reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
o mamuniu, to sie tesciowie spisali ! :) to co? która chetna na kolejne po styczniowym?

owiem szczerze, ze przez pierwszych kilka miesiecy, moje libido rownalo sie -100, jedyne to mazylam o spokojnym wyspaniu sie i wykapaniu,a o seksie chyba gdzies tam na samym koncu, nie wroc, wogole :(
 
Mam taki sam plan ale zobaczymy, czy szczęście dopisze. Moja siostra z pierwszym miała "złoty strzał" , pierwszy seks starania o bobasa zaowocował moim siostrzeńcem a o drugie starają sie juz 10 miesięcy i echo ..
Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
tak jak u nas, matko, stwierdzilismy, ze probujemy, kupilam testy owulacyjne, pokazalo sie, ze mozna probowac, sprobowalismy raz, bo kolejny dzien klotnia i za miesiac fwie kreski, szooook

a teraz mija 2 lata, jedno poronienie, :( chcialam mniejszej rozicy, bedzie 4 lata, sa plusy, mozna z Corka porozmawiac, wytlumaczyc, zrozumie, i widze, ze strasznie to przyzywa wszystko
 
hej dziewczyny :)

witam was z rana:)
noc paskudna za goraco w domu a na dworze leje jak scebra od wczoraj wieczora.

niestety zatkany nos strasznie mnie meczy do tego kichanie i katar tragedia. kupilam sobie sztyft do nosa i wacham wiec minimalna ulga.

dziewczyny trzymajcie kciuki za mnie dzisiaj bo mam wizyte na 19:00 i nie moge sie juz doczekac kiedy zobacze moja kruszynke i chce wiedziec kto u mnie moeszka to juz 19 tydzien :) a tak wgl mam upatrzony wozek powiedzcie mi czerwony moze byc i dla chlopca i dla dziewczynki prawda ? bo chce odkupic uzywany 3 w 1 z fotelikiem i nosodelkiem

Marlena ja kciuki mocno zaciskam, aj juz 19tydzien, a co dopiero byl poczatek, kazda chciala miec juz za soba usg prenatalne, powodzenia
a ja mysle, ze tak, kolor wozka dobry dla obojga plci, moja Jula lysol byl przez dwa lata i pomimo rozwoych ciuchow, pytali sie czy to chlopak yyyyyyyyy
 
Witam a ja nigdy nie chciałam takiej małej różnicy tak 5 lat było ok ,a teraz to już będzie 9 lat i 14lat różnicy mega wielka .A co do wózka ja też mam czerwony z czarnym wózek i innego nie kupie ten dostałam 3w1 .
A my dziś na termy do UNIEJOWA jedziemy M ma dziś urodziny potem na pizze i jeszcze jakiś prezent muszę jechać kupić ale nie mam pojęcia co doradzcie coś.
 
@marlena:) powodzenia na wizycie. I nie daj sie zwieść ze nie widać płci w 19 tc to juz na pewno widać musi tylko malucha obudzić zeby sie odpowiednio ustawił i bedziesz wiedzieć kto tam mieszka:). Ja mysle ze Ty tam nosisz dziewczynkę :) nie wiem cEmu ale córeczka pasuje do ciebie:). A nie robisz połówkowego? Trzymam kciuki za udana wizytę.
Dziewczyny coraz mniej piszecie. Kilka dziewczyn sie wykruszyło wogole. Moze te wakacje tak działają albo nie wiem co ale nie podoba mi sie ta mała ilośc postów ;)
Ja wczoraj miałam kłótnie z mężem. W sumie po części nie było o co po części było nie ważne ale nie lubie tak :-/
U nas dzis pada deszcz od rana.
Dziewczyny doradźcie gdzie jest fajne miejsce w Hiszpani. Prócz Gran Canaria macie cos sprawdzone? Tak zeby była ładna plaza i nie inprezownia typu Majorka czy Ibiza :)
 
Dziewczyny coraz mniej piszecie. Kilka dziewczyn sie wykruszyło wogole. Moze te wakacje tak działają albo nie wiem co ale nie podoba mi sie ta mała ilośc postów ;)
:)

Hahaha żartujesz sobie [emoji23][emoji23][emoji23] ja codziennie ma do nadrobienia 5 stron
A pomijając fakt, ze piszecie w innych wątkach - wyprawka, ćwiczenia, nie ogarniam
Mam prace, i multum domowych zaległości
Obiecałam sobie, ze jak teściu przejdzie nadrobie i poukładam, wywołam zdjecia z ostatnich 3 lat córki, teść 1.5 miesiąca a ja nic nie ruszyłam
Ech...
W jesienne wieczory bedziemy produkować wiecej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@marlena:) powodzenia na wizycie. I nie daj sie zwieść ze nie widać płci w 19 tc to juz na pewno widać musi tylko malucha obudzić zeby sie odpowiednio ustawił i bedziesz wiedzieć kto tam mieszka:). Ja mysle ze Ty tam nosisz dziewczynkę :) nie wiem cEmu ale córeczka pasuje do ciebie:). A nie robisz połówkowego? Trzymam kciuki za udana wizytę.
Dziewczyny coraz mniej piszecie. Kilka dziewczyn sie wykruszyło wogole. Moze te wakacje tak działają albo nie wiem co ale nie podoba mi sie ta mała ilośc postów ;)
Ja wczoraj miałam kłótnie z mężem. W sumie po części nie było o co po części było nie ważne ale nie lubie tak :-/
U nas dzis pada deszcz od rana.
Dziewczyny doradźcie gdzie jest fajne miejsce w Hiszpani. Prócz Gran Canaria macie cos sprawdzone? Tak zeby była ładna plaza i nie inprezownia typu Majorka czy Ibiza :)


Jesli prenatalne to to samo to mam 2 wrzesnia :)
 
@marlena powodzenia na wizycie :) trzymam kciukasy!

@Nutka ostatnio Dzien dobry TVN było z Uniejowa w weekend! Piękna okolica i olbrzymi zamek tam jest :)

@HappyBabyMama ja wlasnie tez odwrotnie mysle czyli duzo dziewczyny piszą :) tez mam do nadrabiania zawsze ;) i nie martw sie kłótnia...zaraz sie pogodzicie i bedxie sielanka [emoji7][emoji7]

A ja byłam wczoraj na babskim wyjściu do kina na film ZLE MAMUŚKI - temat na czasie [emoji16] polecam bo to mega komedia i taka życiowa :) No i piękna Mila Kunis tam gra! Super było, dawno sie tyle nie pośmialam w kinie [emoji847] miłego dzionka



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@kolorowaMama dokładnie tak jak piszesz z tą opryszczką. Groźne dla dziecka jest pierwotne zakażenie czyli jeśli w ciąży masz opryszczkę pierwszy raz w życiu. Jeśli miałaś już wcześniej opryszczkę to jesteś nosicielka wirusa i maleństwu nic nie grozi ;)
@marlena:) trzymam kciuki za wizytę i za poznanie płci :) ja też czuję że będziesz miała córeczkę ;) a czerwony wózek pasuje zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.
 
Do góry