reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Dziewczyny ja już po badaniu,moje dzidzi macha rączkami i ma 4cm.super widok.za tydzień mam przyjść na usg genetyczne bo potem jadę na urlop a w następny czwartek będzie idealnie 12 tydzien ciąży.
No i powiem Wam że ja widziałam coś między nóżkami i lekarz tez chociaż powiedział ze nie na sto procent ale wyglada na to ze bedzie chłopak:)
HappyBabyMama ja jak kicham to się już odrazu zginam w pół bo mnie boli.
Gratuluje! Super wieści!!!
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt. I dzieciaczkow. Ja nie wiem ja Wy cos tam widzicie na tym usg ja odrozniam tylko glowe od brzucha :D

Mnie tez boli tak jakby na okres z synem tez tak mialam brzuch sie rozciaga. Ale za tydzien powiem ginowi. Jeszcze ta zgaga mnie wykonczy zadne migdaly lody woda z mieta nic mi nie pomaga chyba wieczorem znow wezme Rennie.
 
BrigdetJones super wiesci! to za tyd jeszcze dokladniej poogladasz malenstwo : ) to bedzie u tego samego lekarza?

nie chce zapeszac ale ja sie czuje naprawde dobrze.. albo to zasluga odstawienia progesterone albo oznaka drugiego trymestru ; )
 
Kathana, super z nocką, a ile ma Nikoś? mojemu 13-miesięcznemu Adasiowi rzadko zdarza się przespać całą, ale jest coraz lepiej. Dzisiaj obudził się o 4:30, ale go pogłaskałam, dałam smoka i spał do 8.

HappyBabyMama, czasem tak mam. Zwłaszcza właśnie jak kichne albo odkaszlne to tak mnie zakłuje z boku. W pierwszej ciąży też tak miałam.

Lola, Bridget super wieści!
 
Betina to nie bedzie u tego samego lekarza tylko mój mnie wysyła do gabinetu obok gdzie mają lekarza który tylko tym się podobno zajmuje i ma lepszy sprzęt.
Dziewczyny mój synek ma 3,5 roku i od paru tygodni przesypia dopiero noce także jak wasze dzieci wcześniej zaczęły to gratulacje:)to jest wielka ulga.
 
Aniay w sobotę polecę zobaczyć bo nic nie znalazłam dzis :(

Gratuluje udanych wizyt [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]


Byłam dzis u swojego GP powtórzyli badanie moczu i mam czekać na posiew 2-3 dni jeżeli cos wychowują to na antybiotyki dożylne do szpitala bo powiedziała, ze infekcja moczu jest bardzo niebezpieczna w ciazy i nie da mi antybiotyku doustnie.
Jeżeli o anemię chodzi to mam spróbować pic sok z buraków i takie domowe sposoby bo nie jest duza a po żelazie problem z zaparciami sie nasili, najbardziej jednak dostałam opieprz za to ze jestem bardzo odwodniona co mnie zdziwiło bo pije duzo [emoji15] i dostałam przykazanie minimum 2 litry wody codziennie. W przypadku powrotu gorączki mam jechać prosto do szpitala.

Kobietki oglądacie dzis mecz ? [emoji16] mój manager jest z Portugalii Heheheh cos czuje, ze jak pójdę do pracy bedzie wesoło


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny ja tez jestem styczniowa mamusia ale z tego roku :) mam ładne ubranka na sprzedaż jezeli jesteście zainteresowane. Pozdrawiam i gratuluje Kasia :)
 
Czoperka mamy chłopaków w podobnym wieku Nikoś miał być czerwcowy, ale postanowił wyjść 5 tyg wcześniej i tym sposobem jest z maja.
Bridget współczuję tyłu lat wstawania w nocy. To musi bardzo męczące. Na naszej grupie czerwcowek 2015 są dzieciaki, które od urodzenia przesypiały nocki.
Kolorowa trzymam kciuki, żeby wszystko wyszło dobrze.
Dziękuję za rady odnośnie tarczycy. Na pewno to sprawdzę.
 
reklama
Ja miałam koszmarna noc
Moja córa od wczoraj od 18 wymiotowala i tak cała noc
Łóżko przebierałam z 10 razy
Teraz dobrze sie czuje
Miałam isc do pracy na rano idę na popołudnie
Powiem Wam, ze pomimo ciężkiej nocy czuje sie nadzwyczaj dobrze
Ciekawa jestem jak tam moj bąbel sie ma


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry