reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
---Truskaweczka--- no sliczny ten Twoj maly czlowiek:-)

Kamisia fajnie, ze synek cieszy sie z rodzenstwa:-) moj Maz ze swoim bratem maja wlasnie taka roznice wieku i mimo wszystko maja super kontakt, zalezy jakie wy bedziecie mieli do tego podejscie, ale pewnie bedzie dobrze:)

KolorowaMama no Ty chudzinka to kazdy cm widac:))

Betina no niestety od paru lat mnie alergia meczy w kwietniu i czerwcu:/ w pierwszej ciazy jakos slabo sie objawiala, a teraz daje popalic:/

Fajnie, ze mozecie zabrac dzieciaczki na USG, moj ma 21 miesiecy to jeszcze za maly, nic nie zrozumie tylko, by rozniosl gabinet:p ale pokazywalismy mu zdjecia z USG i pokazujemy, ze w brzuszku jest dzidzia jego siostrzyczka lub braciszek, moze jak brzuch bedzie wiekszy to cos zacznie kumac:-)

HappyBabyMama oby bole brzucha szybko przeszly, odpoczywaj i bedzie dobrze:tak:

LoLaaa super, ze zrobili kolejne USG, ale dzidzia rosnie:D

Maryqska zdrowka dla corci.

Bridget gratuluje udanej wizyty:))

Ojj to wam wspolczuje, bo moj synek prawie od poczatku pieknie przesypial nocki, mam nadzieje, ze drugie bedzie takim samym spiochem:p

My dzisiaj zalatany dzien, zaliczylismy grill'a z deszczem, na szczescie udalo sie jakos wrocic do domu, teraz kapiel mlodego, bo Tatus kazal sie wyrobic na mecz:p
 
Ostatnia edycja:
---Truskaweczka--- no sliczny ten Twoj maly czlowiek:-)

LoLaaa super, ze zrobili kolejne USG, ale dzidzia rosnie:D

Też w szoku byłam bo gin z przychodni dołączył usg sprzed tygodnia a oni mimo wszystko zrobili więc fajnie:):Dinny sprzęt był i jakość o wiele lepsza bo to w szpitalu więc super szczęśliwa wyszłam z gabinetu:D

Wam życzę takich samych wizyt i wrażeń:-) :)
 
Gratuluję udanych wizyt :)
Mój synek znowu zrobił pobudkę o 4 rano :/ i dopiero zasnał a ja padam na twarz :/ w dodatku od kilku dni prawir nic nie jem bo nic mi nie wchodzi. Mam nadzieję, że nudności niedługo przejdą bo długo tak nie pociągnę chyba :(
Bubbles mamy dzieci w tym samym wieku ;) Twoj synek z końca września a mój z początku października :) mój maluch też póki co nie rozumie o co chodzi, mówimy że dzidzia jest w brzuchu. Myslę, że jak brzuch będzie większy i maleństwo zacznie kopać to wtedy bardziej to ogarnie :)
 
Gratuluje wizyty ;*

Bubblesgirl no dokładnie chyba dlatego tak widać [emoji85] no i kolejna ciąża wiec to tez podobno ma wpływ na to kiedy pokazuje sie brzusio

Spokojnej nocy kochane [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwsza! !!!!:cool2:

Piękny mecz mimo że przegraliśmy mnie osobiście duma rozpiera. Historyczne chwile.
Ronaldo.....brzydal:crazy: je znoszę tej wystylizowanej gwiazdy. Jego mimika twarzy i non stop symulowane faule przyprawiały mnie o mdłości. Głooopi dziad.
Idę majątkowac śniadanie a potem na zakupy.dziś spełnienia swoją pierwszą ciążowa zachcianke-dziś na obiad śledzie w śmietanie i ziemniaczki.
 
Wstawać a nie leniuchowac:)masz rację kamisia ronaldo przy naszych chłopakach jak plastikowa lala się prezentuje.a z naszych jestem mega dumna,szkoda ich bardzo ale przynajmniej będą mieli wcześniej wakacje;)
Jade do pracy a tak mi się nie chce ze szkoda mówić.
Kto dziś wizytuje?
 
Dzień dobry:)
No szkoda chłopaków bardzo ale pięknie grali. Ja też zaraz do pracy a później wizyta więc miłego dnia :)
 

Załączniki

  • IMG_20160630_125759-1.jpg
    IMG_20160630_125759-1.jpg
    723,9 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Pierwsza! !!!!:cool2:

Piękny mecz mimo że przegraliśmy mnie osobiście duma rozpiera. Historyczne chwile.
Ronaldo.....brzydal:crazy: je znoszę tej wystylizowanej gwiazdy. Jego mimika twarzy i non stop symulowane faule przyprawiały mnie o mdłości. Głooopi dziad.
Idę majątkowac śniadanie a potem na zakupy.dziś spełnienia swoją pierwszą ciążowa zachcianke-dziś na obiad śledzie w śmietanie i ziemniaczki.
Nie lubie jego ulizanej fryzury ble...:)
 
Do góry