reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Hej Wam,

Ja robiłam test w środę i od razu na ten dzień udało mi się wcisnąć do mojego NFZ-owskiego gina. Ale ja jestem z małego miasta więc tutaj ze wszystkim łatwiej. Sama ciąża mnie nie zszokowała bo świadomie przestaliśmy się zabezpieczać z mężem, ale zszkowoało mnie że to już 5 tc! To oznacza, że przebiegłam półmaraton górski 7 maja z dzidziusiem w brzuchu :D będzie twardzielem 8-)

Bridget, Lui, o to chyba mieszkacie najbliżej mie, bo ja z okolic N. Sącza :)
Natalijka, ja bym poszła na l4 albo ustaliła z szefową że nie robię żadnych farbowań czy innych chemii, jedynie obcinanie :)
KolorowaMama, a jaką masz pracę, jeśli wolno spytać? :)
 
reklama
Ja jestem z Tychów [emoji4] mam nadzieję, że przy kolejnej wizycie u gin da mi już l4... Mam odpowiedzialną i ciężką pracę. A teraz bym tylko spała [emoji42]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czoperka. Tez nad tym myślałam ale to tak czy inaczej praca stojąca czyli nie zbyt komfortowa. ;) dzięki za rady dziewczyny. Nie długo mam wizytę o gin i biorę l4. :]
 
Czesc dziewczyny. Przywitam sie i ja.
Koncze dzis 5tc. Test zrobilam tydzien temu. Ale ciaza dopiero do mnie dociera choc planowana. Mialam juz jelitowke a moje pierwsze dziecko wlasnie choruje na szkarlatyne. Wiec nie ma spokoju.

Do lekarza ide ok 30maja. Wczesniej nie ma sensu. Musze przedzwonic kiedy gin bedzie na nfz.

Podzytam ze 3 strony aby zobaczyc co u was ;)
 
Czoperka pracuje na kuchni i przy cateringu także cały dzien w biegu [emoji58]



Kum witaj ;) na kiedy termin bo chyba bedzie podobnie u nas :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Kolorowa no nie fajnie z szefem... ja nie moge na swojego narzekac a pravowac bede do konca bo mi zalezy. Mam prace ze bardziej pracuje na siebie

Termin wychodzi 19styczen ale urodze pewnie w okolicy 27. Pierwsze przeterminowane i u mjie w rodzinie tendencja do przenoszenia ciaz.
 
Kolorowa no nie fajnie z szefem... ja nie moge na swojego narzekac a pravowac bede do konca bo mi zalezy. Mam prace ze bardziej pracuje na siebie

Termin wychodzi 19styczen ale urodze pewnie w okolicy 27. Pierwsze przeterminowane i u mjie w rodzinie tendencja do przenoszenia ciaz.

19 styczeń to moje urodziny [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] ja mam 22 ( w urodziny mojej mamy) takze styczeń bedzie pełen emocji [emoji5][emoji106]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwzze dziecko mialam termin 2dni przed swoja 30tka. A urodzilam 6po.
U mnie troche inaczej. Wszyscy sa wakacyjni. Oprocz mojej matki.
 
reklama
A u mnie w rodzinie jest tak ze daty się powtarzają ja urodziłam się w ten sam dzień co moja babcia moja kuzynka co moja mama moja mama co jej teściowa moja teściowa ten sam dzień miesiąc rok co mój tata moja pierwsza córka w ten dzień co mój dziadek ma imieniny druga córka w Dzień Kobiet a teraz mam termin na 26 a pewnie urodze 25 w ten sam dzień co pierwsza córka

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry