reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Czoperka zalezalo nam na prostej bryle, zeby jednak obnizyc koszty:-) no szalone, szalone:-D ale zawsze mozecie "dobudowac" drugi jak sie jednak nie pomiescicie to jakas alternatywa jest:-)



Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny, wczoraj w nocy bylam o krok od szpitala, wymioty wykanczaly mnie tak że nie byłam w stanie nawet lezec.
Jestem wdzieczna za lekarzy "po godzinach" bo uratowal moj zoladek i chociaz kawałek nocy przespalam.
Nie sadziłam ze na koniec trymestru może byc tak zle.
 
aniay mam nadzieje ze juz lepiej
Czoperka rzeczywiscie ciezko mi sobie wyobrazic 4 osoby na 35 metrach, ale pewnie wszystko to kwestia organizacji ; ) Fajna opcja ze mozecie sobie "dobudowac" kolejna czesc jesli stwierdzicie ze 35 to za malo. My jestesmy w trojke na 65m i jest dla mnie w sam raz, a przy 4 planujemy cos wiekszego, tak zeby kazdy mial swoj kat.
BubblesGirl fajny project domku, klasyczny, ale to n aplus bo przetrwa kazda mode I sie nie znudzi

jeszcze dwa dni I urlop! jee
 
Aniay dobrze że chociaż troche pospałaś .. masz nieprzyjemnie ze tak na koniec trymetru cię bierze ..

Czoperka i BubblesGirl macie super że sie bedziecie budowac :) My mamy plany kupic działkę po weselu i sie wybudować :) Zawsze chciałam mieszkać w domu jednorodzinnym dlatego ze ja ze wsi ale moj ciezko ma sie przekonac bo to czysty miastowy :)

Brzusio super że wszystko okey :) Gratuluję dziewczynki :)

Shaer to ja mam problem z pleśniawkami .. byłam wczoraj w aptece i panie powiedziały że niczego mi nie daja bez konsultacji z lekarzem bo nie chcą brac odpowiedzialnosci za mnie i dziecko. Powiedziały ze do wizyty mam brac paracetamol przeciwbólowy i płukac rumiankiem zeby opuchlizna zeszła .. A do wizyty jeszcze 10 dni
 
Witam

Dziewczyny gratuluje wczorajszych wizyt!

Czoperka dom swietny;)

Aniay jeny mega wspolczuje nocki;/ lepiej juz sie czujesz?

BubblesGirl fajny domek;)
 
Dziewczyny ale Wam zazdroszczę domków mi też się marzy mieć mały, parterowy ale póki co nie mamy możliwości finansowych:( Mamy mieszkanie 52m i jakoś będziemy musieli się pomieścić:D Wiem że to sporo nawet,ale trzeba być osobą dobrze zorganizowaną a my raczej do takich nie należymy i we dwójkę nam ciężko przy tym metrażu bo ciągle miejsca brakuje:D ale ogarniemy jakoś mam nadzieję
 
ja mam segment 100m, na gorze sa trzy sypialna na dole kuchnia z salonem i powiem Wam ze ja nie wiem jak z dwojka dzieci sie pomieszcze ;) moze dlatego ze nie mamy ani garazu ani piwnicy ani strychu (przynajmniej tak sobie to tlumacze ;) ) i wiekszosc gratów wlasnie kombinuje gdzie wywiesc, pomijam fakt ze jestem typem zbieracza i nie lubie pozbywac sie rzeczy zwlaszcza ubran ;)
 
Czoperka, BubblesGirl strasznie Wam zazdroszczę domków :) my na początku przyszłego roku bierzemy kredyt na mieszkanie ale mamy też plany żeby w przyszłości kupić działkę i wybudować dom. Takie moje marzenie. Ja pochodzę ze wsi i nie wyobrarzam sobie całego życia spędzić w bloku. A jak nie to "na starość" przeniesiemy się do domu moich rodziców ;)
 
Truskaweczka ja zaluje, ze kupilismy mieszkanie 5 lat temu, moglismy sie od razu brac za dom, ale wczesniej nawet o tym nie myslelismy, jezeli wam chodzi dom po glowie w przyszlosci to moze nie pakujcie sie w mieszkanie tylko od razu dzialajcie z domem, po co sie dwa razy pakowac w koszty:tak:

Martyna czyli macie idealny uklad dla rodzinki 2+2 :-) na pewno sie pomiescicie:tak:

LoLaa a macie 2 czy 3 pokoje?

Dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie?
Mnie syn zaskoczyl, bo wstal po 8, co dla nas jest bardzo wczesnie, wiec jestem srednio wyspana hehe:)

Pogoda do kitu, no nic sie nie chce:/

Sa jakies wizyty dzis?:)

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
BubblesGirl ale Ci zazdroszcze tej 8. umnie synek rok i dwa miesiace i budzi sie w nocy milion razy a od 5 jest walka zeby jeszcze troche pospal , juz nie pamietam co to znaczyc stan "wyspany" ;)

u nas pogoda piekna az sie zdzwilam ze tak cieplo
 
Do góry