reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Maryqska były dni ze płakać mi się chciało ze mały nie śpi.miałam koleżanki których dzieci od szóstego miesiąca spały całe noce a nasz albo picie albo głodny albo sie obsiusial albo koszmary miał.Po wstawaniu kilka razy i tak kolo 4 lądował u nas w łóżku to wtedy przesypial.Także ja naprawdę świętuje ze mam w końcu noce przespane bo nas to wykańczalo.
 
HappyBabyMama ja takmialam kilka dni temu. samo przeszlo po jednym dniu. to chyba byly rozciagajace sie wiazadla..
LoLaaa zeby zrobic wykres ryzyka okreslonych wad musza wziac pod uwage takie zmienne jak obraz z usg z pomiarami, wyniki krwi. I wszystko z tego samego momentu ciazy.
No I gratuluje coreczki! choc to pewnie jeszcze moze sie zmienic, ale jesli lek sie odwazyl juz wydac jakis sad to moze cos w tym jest : )


Kurcze ja właśnie nie wiem do końca czy tak jest. W sensie ze w tym samym dniu wynik z krwi co usg. Tak czytałam w necie a Mi moja lekarka kazała przyjść za 2 tyg ( tydz. Temu) to będzie 13 tydz. I jak najszybciej zrobić Pappa bo mówi ze im wcześniej tym lepiej a tam są jakieś normy do prawie 20 tyg chyba. Czyli przeliczone chyba jak by to później wyglądało, sama nie wiem bo to jakieś dziwne cyferki. Ale ja mam na urządzeniu KRYPTOR robione wiec może tam inaczej to wszystko wygląda. Ale ja nie wiem o co w tym chodzi, bo w tym temacie jestem zielona. Pisze tylko co mi lekarka mowila a ona się w tym specjalizuje.
 
Gratki wizyt i pięknych portretów maluszków.
Kciuki za następne wizyty.

Czoperka, mój synek też ma na imię Adaś. Jest starszy od Twojego o jakieś 3-4 miesiące
Muszę przyznać, że my nie mieliśmy problemów ze spaniem od początku. Budził się dostawał pierś i spaliśmy do rana. Po odstawieniu od piersi śpi w sumie całą noc, o ile z nami w łożku. W łóżeczku niestety budzi się w środku nocy i ląduje u nas, zasypia i śpi do rana. Mam nadzieję, że drugie będzie podobne. Ciąża podobna, to może dziecko również będzie takie bezobsługowe ;-)
 
Dziewczyny ja już po badaniu,moje dzidzi macha rączkami i ma 4cm.super widok.za tydzień mam przyjść na usg genetyczne bo potem jadę na urlop a w następny czwartek będzie idealnie 12 tydzien ciąży.
No i powiem Wam że ja widziałam coś między nóżkami i lekarz tez chociaż powiedział ze nie na sto procent ale wyglada na to ze bedzie chłopak:)
HappyBabyMama ja jak kicham to się już odrazu zginam w pół bo mnie boli.
Super wieści!gratulacje:)
 
Aniay w sobotę polecę zobaczyć bo nic nie znalazłam dzis :(

Gratuluje udanych wizyt [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]


Byłam dzis u swojego GP powtórzyli badanie moczu i mam czekać na posiew 2-3 dni jeżeli cos wychowują to na antybiotyki dożylne do szpitala bo powiedziała, ze infekcja moczu jest bardzo niebezpieczna w ciazy i nie da mi antybiotyku doustnie.
Jeżeli o anemię chodzi to mam spróbować pic sok z buraków i takie domowe sposoby bo nie jest duza a po żelazie problem z zaparciami sie nasili, najbardziej jednak dostałam opieprz za to ze jestem bardzo odwodniona co mnie zdziwiło bo pije duzo [emoji15] i dostałam przykazanie minimum 2 litry wody codziennie. W przypadku powrotu gorączki mam jechać prosto do szpitala.

Kobietki oglądacie dzis mecz ? [emoji16] mój manager jest z Portugalii Heheheh cos czuje, ze jak pójdę do pracy bedzie wesoło


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Super na anemie działa pokrzywa ekspresowa,sprawdziłam kędyś na sobie.przynajmniej 3 razy na dzień wypij sobie taka:)ja kibicuje dzis oczywiście w szpitalu:)
 
To u nas tez od jakiegoś czasu sama a tak to przychodziła do nas
Ech ;(
I od urodzenia śpala albo w wózku albo kołysce albo nie
A drzemki nie ma od 1.5 r
A koleżanka ma 2 letnie dzieci i dalej maja drzemki choc jej wstają o 6 a moja 8


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde dziewczyny jak się źle czuje. Pogoda mnie dobija do tego. Jestem niskocisnieniowcem ale dzis to juz śpiączka normalnie 90 / 53 po kawie siekierze 100/58 kuźwa aż rece mi sie trzęsą cała jestem rozdygotana. Jesc mi sie chce ale na nic nie mam ochoty. Juz od leżenia mnie kości bolą a stać ani siedzieć nie mam siły za bardzo. Martwię się co u mojego bobaska a wizyta dopiero 12.07. Do tego boli mnie brzuch, ale mam nadzieje że to wiązadła - a to znak ze bobasek rośnie.
 
13 tc u mnie juhuu!

Kathana, no patrz, Adaś też miał być czerwcowy (1.06) ale wyszedł tydzień wcześniej ;) jesteś na czerwcówkach? :> jak to? nie kojarze Cię :) a nasza grupa wciąż nawija (przynajmniej na zamkniętym)
Maryqska, współczuję nocki.
Bridget, ojej, to musiało być ciężkie! U nas póki był na piersi to musiałam wstawać na karmienie z 5 razy w ciągu nocy :/ a jak go odstawiłam to było coraz lepiej. Teraz też się czasem budzi, ale nie narzekam :)
MiMeMi, ooo to widze że jest pare mam co będą mieć podobną różnicę wieku jak u nas :) super! no to jesteś szczęściara, chyba rzadko kiedy "cycowe dzieci" tak ładnie śpią :)
Kolorowa, meczyk obowiązkowy :)
 
reklama
moj pierworodny pod wzgledem spania byl super. w zasadzie od poczatku przesypial noce bez probemu do teraz. wstaje kolo 8 rano wiec wszystcy mozemy sie wyspac. jedynie przezchwile jak sie przeprowadzilismy przebudzal sie w nocy. to mi wystarczylo zeby docenic ze normalnie tak ladnie spi. oby drugi udal sie tak samo to nie bede narzekac : )

a teraz do kibicowania!!!
 
Do góry