reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Całkiem podobnie jak dla was, dla mnie to nie zrozumiałe jeszcze próbował mnie straszyć zwolnieniem z pracy jak opuszczę jakies dni z powodu złego samopoczucia [emoji15][emoji15][emoji15] no nic nie bede sie przejmowała jutro jakos przetrwam a od poniedziałku mam nadzieje bede juz na zwolnienie, za ktore pewnie zapłaci mi grosze [emoji58]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kochane milo czytac, ze wszystko Oki u Was ;)

Ja poszłam walczyć o swoje prawa i jakaś przerwe w pracy ale usłyszałam, ze względem mojego szefa ta praca jest lekka i musi traktować mnie na równi z reszta pracownikow ( pracuje ja i 2 facetów) także nie wiem ktory z Panów jest w ciazy, ze podpisałam umówe ze pracuje bez przerwy i ze to jeszcze nie jest ciąża ( ?!?!?) i on sie nie martwi przynajmniej do 12tc litoooosci! Dobrze, ze w sobotę mam prywatna wizytę to wezmę zwolnienie i położę mu przed nos [emoji49]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana, napisz do hse jak wyglada sytuacja, jemu tak nie wolno cie traktowac.
Zapytaj co masz zrobic.
A gdyby chcial cie zwolnić to mozesz go podac o dyskryminacje ze wzgledu na ciaze I gosciu bedzie mial przerabane.
Jesli bys Potrzebowala pomocy I chcesz sprobowac powalczyc to napisz do mnie pw.
 
Kochana, napisz do hse jak wyglada sytuacja, jemu tak nie wolno cie traktowac.
Zapytaj co masz zrobic.
A gdyby chcial cie zwolnić to mozesz go podac o dyskryminacje ze wzgledu na ciaze I gosciu bedzie mial przerabane.
Jesli bys Potrzebowala pomocy I chcesz sprobowac powalczyc to napisz do mnie pw.

Napisze do Ciebie tylko dotrę do domu bo bateria umiera [emoji15] pokazałam mu wszystko na stronie a on na to ze w tej firmę sa wlanie prawa [emoji23][emoji122]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny,u mnie nadal rozciąganie podbrzusza wiec jak siedzę to się kręcę jakbym miała owsiki;)jutro idę na bete wiec trzymajcie kciuki.
Średnio mi idzie cytowanie jak na komrce pisze wiec wybaczcie ze pisze tak ogolnie.W każdym razie gratuluję dobrych wieści z wizyt.
Kolorowamama nie daj się palantowi wykiwac,z tego co piszesz i tak będziesz pewnie musiała innej pracy szukać po porodzie wiec nie narażaj się,masz swoje prawa.
Co do wieku to ja rocznik 86 i czekam na drugie dziecko:)
 
Hej dziewczyny,u mnie nadal rozciąganie podbrzusza wiec jak siedzę to się kręcę jakbym miała owsiki;)jutro idę na bete wiec trzymajcie kciuki.
Średnio mi idzie cytowanie jak na komrce pisze wiec wybaczcie ze pisze tak ogolnie.W każdym razie gratuluję dobrych wieści z wizyt.
Kolorowamama nie daj się palantowi wykiwac,z tego co piszesz i tak będziesz pewnie musiała innej pracy szukać po porodzie wiec nie narażaj się,masz swoje prawa.
Co do wieku to ja rocznik 86 i czekam na drugie dziecko:)

Trzymamy kciuki :) a palanta załatwię [emoji123][emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A powiedzcie mi kiedy powinno się zgłosić pracodawcy ze jest się w ciąży bo ja zaświadczenie będę miała dopiero 22 czerwca i pracuje w państwowej na czas nieokreślony

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie wiem jak w PL ale tutaj w UK jak zglosimy szybciej to lepiej dla nas bo na wszystkie wizyty u lekarza, położnej czy na zajęcia w szkole rodzenia przysługuje dzien wolny 100% płatny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wiem jak w PL ale tutaj w UK jak zglosimy szybciej to lepiej dla nas bo na wszystkie wizyty u lekarza, położnej czy na zajęcia w szkole rodzenia przysługuje dzien wolny 100% płatny.
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sie tylko doczytalam ze czas wolny, a nie caly dzień.

Ja wreszcie w domku. A. Pojechał do mamy, upiec nam obiad (Kuchenka nam wysiadła a Landlord na wakacjach) Będzie ciekawie jak wróci.

Córa wcina pierogi a mi sie nic nie chce.

Pytanko dziewczyny, jak u was z "dorosłymi zabawami"?
 
Ja sie tylko doczytalam ze czas wolny, a nie caly dzień.

Ja wreszcie w domku. A. Pojechał do mamy, upiec nam obiad (Kuchenka nam wysiadła a Landlord na wakacjach) Będzie ciekawie jak wróci.

Córa wcina pierogi a mi sie nic nie chce.

Pytanko dziewczyny, jak u was z "dorosłymi zabawami"?


U mnie "dorosle zabawy" nie istnieja ;)
Ja mam checi ale luby mysli chyba ze jestem krucha jak skorupka jajka bo boi sie mnie dotknac ;) Mam nadzieje, że mu to przejdzie :p
 
reklama
Do góry