reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Witam wszystkie mamy :-) Ja również jestem tutaj nowa. Może na początek napisze coś krótko o sobie. Mam 23 lata i jest to moja pierwsza ciąża. Termin mam wyznaczony na koniec stycznia.
 
reklama
Anula dobrze Cie rozumiem bo ja lezalam od 22 tyg do konca czyli 34 tyg , myslalam ze jajo zniose w domu ale po to masz to forum zeby sie nie nudzic ;)
 
Hej dziewczyny. U mnie wszystko w porządku. Wczoraj miałam genetyczne i wszystko jest ok z dzidziusiem. Poszedł ze mną mąż i pierwszy raz widział na "żywo". ;)

Ale jeżeli już piszecie o domach/mieszkaniach mam pytanie. Czy łóżeczko dla dziecka najlepiej wstawić przy naszym łóżku? To moje pierwsze dziecko wiec się nie dziwcie ze o to pytam. U mnie w sypialni nie ma zbytnio miejsca, dlatego kombinuje co zrobić.

Ja sobie bardzo chwale czas kiedy oliwka spala u nas w pokoju.
Tutaj w Anglii zalecaja albo nawet nakazuja (?) zeby dziecko do pół roku spalo w pokoju rodzicow. Z przyjemnoscia sie zastosuje.
Ma to te zalete ze dziecko uczy sie spać nawet jak cos sie wokol niego dzieje i nie budzi go byle szmer.

Dzieki za troske dziewczyny, troche dzis lepiej I na szczescie w pracy nie jestem ale zoladek sie wywraca jak tylko coś robie. Mam nadzieje ze do jutra odpusci.
 
Czesc Lindia. Ja tez jestem tutaj od dzis... Mam 37 lat i prawie 13-sto letnie blizniaki. Z ta dzidzia mam termin na 18 stycznia, ale ciaza jest zagrożona i musze lezec. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze, bo bardzo sie boje... Pozdrawuam
 
Ja narazie dopiero leze kilka dni, ale ciezko mi zniesc sytuacje, ze jestem zdana na łasje i niełaske osób trzecich, ech....
 
Hej Anula :-) wiem co czujesz, bo ja też mam ciążę zagrożoną ze względu na krwiaka na macicy. Przez blisko trzy tygodnie leżałam w szpitalu, a i teraz mam się oszczędzać
 
hej dziewczyny możecie mi napisać jakie miałyście PI (ductus venosus) podczas badania genetycznego? Powinno być napisane w opisie lub na zdjęciu. Z góry dzięki, u mnie nie jest do końca prawidłowe i się zastanawiam ile wynosiło u Was?
 
Witajcie nowe styczniówki. Współczuje leżenia ale czego sie nie robi dla bobaska. Na pewno wszystko bedzie dobrze, ale leżenia nie zazdroszczę. Jak sie nudzisz to pisz do nas. Masz bliźniaki wiec i doświadczenie:)
Lindia oszczędzaj się my tu bedziemy cię pilnować :)
Kolorowa jak sie czujesz? Jestes na l4?
 
Ja dostalam w sobote krwotoku, okazalo sie, ze dolny biegun kosmowki mi sie odkleja. Lezenie, lezenie i jeszcze raz lezenie i 100 mg luteiny dopichwowo dwa razy dziennie... Z dzieckiem poki co wszystko ok, ale boje sie, co bedzie dalej. 12 lipca mam badania prenatalne Usg i test Pappa...Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze...
 
reklama
Do góry