąbią. Dobrze, że wszystko ok z Wami i dzieciaczkami, ale proszę mi tu się nie przemęczać i nie robić tego jak nie trzeba…

@Shaer to jednak dojedziesz do tego mojego Szczecina - super :) Ciekawe gdzie będziesz mieszkac, jak juz będziesz znała adres to daj znać to Cie pokieruję odpowiednio ze sklepami itd :)

@idealka trzymam kciuki!!!!!

Ja teraz odpoczywam i zbieram siły na popołudnie, bo na 17 wybieram się na te warsztaty Bezpieczny Maluch, a to będzie trwało 3,5h! Mam nadzieje, że jakoś tam wysiedzę :O
 
Ej a ja raczej nie mam takich snów. A erotyki to już w ogóle meeega rzadkość. Coś ze mną nie tak? :p

@MartynaM przyszedł mi ten kombinezon w zwierzątka dla synka. Troszkę przyduży, ale ma solidne ściągacze na rękawach i nogawkach więc spoko. Materiał taki jakby gumowy, podszyte bawełną. Myślę że będziemy go nawet w zimie używać na polarowe getry i bluzę, bo wydaje się być fajny. Ma odblaski i dobrze skrojony kaptur. Jak za 3 dychy to super ;)

@KIKI83 co do mycia okien w ciąży, to moim zdaniem mit z czasów naszych babć ;) owszem, trzeba uważać, żeby nie wypaść hehe, no i się nie przeciążyć, ale poza tym co się może stać? Laski na fitness chodzą i machają rękami, a okien nie można umyć? ;)
 
@HappyBabyMama i inne myjące okna w ciąży! Czy nikt Wam nie mówił, że to w ciąży niebezpieczne? Ja w zasadzie o niewielu zakazach w ciąży słyszałam, ale o tym że myć okien nie można to wszędzie trąbią. Dobrze, że wszystko ok z Wami i dzieciaczkami, ale proszę mi tu się nie przemęczać i nie robić tego jak nie trzeba…
popieram! :-)
 
reklama
Do góry