reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
ankamaz nie dziwie Ci sie ze sie wystraszylas, ja juz nawet podswiadomie sobie robie pancerz rekami na brzuch jak sie jakos dynamicznie bawie z synkiem zeby przez przypadek nie kopnal ;) na pewno nic sie nie stalo, maluszki sa chyba jeszcze za male I schowane
 
A ja sie pokłóciłam z Moim i sie nie odzywam, uparłam sie i sie nie odezwę ;(
Ech brak słów
No nic jakos to przetrwać ....

Zmeczona jestem a to dopiero początek tej ciąży



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
a>
czesc dziewczyny :) w styczniu zostanę po raz drugi mamą :) jeszcze za bardzo nie wiem jak poruszać sie na forum ale powoli rozkminiam :) w piatek mialam badanie genetyczne. niestety jeszcze nie wiem kto we mnie mieszka ale znalazlam zdjecie z usg i chyba mam pewne podejrzenia :) jak u Was bylo ? szybko znalyscie plec? ja w pierwszej ciazy dowiedzialam sie juz w 12 tyg :) wkleilam zdjcie moich przypuszczen ale nie wiem czy widac cokowliek :)
 
A ja sie pokłóciłam z Moim i sie nie odzywam, uparłam sie i sie nie odezwę ;(
Ech brak słów
No nic jakos to przetrwać ....

Zmeczona jestem a to dopiero początek tej ciąży



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie moj maz codziennie wkurza jakimis glupotami, gorzej jak dziecko juz nie mam do niego cierpliwości.
Dziewczyny jestem załamana odebrała teściowa wyniki i wyglada na to ze mam bakterie e coli [emoji25] naczytałam sie tyle, ze plakac mi sie chce


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie czytaj glupot. Lekarz na pewno wszystko Ci powie. Trzymam kciuki. Napisz potem co mowia lekarze.
To chyba za duze na siusiaka. Jak mialam w piatek usg genetyczne, lekarz bardzo dobrze wytlumaczyl na jakiej podstawie ocenia plec to sa raptem dwie kropki i to takie niuanse w tym tygodniu:happy: Ja bylam w 12+4 wg kalendarza.
 
reklama
Kolorowamama nie czytaj neta. Oj bidulka jesteś. Trzymam kciuki zeby to tylko tak brzmiało a żeby wszystko było dobrze. Napisz co tam lekarz powiedział. Trzymaj sie i powodzenia
A ty brałaś ten antybiotyk ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry