reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Mój wlasnie zadzwonil ze wraca z pracy, mam nadzieje ze obedzie się bez rewelacji. Shaer mam nadzieje ze nic się twojemu nie stało. W każdym razie Wam współczuje @Lindia @Shaer
 
reklama
A zmieniając temat zakupiłam wczoraj w aptece herbatkę pokrzywową i teraz sobie popijam :) Czekam na jej dobrotliwe działania :) No i przypomnialyscie mi o kawce z cykorii również się nią upajam :)
 
Dziewczyny @Shaer @Linda ale macie dzien
Dobrze ze nic poważnego sie nie stalo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum
BabyBoom

Nic mojemu nie jest. zlego diabli nie biora :p
Odpadl mu wydech i cos jeszcze (ja sie nie znam) szukaja czesci z moim bratem. Moj brat to mechanik wiec mu zrobi, ale nie wiadomo ile to zajmie. Jutro na polowkowe pojade sama autobusem lub z przyjaciolka. Najwyzej wezme nagranie tego usg zeby moje chlopaki sobie mogly obejrzec.
 
A ja dziś padam byłam na rozpoczęciu w szkole i od razu szacunek do nauczycieli ja po godzinie myślałam że połowę dzieci rozszerzenie hałas taki. Później obiadek lody i szykowne plecaka. I brzuszek już boli ale leżę odpoczywam .
 
@kolorowaMama gratuluję synka, bomba fotka, nie pozostawia wątpliwości [emoji5]
@Shaer, @Linda dobrze, że mężowie po kraksach cali.

Gratuluję wszystkim dzieciaczkom i mamom przetrwania pierwszego dnia w przedszkolu/szkole.

Ja dziś zatęskniłam trochę za moją szkolną dzieciarnią[emoji22] . A teraz czekam na wizytę, trzymajcie kciuki.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Shaer @Lindia dobrze ze z Waszymi mężami ok.

@Shaer kciuki za lepsze samopoczucie.

Moj łobuz nie chciał dzisiaj wdrapać się po schodach na piętro i go podniosłam. Nie obyło się bez ostrego bólu w okolicach blizny :-( ciągnie mnie teraz w tamtych okolicach.

No i chyba jednak muszę się przeprosić ze spodniami ciążowymi. Jeszcze kilka dni temu cieszyłam się, że w spodnie zwykłe wchodzę a teraz du.pa. Ciasne. Także okres z brzucholem czas zacząć. W pierwszej ciąży miałam spory (chyba ze 110 w obwodzie) i teraz się zaczyna znowu. Grunt żeby młodej było wygodnie ;-)

Miłego wieczoru
 
Cześć Dziewczyny :) Mam termin na 22.01 i już 2-letnią córkę. W poniedziałek czeka mnie połówkowe i już na 100% będę wiedzieć, kto siedzi w brzuszku :) Mam nadzieję, że można z Wami popisać? :) Nie obiecuję super aktywności w codziennych tematach, bo już chyba trudno mi będzie nadrobić prawie 950 stron :D ale chętnie popiszę o wyprawce, sprzętach itd.

Jakbyście miały ochotę, zapraszam na mojego bloga Link do: Baby Manager Głównie recenzuję na nim różne produkty, robię porównania itp. W weekend będę rozdawać bony do H&M ;)
 
Niestety jednak lekarz stwierdził, że bez SOR'u się nie obejdzie. Czekamy tu już od półtorej godziny :/
 
reklama
Do góry