reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Hejo....
A ja pierwsza ciaze przenosilam 15dni, oczywiscie mialam wywolywany rodzilam 12h... gdyby nie te bole to milo bym wspominala, alr ogolnie nie moge nic,zlgo powiedziec na opieke po porodzie....

Kolorowa to naprawde wspolczuje takiego porodu i pozniej dochodzenie,do siebie przez blad lekarzy...
 
reklama
A sluchajcie czy bd robily badania prenatalne? Moj lekarz powiedzial ze to nie obowiazkowe ale jak sie zdecyduje to wysyla mnie do kliniki do Bialegostoku... no i sama nie,wiem co,mam robic
 
ja raczej nie bede robic chyba ze bede wskazania po usg genetycznym w 13tc. a tak to po co.

porody bywają rozne.. cesarki wcale nie zawsze przebiegaja tak jak powinny.
 
Piatkowy wieczór i nie ma co ze sobą zrobić,dobrze że Was mogę poczytać:-) :)Ja odebrałam wyniki bety i rośnie mocno więc jest nadzieja, że cosik z tego będzie:tak:
Kolorowa nie mam słów na Twój poród, to jest po prostu chore jak lekarze potrafią narażać cudze życie. I powiem Wam, że tego się boję,jak rodziłam syna to też miałam przenoszony termin i wywoływanie nie wiadomo już czym a ostatecznie skończyło się na cesarce.Teraz od razu będę walczyć o cesarkę bo po porodzie mi powiedzieli że młody i tak by się nie urodził naturalnie bo dwukrotnie okręcony pępowiną. Mają usg, doświadczenie a człowiek się czuje jakby poród był loterią. Ja nie wiem,czy oni wszyscy poupadali na głowy,jak słysze historie porodowe to naprawdę strach rodzić.:hmm:
 
anuska 84. także wiekowo się nie łapię. ale jakbym się łapała i tka bym nie robiła chyba że w przypadku o którym pisze
 
Ale nasze forum żywe :D co wejdę to nie wiem gdzie skończyłam - tyle czytania :-D:-D
ja się boję każdej nocy, bo śpię fatalnie za to w dzień jak aniołek o_O
 
hej dziewczyny! zrobiłam dzisiaj bete z małymi przygodami bo zrobili mi inne badanie niż bete hcg...cosik w kierunku wątroby :-) :) ale przynajmniej wynik ujemny hehe...ale poczekałam poł godzinki i zrobili ponownie na bete. Na dzień dzisiejszy jest książkowa prawie 30000. Teraz będzie powtórka w poniedziałek...i taki to człowiek głupi, że najpierw się cieszyłam, że beta ładnie wyszła, a potem zaczęłam oczywiście snuć dziwne skojarzenia...że skoro taka wysoka i wskazuje rzeczywisty wiek ciąży to czemu nie widać zarodka???...potem zaczęłam oczywiście przeszukiwać google i co się okazuje, że przy pustym pęcherzyku beta też dobrze wychodzi :oo2: i stwierdziłam, że oszaleje i nie będę już więcej myśleć i czytać!!!! Czekam cierpliwie!!! Przecież nic tym nie zmienię, tylko niepotrzebnie się nastresuję!!!! Ale postanowiłam zapisać się do innego lekarza, bo tamten jakoś do mnie nie dotarł. Przede wszystkim ma jakiś stary sprzęt usggdzie od razu zaznaczyła, że może wykonywać usg tylko do 12 tygodnia ciąży. termin wizyty mam teraz na 31 maja.
 
reklama
A tak w ogóle to jestem z Warszawy :happy: a rocznik to 1984. miałam napisać wcześniej ale zapomniałam :biggrin2:
I WITAM WSZYSTKIE NOWE MAMUSIE!!! :-D
 
Do góry