reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

@Shaer odpoczywaj duzo i pisz jak sie czujesz.

@HappyBabyMama olej te gary szkoda zdrowia lepiej polezec. Ja tez leze, dziecku bajke wlaczylam jest tak duszno, ze strach na dwor wyjsc.

Moj gin na bole glowy powiedzial, ze poki cisnienie w normie, to za bardzo nic sie nie dzieje. Ostatnio nie unormowana pogoda tez moze miec wplyw. Dal mi skierowanie na dodatkowe usg, bo mu sie nie podobalo, ze lozysko na usg bylo wysoko, a nagle zrobil sie ten krwiak. Tak mi jakos tlumaczyl, ze to kawaleczek lozyska na szyjke nachodzil i to ono sie oddzielilo i stad krwawienie. Biore luteine i stopniowo do nastepnej wizyty mam ja odstawic najpierw przez tydzien tak jak bralam a pozniej po jednej i wcale. Mnie tez ciagle swedzi wydzieliny mam sporo, ale teraz to glownie od tej luteiny. Na swedzenie powiedzial, zeby smarowac sobie przeciwgrzybiczo tym clotrimazolem i co 3 dzien brac medivag na wyrownanie flory. A na mazurach jak bede moge nogi tylko moczyc, a ja tak chcialam poplywac. W jeziorze jest sporo bakterii, ktore moga dostac sie do pochwy. Zbadal mnie. Powiedzial, ze mam bardzo duza juz macice ponad miesiac wieksza niz powinnam miec. Po raz kolejny dopytywal ile mam wzrostu jak duze dziecko urodzilam sama jaka duza przy porodzie bylam. Mam 150cm. Wywnioskowalam, ze chyba bedzie cc, ale jeszcze bede go o to pytac. Na IP wtedy tez tak sugerowali. Usg mam 17.08. A potem w 22tc polowkowe.

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Aneczek:)
 
reklama
co do bolow glowy to mnie one mecza tez czesto. nie chcialam nic brac, ale juz nie dawalam rady I raz czy dwa zielam apap.

cesarke (jesli sie w ogole na nia zgodza) tez wolala bym miec jak akcja sie sama naturalnie zacznie. z synkiem tak mialam I chyba rzeczywiscie lepiej tak dla dziecka, bo jest gotowe, a poza tym pokarm od razu tez mialam. ale jak zadecyduja, to zobaczymy..
 
hej, druga cesarkę miałam planowana i nie czekano na akcje porodową. Trzecią chciałabym mieć podobnie. Najbardziej się boje że akcja mi się rozpocznie w grudniu. Wolałabym maluszka urodzić w styczniu.

Shaer odpoczywaj mam nadzieje ze mąż zajmuje się synkiem i podaje ci jedzonko i picie pod nos.

Anny wszystkiego najlepszego :)

Kolejne prenatalne mam w polowie września a to będzie 24 tydzień i 2 dni.

Wracam na lezenie do lozka, odpalam wiatrak i leniuchuje, wykańcza mnie ta pogoda



Ja tez powiedziałam, ze nogi zacisnę i wstrzymam sie do stycznia:) to moja pierwsza ciąża, a słyszałam, ze te najcześciej przenoszone... Chociaż rożne rzeczy mówią.
Ja wlasnie jestem przerażona porodem. Ogólnie nastawiam sie na poród naturalny, ale boje sie, ze bedą problemy. Moje obie siostry przy pierwszym dziecku miały problem i kończyło sie na cesarce... Ja mam ogólnie wąskie biodra i boje sie, ze może byc cieżko [emoji33]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja będę mieć drugą cesarke na bank. Miednica wąska, mięśnie slabiutkie...

Shaer, trzymaj się,trzymam kciuki. Odpoczywaj, leż... Może melisa?...

U mnie brzusio rośnie,waga rośnie,apetyt też, czasem tak mnie ssie, że muszę jeść już teraz ;-) smyranie w brzuszku się jakoś całkiem uspokoilo, teraz cały czas się wysłuchuje w siebie i czuwam. Do lekarza dopiero idę za dwa tygodnie... Buuu...

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
M mi nie pomoze.
Najblizszy sensowny szpital to Poznan - 50 km ale nie czuje sie na silach jechac pociagiem poza tym boje sie, ze wysla mnie na Polna, a stamtad mam tylko koszmarne wspomnienia.
 
ja mam termin na 10.01 a z usg na 31.12 dzidzia duża jest.ja też bym chciała przetrzymac do stycznia ale idę o zakład że pewnie będzie poród w grudniu. lekarz uprzedzal że może być znów przedwczesny poród i tego się boję...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja będę mieć drugą cesarke na bank. Miednica wąska, mięśnie slabiutkie...

Shaer, trzymaj się,trzymam kciuki. Odpoczywaj, leż... Może melisa?...

U mnie brzusio rośnie,waga rośnie,apetyt też, czasem tak mnie ssie, że muszę jeść już teraz ;-) smyranie w brzuszku się jakoś całkiem uspokoilo, teraz cały czas się wysłuchuje w siebie i czuwam. Do lekarza dopiero idę za dwa tygodnie... Buuu...

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom

Danutka u mnie też smeranie rzadsze i też spędzam dużo czasu na wsłuchiwanie się w organizm. Trochę mnie to niepokoi... Wizytę u mojego giną mam dopiero 12 sierpnia ( wyjechał na wakacje). Dzisiaj nie wytrzymałam i zapisałam się na dodatkowa wizytę do enel-medu, na piątek (mam wykupione ubezpieczenie w pracy). Chciałabym od razu usg i nie wiem czy on wypisze skierowanie na to usg, czy zrobi poprostu w ramach wizyty. Zobaczymy...
 
M mi nie pomoze.
Najblizszy sensowny szpital to Poznan - 50 km ale nie czuje sie na silach jechac pociagiem poza tym boje sie, ze wysla mnie na Polna, a stamtad mam tylko koszmarne wspomnienia.
A z kyorej części jesteś w Nowym Tomyslu jest tez szpital i dobry jest też na lutyckiej

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a dlaczego nie chcecie porodu w grudniu? Ja chyba bym wolała. Mam termin na 12. 01 i mam cicha nadzieję, że pokroją mnie pod koniec grudnia ( na 2 tygodnie przed czasem). Tak sobie myślę, że chyba fajniej żeby moja córeczka ( jeżeli się potwierdzi:)) była np najmłodsza w klasie niż najstarsza. Jeżeli urodzi się w styczniu to pewnie przyspieszę jej obowiązek szkolny, bo jako 7i pół latka nudziłaby się w 1 klasie. No nie wiem.
 
reklama
Hej laski, podczytuje was ale mam dzis taka migrenę, ze przeszkadza mi mój oddech.

Ja tez wsłuchuje sie w organizm i wyczekuje pukania, czasami mam wrazenie, ze jest ale to tylko czasami. Nie moge sie doczekać pierwszych kopniaczkow.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry