reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Dzień dobry stycznioweczki :)
Wszystkim gratuluje udanych wizyt!
Jeśli chodzi o brak apetyt, niestety nie wypowiem sie, bo mi brak apetytu nie doskwiera. Od początku ciąży jem normalnie. Co do problemów z piciem wody, to proponuje wlasnie dodawać do wody owoce sezonowe., których teraz nie brakuje np. Borówki amerykańskie, maliny, mięta, cytryna jest bez cukru i na prawdę przepyszne :)
Ja ostatnio cały czas pije herbaty, z piciem tez nie miałam nigdy problemów około 2l piłam przed ciąża i teraz staram sie to utrzymywać.
Dużo z Was pisze, ze pije gazowana wodę, kiedyś słyszałam, bąbelki dzidzie męczą ? Czy to tylko po słodkich gazowanych ?

U nas tez sie dzis wypogodzilo, wszystkim stycznioweczkom, które wybierają sie na urlop, życzę udanego wypoczynku:) ja odliczam czas do września, bo wtedy lecę na Sycylię:)

Miłego dnia kochane!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny! Gratuluję wszystkim udanych wizyt i zazdraszczam, że już co niektóre znają płeć :rolleyes:
Marlenka ciężka sprawa z tobą. Wiem jak ciężko jeść i pić jak tu nie wchodzi :no2: dziewczyny podsunely sporo fajnych pomysłów. Metodą prób dojdZiesz co ci odpowiada.
A ja muszę podzielić się z wami mega newsem... Okazało się że moja wspolniczka, z którą prowadzę lokal gastronomiczny też jest w ciąży... 7 tydzień :biggrin2: trochę nam to dezorganizuje plan który był ustalony po tym jak ja zaszłam w ciążę... No ale nowe pomysły już są, lokal będzie funkcjonował pod naszym nadzorem :-) :) damy radę..
Dziewczyny wczoraj weszłam z ciekawości do nowego sklepu, gdzie nazwa nawet była mi obca a mianowicie LC Waikiki... Jest tam wszystko od noworodka do dla dorosłego... I okazało się, że mają też dział ciążowy :biggrin2: fajne ubrania w przystepnych cenach... Kupiłam bluzkę plus spodnie za 119zl razem. Jest dużo wyprzedaŻy też. Można kupić przecenione spodnie za już za 50zl.
To nie wiedzialas ze ciaza zarazliwa jest? :laugh2:
starsza kolezanka mi kiedyś powiedziala ze jak chce sie zajść w ciaze to trzeba z ciezarnymi przebywac, pozniej gdzies doczytalam ze organizm "wyczuwa" inna samice w ciazy I zaklada ze jest bezpiecznie I mozna sie rozmnazac.
Ile w tym prawdy to nie wiem ale cos w tym jest
 
Czesc dziewczyny :-) ja tez po wczorajszej wizycie przynosze dobre wiesci. Dzieciatko ma ponad 11 cm I doktor pokazywal prącie :p malutkie bo malutkie ale jest, dwoch lek tak twierdzi wiec zaczynamy muslec nad imieniem....na razie padlo na Julek :-) zobaczymy jak.dlugo ale dalam mezowi wybor, oby nie jakies udziwnione. Maz.byl ze mna na.usg I byl zachwycony widokiem :-) ale zdjecie kiepskie mamy.bo synek ustawil.sie tylem I nie chcial sie obrocic wiec juz go nie meczylismy, maz.stwierdzil ze strzelil focha jakk mama czasem :-) dzieki za kciuki.
 
Hej dziewczyny! Gratuluję wszystkim udanych wizyt i zazdraszczam, że już co niektóre znają płeć :rolleyes:
Marlenka ciężka sprawa z tobą. Wiem jak ciężko jeść i pić jak tu nie wchodzi :no2: dziewczyny podsunely sporo fajnych pomysłów. Metodą prób dojdZiesz co ci odpowiada.
A ja muszę podzielić się z wami mega newsem... Okazało się że moja wspolniczka, z którą prowadzę lokal gastronomiczny też jest w ciąży... 7 tydzień :biggrin2: trochę nam to dezorganizuje plan który był ustalony po tym jak ja zaszłam w ciążę... No ale nowe pomysły już są, lokal będzie funkcjonował pod naszym nadzorem :-) :) damy radę..
Dziewczyny wczoraj weszłam z ciekawości do nowego sklepu, gdzie nazwa nawet była mi obca a mianowicie LC Waikiki... Jest tam wszystko od noworodka do dla dorosłego... I okazało się, że mają też dział ciążowy :biggrin2: fajne ubrania w przystepnych cenach... Kupiłam bluzkę plus spodnie za 119zl razem. Jest dużo wyprzedaŻy też. Można kupić przecenione spodnie za już za 50zl.
Mi ciazata kolezanka powiedziala o tym sklepie. W wawie jest on w M1 tylko. Ponoc wlasnie bardzo fajne ciuchy mają.
To nie wiedzialas ze ciaza zarazliwa jest? :laugh2:
starsza kolezanka mi kiedyś powiedziala ze jak chce sie zajść w ciaze to trzeba z ciezarnymi przebywac, pozniej gdzies doczytalam ze organizm "wyczuwa" inna samice w ciazy I zaklada ze jest bezpiecznie I mozna sie rozmnazac.
Ile w tym prawdy to nie wiem ale cos w tym jest
Haha ja slyszalam ze jak dziewczyna nie jest w ciazy i poglaszcze brzuch ciezarnej to potem juz bedzie w ciazy :) ale to takie tam zabobony
Mi tez obilo się o uszy ze gazowane meczy malucha, ale nie wiem czy to prawda. W każdym bądź razie staram się unikac bąbelkow
Tak patrzac to w sumie wszystko szkodzi. Wiadomo trzeba z umiarem.
 
Ej farbowałam włosy farba bez amoniaku i nie pokryło odrostów Aaa. Jest lepiej niż buło ale do perfekcji daleko. Madziulka gratuluje! Super wieści. 11 cm to kawał bobasa :)
 
Ja piję tyle wody na ile mam ochotę. Jak są upały to staram się pamiętać, żeby pić częściej. Lubię wodę z miętą i cytryną, świeże soki z owoców i koktajle. Wodę lekko gazowaną tez bardzo lubię. Poza tym herbatki owocowe lub zieloną.

Co do ciążowych ciuchów to w ja sezonie jesienno - zimowym lubiłam legginsy ciążowe. Takie cieplutkie, wygodne, tanio na allegro można kupić. Miałam trzy kolory i do tego swetry oversize i git :)

Kurczę a ja się jakoś nie farbuję w ciąży, Wiem, że niby to nieszkodliwe, ale jakoś w to nie wierzę.

Ankamaz, Martyna, czarna herbata też ma sporo kofeiny więc lepiej nie przesadzać :)
Olivka, dokładnie o tym samym kiedyś pisałam ;)
 
reklama
Ja wczoraj bylam w szpitalu, jestem wymeczona.
Nie wiem juz czy to nerwy czy cisnienie. Jedyne co mi sie udalo osiagnac to zrobienie EKG.
 
Do góry