reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Hej kobietki te nowe i te stare. U mnie wszystko ok wiec krwawienie na bank z nadzerki masakryczny śpiąca jestem wstaje o 6.30 zaprowadzam dziewczynki do przedszkola jem śniadanie i mogę dalej spać... do piątku jestem wdową bo mj mąż wyjechał na delegacje. Dziewczyny fajne domy. Ja mieszkam tez w domu trochę po za poznaniem razem z mężem córkami i teściową mamy 4 sypialnie 2 łazienki salon kuchnie i się miescimy zobaczymy jak 3 bobas będzie jak to będzie wyglądało ale też mamy zamiar się budować jeszcze dalej od Poznania pod samym lasem gdzie jest cisza i spokój.Lubię wieś mieszkam juz 10 lat chociaż jestem mieszczuchem. Ale jak się wybudujemy będziemy bliżej szwagra i jego rodziny a jak to się mówi w kupie raźniej[emoji16] życzę miłego dnia i jeśli któraś ma wizytę to powodzenia czytam Was cały czas ale nie zawsze pisze wiec meldunek tylko ze u mnie ok.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja dostalam w sobote krwotoku, okazalo sie, ze dolny biegun kosmowki mi sie odkleja. Lezenie, lezenie i jeszcze raz lezenie i 100 mg luteiny dopichwowo dwa razy dziennie... Z dzieckiem poki co wszystko ok, ale boje sie, co bedzie dalej. 12 lipca mam badania prenatalne Usg i test Pappa...Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze...
Leż i odpoczywaj. Kosmowka się przyklei spowrotem i wszystko bedzie ok:) tez mam wizytę 12.07 ale taka zwykła i tez sie juz strasznie doczekać nie mogę :)
 
No leze, leze... Tez sie tej wizyty nie moge doczekac, bo po pierwsze, zobacze czy z ta kosmowka jest jakas poprawa, a po drugie czy dzidzia jest zdrowa, bo mam juz w koncu 37 lat... Wyczyralam w necie, ze ta pani doktor, ktora robi mi te badania, nie jest zbyt sympatyczna, ale podobno niezly fachowiec...
 
Ile nowych dziewczyn,witamy na forum:)
Natalijka super ze na genetycznym wszystko ok,a o płci coś lekarz wspomniał?
Truskaweczka u nas tak było z małym ze się nad ranem z rykiem budził i i pediatra nam powiedziała ze to moment w ktorym neurologicznie się dzieci negle rozwijają i zaczynają mieć sny będące dla nich koszmarami.Na to rady nie ma niestety tylko przeczekać. Jedyne co to można taki syrop melisal dać ale po konsultacji z lekarzem.
A co do mieszkań to my mamy mieszkanie dwie sypialnie i salon z kuchnią i juz się zastanawiam gdzie nowy członek rodziny będzie mieszkał bo w jednym pokoju z synkiem raczej odpada bo różnica wieku będzie 5 lat. Ale na to jeszcze czas.
Co do łóżeczka to my mieliśmy przy sobie małego od początku bo wstawanie 10 razy w nocy na karmienie do innego pokoju by mnie wykończyło takze z drugim na początku też tak będzie.
 
Cześć,

Maryqska, to zależy od projektu domu, my chcemy dość przestronny salon z kuchnią, łazienkę i dwie malutkie sypialnie. A obok domku blaszany garaż, w którym będziemy trzymać rowery, narty, sanki, rolki, namioty, śpiwory etc etc.
Aniay, współczuje ciężkiej nocy. Dobrze że są jeszcze porządni lekarze na tym świecie.
Betina, dokładnie, wszystko to kwestia dobrego zagospodarowania przestrzeni :)
Lola ogarniecie ogarniecie :) a mieszkanie macie swoje czy wynajmujecie? my też nie mamy środków, ale mamy możliwość wziąć pożyczkę u teściów. Wolę spłacać tysiaka miesięcznie i po paru latach mieć dom i działkę niż płacić tysiaka miesięcznie za wynajem małego mieszkania i po paru latach nie mieć nic.
Truskaweczka, my jesteśmy "z bloków" ale zakosztowalismy życia w domu jednorodzinnym i tego teraz chcemy :) Zwłaszcza jak dzieci są małe.
Natalijka, każda mama robi tak jak jej najwygodniej. U nas było łóżeczko dosunięte do naszego łóżka, bez szczebelków po tej stronie, tak że robiła się jedna płaszczyzna z łóżkiem naszym. I to był najwygodniejszy patent, nie musiałam wstawać na nocne karmienia. Tym razem też tak robimy, ale zamiast łóżeczka będzie hamaczek-kołyska. Zakładam jednak że to dziecko może być inne i np bardzo będzie chciało spać z nami lub na odwrót, będzie chciało mieć święty spokój, to wtedy łóżeczko ustawimy gdzie indziej. Trzeba być elastycznym :D
Anula, współczuję bardzo... trzymam kciuki żeby było dobrze. Skombinuj sobie laptopa i oglądaj seriale. Albo książki czytaj. Coś żeby nie myśleć ciągle o tym samym :)

Co dziś u Was na obiad? Ja gotuję włoską zupę minestrone.

Dołączam jeszcze fotkę naszego łóżkowego patentu.

DSC096944.jpg
 

Załączniki

  • DSC096944.jpg
    DSC096944.jpg
    600,7 KB · Wyświetleń: 110
Jak ja wam zazdroszczę tych domów i mieszkań. Ja niestety z partnerem wynajmujemy jedynie kawalerkę w kamienicy. W dodatku nie wykluczone, że jak właściciele dowiedzą się, że jestem w ciąży każą nam się wyprowadzić, bo raczej niechętnie zapatruja się na dzieci :-(
 
Witam nowe mamusie :) ale nas już dużo i super bo będzie się działo i nie będzie nudno :) poza tym fajnie wymienić sie doświadczeniami a nawet ponarzekać ;) przejdziemy wszystko razem :)
Anula ja miałam odwarstwiającą się kosmówkę i to bardzo duży obszar. Ale dużo leżałam, nie przemęczałam się i na ostatnim usg wyszło, że już jest wszystko w porządku :) u Ciebie też tak będzie :) trzymam kciuki
Czoperka u nas na obiad chłopski garnek :) chodził za mną już kilka dni więc moja mama się zlitowała i zrobi :)
Ja teraz zmykam na drzemkę bo mój synek właśnie zasnął więc muszę korzystać ;) do zobaczenia później
 
czesc dziewczyny, witam nowe koleżanki na forum. A ja dziś zakupiłam wózek :) wiem ze za szybko ale taka okazja była....kosztował 450 a utargowałam 100 wiec zapłaciłam 350. spróbuje wysłać zdjęcia na forum abyście mogły zobaczyć :)
 
reklama
Do góry