reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

A u mnie w rodzinie jest tak ze daty się powtarzają ja urodziłam się w ten sam dzień co moja babcia moja kuzynka co moja mama moja mama co jej teściowa moja teściowa ten sam dzień miesiąc rok co mój tata moja pierwsza córka w ten dzień co mój dziadek ma imieniny druga córka w Dzień Kobiet a teraz mam termin na 26 a pewnie urodze 25 w ten sam dzień co pierwsza córka

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom

Hehehe bo to fajna z was rodzinka [emoji106][emoji5] kazdy dostał jakis prezent w postaci maleństwa na swoje święto [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja swoją pierwszą ciążę przynosiłam 10 dni,aż w końcu po różnych metodach ( niezbyt przyjemnych) odbyło się CC... Teraz mam termin na 19 stycznia, może zabieg mi zrobią 15, w urodziny mojego taty? Choć wolałabym urodzić jeszcze w tym roku, była by różnica trzech lat pomiędzy dziećmi, a nie czterech [emoji6]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Danutka haha. No faktyczniel

Ja sie ciesze ze dziecko bedzie z poczatku roku. Wydaje mi sie ze mu wtedy latwiej w szkole
 
Danutka haha. No faktyczniel

Ja sie ciesze ze dziecko bedzie z poczatku roku. Wydaje mi sie ze mu wtedy latwiej w szkole

Lubie byc z konca roku :) kiedy wiekszosc moich kolezanek ma juz 28 na karku ja mam nadal 27 :) kiedy one beda miec juz 29 urodziny ja sie bede dopiero przyzwyczajac do tego, ze mam 28 :D

EDIT:
Ooo matko dopadl mnie jeden z siedmiu grzechow glownych - obzarstwo :D Zaraz pekne. Przesadzilam grubo z zarciem (bo jedzeniem tego nazwac nie moge :D ).
 
Ostatnia edycja:
Danutka ja swoją pierwsza córę tez przenosiłam 11 dni [emoji6] porod wywolywany tzw cuda, wianki prawie 20h po czym cc bo rozwarcie 0,5 cm i zanik tętna u małej, 6h po cc operacja bo lekarz nie zamknął naczyń krwionośnych w 3 dobie sie ocknelam i dowiedziałam, ze mam córcię, w domu po po 10 dniach, przy wypisie ze szpitala hemoglobina 3,7 i waga 42 kg [emoji19] [emoji15] generalnie stwierdziłam, ze musiałam trafić na rzeźnika bo to sie w głowie nie mieści


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Danutka ja swoją pierwsza córę tez przenosiłam 11 dni [emoji6] porod wywolywany tzw cuda, wianki prawie 20h po czym cc bo rozwarcie 0,5 cm i zanik tętna u małej, 6h po cc operacja bo lekarz nie zamknął naczyń krwionośnych w 3 dobie sie ocknelam i dowiedziałam, ze mam córcię, w domu po po 10 dniach, przy wypisie ze szpitala hemoglobina 3,7 i waga 42 kg [emoji19] [emoji15] generalnie stwierdziłam, ze musiałam trafić na rzeźnika bo to sie w głowie nie mieści


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

I wypisali Cie z taka hemoglobina?!
 
I wypisali Cie z taka hemoglobina?!

No wyobraź sobie ze tak a wypisują od 10 o ile dobrze pamietam, miałam krwiaka w wielkości ciążowego brzucha, położna która przyszła do domu powiedziała, ze wypisali mnie bo uciekały im pieniądze bo zapłaciłam za pokój rodziny 500 zł ale standardowo przy cc trzymają 7 dni ja i tak byłam 10 wiec juz byli stratni i generalnie, ze jest położna 40 lat i ze w życiu nie widziała takiego czegos od ramion do kolan cała czarna byłam tak die ta krew rozlała pod skóra, wszyscy mówili idz do sadu ale wiesz z lekarzami ciezko wygrać a ja nie miałam na to siły


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kolorowa yo rzeczywiście nieciekawie. .choć ja swój pierwszy poród tez nie najlepiej wspominam. .
A co do pracy to ja planuje pracować do października na pewno.
 
reklama
Ja popracuje do końca sierpnia. To nie ciekawe mialyscie porody ja moje jeżeli chodzi o opiekę to super sam poród tez przebiegał ok gdyby nie to ze córka urodziła się z rozszczepem wargi a na prenatalnych badaniach lekarz nic nie zauważył..o to była dla mnie trauma przy kolejnej ciąży ale wszystko było dobrze więc mam nadzieję że w tej tez będzie dobrze okaże się dopiero 22 czerwca jak pójdę czy w ogóle zaimplantowal się zarodek

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry