reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

HappyBabyMama ale historia z tymi bliźniakami:D Ja też wolę wiedzieć jak już będzie pewniejsze, z synem się na 100% ok. 20 tygodnia dowiedzieliśmy, ale jajeczka było nawet w 3D widać, więc już nie było żadnych wątpliwości:D
BubblesGirl najśmieszniejsze w tym wszytskim było to, że mama ojca tych bliźniaków chodziła przez 8 miesiecy i się chwaliła, że jej syn to wie jak zrobić syna a nawet dwa. Cytat "On jak się zabiera do roboty to wie jak zrobić porządnie" . Doprowadzało mnie to do szału, jakby dziewczynka to byla nieporządnie! A potem jak się okazało że to dziewczynki to miałysmy radoche na maksa. :)

Brzusio super wieści
 
reklama
A co do mojego napinania brzucha(macicy) powiedzial ze dopóki nie są to skurcze reguralne i nie towarzysza temu plamienia to nie jest to niepokojące.a w szpitalu mnie tak nastraszyli ja juz nie wiem co lekarz to inna opinia??
to prawda. w pierwszej ciąży od 22tyg miałam zagrożenie przedwczesnego porodu.lekarz na wizycie kontrolnej chciał wzywać do mnie karetkę a w szpitalu powiedzieli ze mam iść do domu odpoczywać po prostu. dodam że lekarz z nfz wypychal mnie w tym czasie na siłę do pracy nie chcąc dać l4.takze każdy lekarz co innego...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
BubblesGirl najśmieszniejsze w tym wszytskim było to, że mama ojca tych bliźniaków chodziła przez 8 miesiecy i się chwaliła, że jej syn to wie jak zrobić syna a nawet dwa. Cytat "On jak się zabiera do roboty to wie jak zrobić porządnie" . Doprowadzało mnie to do szału, jakby dziewczynka to byla nieporządnie! A potem jak się okazało że to dziewczynki to miałysmy radoche na maksa. :)

Brzusio super wieści
hihihi.pamietam jak leżałam w szpitalu i jakaś kobitka rodziła okazało się że dziewczyna a miał być chłopak.ojciec bluznil na cały szpital w nocy bo już dwie córki miał.

ps ja mam przeczucie na synka :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluje brzusio :*

Ja mam teraz tydzien nerwówki do usg bo chodziłam z tym cholerstwem chwile :/ puścili mnie do domu tylko ze względu na to ze mam komplet badań z pl i maja niby bezpieczny antybiotyk doustny (trafiłam na Polska panią doktor) za tydz kolejny posiew czy udało sie to wytłuc. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny te co maja dzieci
Ciekawa jestem teori czy jak sie stara przed owu to dziewczynka a jak w owulacje to chłopczyk??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
u mnie się nie sprawdziło. Mój syn został poczety zaraz po okresie nie wiem na ile dni przed owulacja bo nigdy nie było potrzeby sprawdzania kiedy jest ale na pewno według tej teorii powinna być dziewczynka

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
brzusio gratuluje pozytywnego usg!
kolorowa za tyd mam nadzieje juz sobie odetchniesz, na pewno bedzie wszystko dobrze
maryqska u mnie z pierwszym sie sprawdzilo, zaplodnienie zaraz po owulacji i chlopak. teraz pewnie bedzie tak samo. wiem bo w obydwu przypadkach mialam monitorowana owulacje
 
Dziewczyny te co maja dzieci
Ciekawa jestem teori czy jak sie stara przed owu to dziewczynka a jak w owulacje to chłopczyk??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My tak sie staralismy ale okazalo sie ze zmylilo mnie moje cialo i owu byla wczesniej i na 80%mam dziewczynke w brzuchu.
Z synem zaraz po odstawieniu pigulek zaszlam po okresie.

Brzusio dobre wiesci!

Rodzimy w styczniu wiec wiadomo im ciemniejszy wozek tym lepszy, bez wzgledu na to czy chlopak czy dziewczyna. Bloto,snieg, deszcz. Wczoraj bylam na Marywilskiej i tam bardzo duzo wozkow mieli. Ogbejrzalam sobie adamex Barletta wlasnie szary i mi sie bardzo spodobal.
 
reklama
Ja w pierwszej ciazy miałam straszne wymioty
Teraz rożnie, ech
Mam jakieś złe przeczucia ;(
Cóż wiem, ze co ma buc to bedzie
Juz wpływu nie mam
Mam jakis podły nastrój



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
łączę się z Tobą w tych złych przeczuciach, nie mogę ich odpędzić !! :((

Gratuluje brzusio :*

Ja mam teraz tydzien nerwówki do usg bo chodziłam z tym cholerstwem chwile :/ puścili mnie do domu tylko ze względu na to ze mam komplet badań z pl i maja niby bezpieczny antybiotyk doustny (trafiłam na Polska panią doktor) za tydz kolejny posiew czy udało sie to wytłuc. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymaj się kochana, będzie dobrze!

Dziewczyny te co maja dzieci
Ciekawa jestem teori czy jak sie stara przed owu to dziewczynka a jak w owulacje to chłopczyk??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie mam pojęcia,ale co do objawów to moja siostra miała dwie kompletnie inne ciąże- tycie, brzuch inny, samopoczuciei ma dwóch synów :)


Ja sama też znam dwie dziewczyny, które miały mieć dziewczynki a urodzili się chłopaki :) a jeszcze inna koleżanka do połowy ciąży myślała że syn, tak się cieszyli się nastawili,że jak się okazało później ,że jednak dziewczynka to strasznie nie mogli się z tym pogodzić

@aniay jak druga wizyta na nadciśnienie ?
 
Do góry