reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

reklama
Witam wszystkie styczniowe ciezarowki. W poniedzialek dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. Termin z @ na 21 stycznia. Narazie wychodze z szoku. Pierwsza wizyta u poloznej za 2 tygodnie.
 
Witam wszystkie styczniowe ciezarowki. W poniedzialek dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. Termin z @ na 21 stycznia. Narazie wychodze z szoku. Pierwsza wizyta u poloznej za 2 tygodnie.
Witamy, gratulacje! Czyzbys tez siwdziala zagranicy.

Muffinka, bedzie dobrze. Najwazniejsze ze pecherzyk widzialas, ne?
 
to ja tez dolaczam do grona. termin jakos na 11 stycznia chyba.
ciesze sie bardzo bo to dlugo I mocno wystarana ciaza : )
na razie widac bylo tylko pecherzyk 5 mm. za 1,5 tyg mam kolejne usg I mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze I uslysze serduszko.
PS
tez z zagranicy nadaje :)
 
To jestes kolejna mama z uk tutaj.
Yaaaaaay! To Moja pierwsza ciaza w uk, poprzednia do polowy w polsce, po polowie w irlandi.
Pracujesz w domu czy poza?

Aktualnie nie pracuje bo sie przeprowadzilismy. W ogole ta ciaza to zaskoczenie dla nas straszne. Lekarze juz dawno powiedzieli ze nie ma szans na kolejne dziecko, a tu taka niespodzianka.
 
Aktualnie nie pracuje bo sie przeprowadzilismy. W ogole ta ciaza to zaskoczenie dla nas straszne. Lekarze juz dawno powiedzieli ze nie ma szans na kolejne dziecko, a tu taka niespodzianka.
Dom I opieka nad dzieckiem to tez praca ;)
Też usłyszałam ze mam male szanse na zajscie w ciaze, a tu o... Drugi cykl staran trafiony.
Powodzenia.

Dziwczyny, co u Was. Ja obserwuje ciagniecie do slonych rzeczy u siebie, a to dziwne bo ja bardzo cukrowa jestem

@betina79 witamy! Trzymam kciuki za fasolke. Skad jestes I czym sie zajmujsz na codzien? To twoja pierwsza ciaza?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny,
Muffinko nie martw się, mięśniaki się zdarzają calkiem często jak czytam na innych forach. Ja po cytologii np zawsze mam ślady krwi wiec pewnie u Ciebie to tez mechaniczny uraz po badaniu.
Witajcie nowe mamy,większość z Was za granicą mieszka,no nieźle:)ja z Krakowa jestem:)pozdrowionka
 
Do góry