reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

kolorowa dobrze ze zrobilas badania I juz wiadomo co to. daj znac jak po wizycie w szpitalu. nie znam sie na tym kompletnie ale to sie leczy chyba antybiotykiem jakim, tak?
MartynaM u mnie tydzien temu jeszcze sie nie dowiedzialam plci na usg, ale za tyd znowu ide I moze wtedy bedzie juz wiadomo. mysle ze niektorym lekarzom ciezko jest na tym etapie ocenic a co dopiero nam, laikom ;)
 
reklama
Hej bardzo mi przykro z powodu utraty maluszka nie wiem co czujesz bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji ale mam nadzieję że ból po utracie szybko minie...

Kolorowamama bakteriee-coli najłatwiej zarazić się przez zakazona wodę , zgłosiła bym próbkę wody do sanepidu, po za tym ja też od razu jak mnie coś nie pokoi to w necie szperam... nam nadzieję że będzie ok.


A u mnie wizyta dopiero w piątek ale nie nastawiam się ze poznam od razu płeć w 1 ciąży dopiero w 5 miesiącu się dowiedziałam. Dzisiaj czeka mnie wizyta u dentysty bo ulamalam jjedynke miałam już robiona na gwint i znowu padła , chyba będę się musiała zdecydować na koronkę ale wywalić kasy będzie trzeba, a co do objawów ciąży ciągle mnie męczą mdłości szczególnie rano...
 
Jadę wlasnie do szpitala, nie wiem gdzie ja sie tego nabawiłam :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Przechodzilam e.coli.....po antybiotyku przeszlo. Dobrze ze szybko sie tym zajelas bo ja myslallam ze przejdzie I doprowadzilam sie do takich boli ze bez przeciwbolowych silnych nie dawalam.rady. trzymam.kciuki......mi chyba po tygodniu brania antybiotykow przeszlo
 
Truskaweczka no to postaraj sie wstawac wolniej, synek minutke poczeka na mame:-)

Kolorowa no masz, ze Ci sie same chlopy w pracy trafili:p

Bridget nie no watek nam sie mam nadzieje w styczniu nie skonczy to jeszcze dlugo bedzie o czym gadac:)) super, to udanych wakacji i oby podroz nie byla uciazliwa:tak:

Ja mam wozki po synku zestaw X lander X move 3 w 1 i mala spacerowke Espiro Magic, oba szarem uniwersalne to chyba nie bede zmieniac, jedynie jakas dostawke dla mlodego dokupie:)

Askl25 mnie tez tylko nieznajomosc plci powstrzymuje przed ubrankowymi zakupami:D bo nie chce kupowac uniwersalnych, bo takich mam troche po synku:) no to was czeka remoncik:)

HappyBabyMama ja wlasnie musze miec duzo ludzi, w okol musi sie cos dziac:D

Czoperka na tym etapie to sie pewnie z dnia na dzien zaczna u nas brzuszki uwidaczniac:) super, ze nie bede sama walczaca z budowa domu, a macie juz wybrany projekt? My jutro idziemy w koncu podpisac akt notarialny dzialki, bo ciagnelo sie to juz od kwietnia cala papierologia..


Ankamaz spokojnie, maluszki sa jeszcze dobrze chronione:-)

Maryqska oby szybko sie udalo pogodzic z Mezem.

MartynaM witaj! ja nie widze zdjecia na tel:( pochwal sie co tam widac:)

Kolorowa nie czytaj tylko myk do lekarza!! Bedzie dobrze, na pewno cos na to poradza.












Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kolorowa będzie dobrze ja tez naczytałam się w necie a pozniej było całkiem inaczej ! ..
Do lekarza i czekac na to co powie ..:* Trzymaj się :*


Witam wszystkie nowe dziewczyny :) Kurde dużo sie już nas tu zrobiło :)


Mnie też ostatnio kopnął syn od mojego M na meczu to sie tak strasznie wydarłam że pozniej mi głupio bylo ..
nic sie nie stało i powłoki sa na tyle grube a dzieciatko male ze to nie dosięga .. to mnie na prenetalnym ostatnio mocniej naciskal

Ja ostatnio zaczełam oglądać wózki ale szczerze zadne mi sie nie podobaja i nie wiem .. wgl mamy inny gust z facetem i on twierdzi inaczej a ja inaczej :) Ja wgl chiałam jak sie dowiem płci to dokładny kolor np. chłopiec niebieski a jak dziewczynka to różowy z szarym :) Ale M stwierdzil ze jak bd dziewczynka a wozek bd rozowy to on z domu nie wyjdzie :( och meska duma
 
Hej dziewczyny:)
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty i piszcie zaraz po:happy:
Witam nowe mamusie.
Kamila ja mam toxo, biorę 3x1 rovamecyne i wszystko jest ok. Tez jak czytałam to załamka wiec dałam sobie spokój i jestem dobrej myśli.
Miłego dnia:D
Hej. A w jakim czasie załapałas toxo? Mi wyszło w badaniach że w ostatnich 3 miesiącach. Czy będziesz robić jakieś dodatkowe badania czy płód się zaraził? Ja panikę bo mój lekarz mało mówi a to co sama próbuje doczytac trochę mnie przeraża....

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskaweczka -mi też się kręci w głowie jak za szybko wstanę, wydaje mi się że za mało pije jak na takie upały [emoji53]

KolorowaMama to słaba sytuacja z pracą.[emoji52] daj znać co powiedział lekarz. Trzymam kciuki

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej styczniowczeki! Kilka dni mnie nie było a tu prawie 40 stron do nadrobienia. Później was poczytam na lekturę przed snem :happy2:
A tak szybko co u mnie... Tak jak pisałam w poprzednim tygodniu koleżanka na urlopie więc mam dużo pracy i mniej wolnego czasu. Ale jeszcze tylko 4 dni. W sobotę byliśmy na weselu. Córka wytrzymała do 1 w nocy więc trochę się pobawilismy :laugh2: i najważniejsze...dzisiaj miałam badania prenatalne i wszystko pięknie i ksiazkowo :-) :) dzidzia się wkurzała jak pani doktor uciskala glowica usg i były niezłe kopy w obronie :p wyniki testu papa za tydzień​
 
reklama
Do góry