reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Trzymam kciuki za wizyte,u nas pogoda ok chłodno ale słonecznie.
Ja też bym chciała mieć 2 kilo mniej na jutrzejszej wizycie a żeby wszystko było ok .Antoś rusza się i to mnie pociesza ale nieraz mam doła i becze czego nie wiem głupia baba jestem i tyle.........
Gotować obiad robić coś w kuchni nie chce mi się zjeśc obojętnie coś byle bo jeść muszę ale z miłą chęcią nic bym nie jadła ,kapuśniak dziś ugotowałam .
Okna będe myć w sobotę bo mi moje córy pomogą a mąż w pracy niebędzie przeszkadzał .
 
Idealka kciuki za wizytę.
Betina ja nie mam firanek w oknach i mieszkam na placu budowy wiec te okna to nie to ze sa brudne tylko przez nie nic nie widać:) A mój maz w życiu by okien nie umył :) nie ten typ.
Marlena to zdrowiej biedulko gdzies mi uciekło ze ty chora jestes.
Zazdroszczę chudnięcia bo ja tyje na potegę:) juz mam uwaga ! 8 na plusie ha ha. I włosy gubię garściami bede gruba i łysa :) a co tam ;)
 
@idealka
Nie wiem mam przyjsc i zapewne dostane skierowania na proby.


@betina79
Moglby,problem w tym, zeja jeatem z nim glownie sama, po porodzie nie bede go prowadzac z noworodkiemw wozku jak bedzie zla pogoda, bonie bede zdrowia dzidzi ryzykowac. Dodatkowo moj maz ma etat w Szczecinie - zdal juz testy psychologiczne, czeka go komisja lekarska,potem odbior mudurow i podpisanie kontraktu oraz przydzial mieszkania, ktore moze byc do remontu.
Uznalam ze latwiej mi bedzie przeniesc zerowkowicza do nowej zerowki i miasta niz pierwszkolasiste, to przedszkole w ktorym wiekszosc dzieci juz zna, tak poszedlby do nowych i za chwile znow zmiana. W dodatku w szkole trafilby do klasy z tym nieznosnym bachorem, ktory go bil w zeszlym roku, stad taka a nie inna nasza decyzja.
 
DSC_1529.JPG

A to mój dżentelmen :D
 

Załączniki

  • DSC_1529.JPG
    DSC_1529.JPG
    452,3 KB · Wyświetleń: 387
reklama
happybabymama jak sie bylo chudzinka na poczatku ciazy to mozna smialo wiecej przytyc, don't worry ;)
Shaer rozumiem, zeczywiscie jesli w planach macie takie zmiany to nie ma co mu dokladac nowowsci. a tak jak pojdzie do pierwszej klasy to wszyscy beda nowi a nie tylko on : )
Ketrinna piekne foto : )
 
Do góry