reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witaj Zizu
I ja się witam weekendowo już z łóżka. Cały dzień spędziłam poza domem i padam z nóg. Rano zawiozlam młodego na trening szybkie zakupy i do teściowej na grill który mi kompletnie nie wszedł [emoji32]. Za to narobił się dziś w polu nazywałam ogórków buraczków marchwi i jutro będę robiła bo dziś nie mam mocy. Ja nie wiem jak kobiety kiedyś robiły w polu do o mca [emoji44]
Wszystkim urlopowiczom pięknej pogody nad morzem voraz lepiej się zapowiada

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
czoperka ja mam tak duży ze spokojnie na stojąco się wchodzi jest przedsionek i wielka sypialnia,alena drógi rok to widziałam taki wielgachny łatwy w rozbiciu taki jak tunel wyglądaz 3 sypialniami i wielkim przedsionkiem.Tych tuneli to miał 5 a mój ma 3 tylko.Jeszcze stół rozkładany z krzesełkami mi się marzy. Witam nową mamusie.
 
Zizu, masz termin w moje urodziny :)
Maryqska, och taak, przyczepa nam też się marzy :)
Nutka, 3 sypialnie? To jakiś gigancior :D
 
Witaj zizu [emoji7]
Shaer co sie stało ???

Ja dzis cały dzien na ogrodzie u mamy ostatnie kilka dni i sobie jedzie :( wlasnie wróciłam do domu objedzona ogórkami małosolnymi, chlebkiem ze smalcem i kiełbasa z grilla i chyba juz nie tknę kolacji [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
My wlasnie jedziemy
Mam nadzieje, ze pogoda nam dopisze bo pod namiotami śpimy
Corka oczywiście co chwile "kiedy beeeedziemy???"
[emoji33][emoji33][emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mi w takich wypadkach zawsze sie przypomina Osiol ze Shreka "daleko jeszcze? "
Mi dzisiaj po raz pierwszy od dawna nawet tak bardzo spac sie nie chce.
Podobno grzyby sie pokazaly,moj nawiedzony maz chce jutro skoczyc do lasu, chyba padne po tej wedrowce.

Witaj Zizu:)
 
Ostatnia edycja:
image.jpeg
Zizu, cześć;)
Shear dlaczego trafiłaś do szpitala, coś z sercem, że ekg?

Moja dzidzia znów dzisiaj dała znać o sobie, przez 3 ostatnie dni jej nie czułam, wiec oczywiście wskoczyły nerwy. Niby wiem, że nie można liczyć na regularne ruchy na tym etapie ciąży ale mimo wszystko mi ulżyło.:biggrin2:
Byłam dzisiaj na wyprzedażach i upolowałam pierwsze ciuszki - różowe. Mam nadzieję, że mojej dziewczynce juz nie urośnie siusiak...

Kolorowa ale ci dobrze. Tez chcę smalcu z ogórem, mniam...
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    580 KB · Wyświetleń: 352
Hej dziewczyny. Ja dopiero wróciłam do domku byliśmy z mężem na mieście;) i nawet zmęczona nie byłam:)
Shaer co sie stało?
Witam Zizu i gratuluje dzidziusia :)
Maryqska udanego odpoczynku.
My siedzimy u teściów wiec znów pysznego jedzonka pod dostatkiem :) i ogórki małosolne. Brzuch mam jak na 7 miesiąc ale to spożywczy chyba :)
Marlena jak było na koncercie? Pobawiłaś się?
Śpijcie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry