reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

A mi nie powiedziała dlaczego mi przepisała jedynie kazała się oszczędzać i zażywać to co mi zapisze i tyle..
Dała tylko badanie do zrobienia i przyjść 1.06 na następną wizytę ogólnie nic sie nie dowiedziałam bo powiedziała ze 6 tydzień to za wczesnie zeby cokolwiek powiedziec
 
reklama
To ja w takim razie chyba bedę najmlodzsza albo jedna z młodszych az mi głupio :)
Ojtam Ojtam, wszysrtkie bedziemy tak samo narzekac I sie martwic tak samo, I wszystkie bedziemy kochajacymi mamami.
Jak to brzmi[emoji39]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
Stwierdzam fakt. Ale I tak jestesmy mlode, tu w UK kobiety 40+ (a znam I przypadek prawie 50)zachodza w pierwsze ciaze I nikt sobienic z tego nie robi.
 
reklama
Danutka24:) Pozazdrościć .. Takie pytanie wgl co do badań prenatalnych moja ginekolog kazała sie popytać jak to właśnie z tym jest .. powiedzcie trzeba je zawsze robic ? bo tak jak wczesniej wspominałam to moje pierwsze dziecko więc się wgl nie orientuje a różnie ludzie mówią.
 
Do góry