reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
maryqska ja co chwile kłócę się ze swoim i też się nie odzywam już nawet nie pamiętam z jakiego powodu byla ostatnia kłótnia ale ciężarne zawsze znajdą jakiś powód ;)

kolorowaMama trzymam kciuki za powrót do zdrowia i przesyłam pozytywne mysli

olivka85 tak wlasnie pomyslalam ze duzy ten susiak ale tatuś już się ucieszyl ze dorodny syn rosnie ;) wiem że te narzady w tym czasie wygladaja podobnie ale wiekszosc znajomych wlasnie juz w 12tyg znalo płeć a ja chyba naleze do tych niecierpliwych hihihihi ;)

marlena ja ostatnio widzialam chlopca w rozowym wozku a dziewczynke w niebieskim takze co tam się podoba ;) a jakie rozwiazanie polecacie dla dwojki dzieci , synek bedzie mial rok i 8 miesiecy jak urodzi sie drugie. dostawka? to wygodne zimą? znajomi kupili wozek blizniaczy bo u nich roznica rok i 3 miesiące wiec troche mniejsza i widze ze im to sie sprawdza super.

co do mdlosci u mnie masakra. w pierwszej ciązy meczylo mnie do 20tyg az zaliczylam kroplowki w szpitalu bo juz sil nie mialam teraz jest jeszcze gorzej a podobno niektore mamy nawet ani razu nie zemdlilo a ja co chwile do łazienki latam.masakra.
 
MartynaM współczuję mdłości

My za pierwszym razem mieliśmy czerwony wózek. Teraz chyba będę stawiać na szare, beżowe. Takie mi się podobają i nieważne wtedy jaka płeć ;)
 
maryqska ja co chwile kłócę się ze swoim i też się nie odzywam już nawet nie pamiętam z jakiego powodu byla ostatnia kłótnia ale ciężarne zawsze znajdą jakiś powód ;)

co do mdlosci u mnie masakra. w pierwszej ciązy meczylo mnie do 20tyg az zaliczylam kroplowki w szpitalu bo juz sil nie mialam teraz jest jeszcze gorzej a podobno niektore mamy nawet ani razu nie zemdlilo a ja co chwile do łazienki latam.masakra.
no ja nie wiem co to mdłośi:) nie mam takich objawów.

jeśli chodzi o poznanie płci to mi się nie spieszy wole poźniej ale juz pewne. A nie że nastawię się, a potem zmiana, to już wolę nie wiedzięc. Często jest tak że mówią ze dziewczyna a w końcowych miesiacach okazuje sie że chlopak. Znam też przypadek gdzie dziewczyna była w ciązy z blizniakami chlopcami i to do 8 miesiąca, a w 9 m-cu okazało się że to dziewczynki tylko jakies narośla miały na nóżkach które się w 9 m-cu wchłonęły i lekarz się przyjrzał lepiej i okazało się że dziewczyny, a wszystko juz pod chlopców szykowane i to razy dwa ;) więc ja bym się wstzymała z różowymi wózkami:) bo to zakup jaki można zrobić i w ostatniej chwili a potem przynajmniej ojcowie nie maja siary że syna w różowym wózku wozą i na odwrót:) ha ha.
Brzusio odezij się...
Kolorowa Mama jak u Ciebie?
 
Ja w pierwszej ciazy miałam straszne wymioty
Teraz rożnie, ech
Mam jakieś złe przeczucia ;(
Cóż wiem, ze co ma buc to bedzie
Juz wpływu nie mam
Mam jakis podły nastrój



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marlena na pewno znajdziecie wózek, który wam obojgu się będzie podobał jak już będziecie znali płeć:)

Asiz fajnie, że dobre wieści na prenatalnych:)

Martyna lepiej się jeszcze co do płci nie napalać, ja myślę, że najpewniej to już tak ok. 18 tygodnia:) u mnie będzie różnica 2 lata i 3 miesiące, więc myślę, że nam dostawka wystarczy, bo nie uśmiecha mi się na parę miesięcy kupować bliźniaczy wózek jak i tak już mamy dwao_O Ale u Ciebie mniej to może warto się nad takim zastanowić, zależy jak Twoje dziecko jest mobilne:) współczuję mdłości, bo ja to z tych mam raczej bezobjawowych.

HappyBabyMama ale historia z tymi bliźniakami:D Ja też wolę wiedzieć jak już będzie pewniejsze, z synem się na 100% ok. 20 tygodnia dowiedzieliśmy, ale jajeczka było nawet w 3D widać, więc już nie było żadnych wątpliwości:D

Maryqska każdego chyba czasem taki dołek łapie, ale będzie dobrze:) dzidzia na pewno zdrowo rośnie:tak:
 
Jestem:)jesteście kochane ze sie martwicie:)Wasze kciuki podzialaly bo z dzidziusiem jest wszystko ok.ma wszystko na swoim miejscu:)i to niesamowite ze ma tylko tyle centymetrów i wszystkie narządy rozwinięte.widzialam jak macha rączkami i nóżkami.nie ma większego cudu od tego w naszych brzuszkach:)i wiecie co moje przeczucia mnie zawiodły bo myślałam ze mam w brzuszku chłopca a tu pan doktor dzus mówi ze dxiewczynka:)bedzie druga córcia.i to niby na 90%
 
reklama
A co do mojego napinania brzucha(macicy) powiedzial ze dopóki nie są to skurcze reguralne i nie towarzysza temu plamienia to nie jest to niepokojące.a w szpitalu mnie tak nastraszyli ja juz nie wiem co lekarz to inna opinia??
 
Do góry